Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпро

пр. Дмитра Яворницького, 39-а

П І Д П О Р Я Д К О В А Н І   О Р Г А Н І З А Ц І Ї

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Державне агентство водних ресурсів України

 

Павлоградське міжрайонне управління водного господарства

51400, Дніпропетровська область,

м. Павлоград, Північний промвузол, З,

тел./факс: (0232) 6-45-58

e-mail: pyos10@meta.ua

В.о. начальника управління та головний інженер

Чабан

Анатолій Володимирович

 

Рішенням Дніпропетровського облвиконкому від 03.11.1986 р. № 646 згідно постанови Радміна УРСР, за наказом Мінводгоспу УРСР від 29.08.1986 р. № 292 створене управління зрошувальних систем в м. Павлограді з 03 листопада 1986 року.

Управління було створене на базі Павлоградської експлуатаційної дільниці Магдалинівського управління зрошувальних систем з метою покращення експлуатації зрошувальних земель і отримання високих врожаїв в Павлоградському, Петропавлівському, Межівському, Покровському, Васильківському, Юр`ївському районах. Головне завдання управління – експлуатація і технічне обслуговування зрошувальних систем.

В зону обслуговування управління входили господарства Павлоградського, Юр`ївського, Петропавлівського, Межівського, Покровського та Васильківського районів які обслуговували 4 експлуатаційних дільниці. Загальна площа зрошення складала 44295 га, протяжність зрошувальної мережі 1180 км. На балансі управління було 26 насосних станцій. Чисельність робітників складала 226 чол.

Найбільша зрошувальна держсистема – Олександрівська в Юр`ївському районі почалась будуватись в 1983 р. на площі 12167 га. В 1988 році Павлоградське УЗС прийняло її в експлуатацію. В тому ж 1988 році було прийнято в експлуатацію Богуславську зрошувальну систему на площі 1345 га. Основні засоби виробництва на баланс Павлоградського УЗС були передані від Магдалинівського та Фрунзенського управлінь зрошувальних систем. В 2001 році Павлоградським управлінням на баланс Синельниківського управління водного господарства були передані 2 експлуатаційних дільниці які обслуговували Покровський, Васильківський, Межівський райони.

Першим начальником управління був призначений Бутко Валерій Миколайович, який закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут за фахом інженер-гідротехнік. З 1992 р. по 2000 р. управління очолював Карпець Олександр Степанович, який закінчив Рівненський інститут інженерів водного господарства за фахом інженер-гідротехнік.

З лютого 2000 р. начальником управління призначений досвідчений спеціаліст, умілий організатор і керівник Шипілов Анатолій Афанасійович, який закінчив Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут за фахом інженер-будівельник.

З 28 липня 2017 року виконання обов`язків начальника Павлоградського міжрайонного управління водного господарства покладено на Чабана Анатолія Володимировича.

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://vodhoz.dp.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів  -