Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпропетровськ

пр. Карла Маркса, 39-а

П І Д П О Р Я Д К О В А Н І   О Р Г А Н І З А Ц І Ї

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Державне агентство водних ресурсів України

 

Синельниківське міжрайонне управління водного господарства

52500, Дніпропетровська область, м.Синельникове, в.Орджонікідзе, 145, тел./факс: (0263) 4-90-10, 4-90-11

 

Для господарського та виробничого водопостачання населених пунктів, які знаходяться на території Синельниківського району, Міністерством меліорації і водного господарства СРСР і Міністерством сільського господарства СРСР 04.09.1985 р. було видане завдання Дніпропетровському філіалу Українського державного проектно-вишукувального інституту "Укрдіпроводгосп" на розробку проекту Синельниківського групового водопроводу.

Необхідність будівництва централізованого водопостачання в населених пунктах зумовлювалась гострим дефіцитом питної води через відсутність або малу продуктивність підземних джерел, придатних для питного постачання.
Будівництво Синельниківського групового водопроводу було розпочате в 1987 році. Із введенням в 1992 році в експлуатацію 1 черги будівельних комплексів, виникла необхідність в створенні служби по обслуговуванню водопровідних мереж та споруд на них. В зв'язку з чим 1 жовтня 1992 року, на підставі наказу Дніпропетровського обласного виробничого управління меліорації та водного господарства від 22 вересня 1992 р. №141 та розпорядження представника Президента України в Синельниківському районі від 28.09.1992 р., була створена госпрозрахункова дільниця Синельниківського групового водопроводу при Фрунзенському управлінні зрошувальних систем під керівництвом Сагача В.Ф. у кількості 5 чоловік.

Будівництво групового водопроводу продовжувалося і поступово вводилися в експлуатацію нові об'єкти. 26 січня 1993 року, на підставі наказу Дніпропетровського обласного виробничого управління меліорації та водного господарства від 25.01.93 р. №8, було створене Синельниківське управління групових водопроводів з початковим штатом робітників в кількості 10 чоловік під керівництвом Твердохліба В.А.

З початку будівництва групового водопроводу на баланс управління було прийнято 139,5 км магістральній водопроводів, водонапірних башт - 24 шт., камер і колодязів - 449 шт.

Відповідно до наказу Держводгоспу України від 25.01.95 р. №4 і наказу Дніпропетровського облводгоспу від 02.02.95 р. №12-к, шляхом злиття Синельниківського управління групового водопроводу і Синельниківської дільниці Фрунзенського управління зрошувальних систем було створено Синельниківське управління водного господарства, для постачання питної води населенню та іншим водокористувачам 40 населених пунктів Синельниківського району, та забезпечення поливу сільськогосподарських культур Калинівською і Синельниківською зрошувальними системами.

Наказом Держводгоспу України від 07.09.1998 р. №95 управлінні надано статусюридичної особи. 5 січня 2001 року наказом №5 Дніпропетровського облводгоспу, з Павлоградського УЗС передані на баланс Синельниківського УВГ Михайлівська, Іванівська зрошувальні системи та НСП з магістральним водогоном Троїцької ЗС. З цього часу зона діяльності СинУВГ поширюється на 4 райони: Синельниківський, Васильківський, Покровський і Межівський. 

Актом від 23.04.2001 р., на підставі розпорядження Голови облдержадміністрації від 23.03.2001 р. №119 та висновків комісії, створеної для приймання-передачі майнового комплексу Синельниківського групового водопроводу зі сфери управління Держводгоспу у сферу управлінн облдержадміністрації, СинУВГ передало, а ГМП ВКГ "Дніпро-Західний Донбас" прийняло вищезгаданий майновий комплекс.

На сьогоднішній день Синельниківське  міжрайонне управління водного господарства забезпечує полив сільськогосподарських культур трьома зрошувальними системами: Калинівською, Михайлівською та Троїцькою. Загальна площа, що обслуговується меліоративними системами складає 7,22 тис. га. Балансова вартість меліоративних фондів 17449 тис. грн. Протяжність зрошувальної мережі - 38,4 км. На меліоративних системах, розташованих в зоні діяльності СинМУВГ нараховується 12 насосних станцій, з них 5 державних . Загальна потужність електрофікованих насосних станцій складає 7,17 тис.кВт,  з них 6,37 тис. Квт державних. Загальна продуктивність насосних станцій складає 5,14 куб.м/с, з них державних 4,44 куб.м/с.

Спеціалістами Синельниківського міжрайонного управління водного господарства здійснюється контроль за дотриманням водоохоронного законодавства на території Синельниківського, Покровського, Васильківського та Межівського районів.

В зоні діяльності управління знаходяться: 45 річок, з них 1 велика річка ( р.Дніпро) , 4 середні річки, та 40 малих річок , в т.ч. струмків, потічок, та водостоків, загальна довжина  річок - 808,1 км; 22 водосховища , загальним об’ємом - 56,42 млн.куб.м, та площею водного дзеркала 1791,2 га; 343 ставки, площею водного дзеркала 1477,2 га; та 43 озера, площею водного дзеркала 231,2 га.  Довжина берегових ліній річок та водойм складає 4376 км.

В зоні діяльності управління нараховується 106 населених пунктів, що страждають від шкідливої дії вод. Площа підтоплення сільських населених пунктів  складає 2417 га.

З 05 травня 2018 року у зв'язку з реорганізацією та приєднанням Синельниківського МУВГ до Павлоградського МУВГ, начальника Твердохліба В.А. звільнено з займаної посади згідно наказу Держводагентства від 04.05.2018 №106-ос та за його згодою переведено у Павлоградське МУВГ на посаду начальника дільниці.

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://vodhoz.dp.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів  -