Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпропетровськ

пр. Карла Маркса, 39-а

П І Д П О Р Я Д К О В А Н І   О Р Г А Н І З А Ц І Ї

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Державне агентство водних ресурсів України

 

Нікопольське міжрайонне управління водного господарства

53200, Дніпропетровська область,

м. Нікополь, вул. Лісна, 7А,

тел.: (0262) 5-15-30
e-mail:
nmuvg@i.ua

Начальник управління

Гіберт

Володимир Володимирович

 

Нікопольське управління зрошувальних систем було створене наказом Міністерства меліорації водного господарства України від 11 листопада 1969р. №609.

До організації управління з 1951 р. в районі працювала Капулівська зрошувальна система на площі 4 тис. га та декілька ділянок малого зрошення, розташованих вздовж берега Каховського водосховища, по р. Базавлук та на базі ставків. 

В 1967-70 роках будувалась перша черга Нікопольської зрошувальної системи, пізніше - друга. 

В семидесятих роках була збудована Вищетарасівська зрошувальна система (ВТЗС), будувалось зрошення на базі Шолохівського водосховища, а також зрошення саду колгоспу ім. Петровського Солонянського району. У вісімдесятих роках була збудована друга черга ВТЗС, перша черга Солонянсько-Томаківської зрошувальної системи (СТЗС). Після будівництва СТЗС для експлуатації зрошення у цих районах в 1990 р. організували Солонянське УЗС. 

Перший начальник управління - Дорошенко Микола Кузьмич. 

За період роботи управління було побудовано в Нікопольському, Томаківському і Солонянському районах 40,8 тис. га зрошення. 

На балансі управління в 1969 році було 2 насосні станції, а в 2001 році - 20 насосних станцій, продуктивністю 45,5 м3/с, з 104 працюючими агрегатами потужністю 58 тис. кВт/год. 

Загальна довжина міжгосподарських мереж - 118,9 км, з 1507 гідротехнічними спорудами на них та 33 гідрометричними постами. На системах працюють 34 ультразвукові лічильники витрат води. 

На зрошуваних землях у 1969 році було 10 дощувальних машин, а у 2000 році наявність їх склала 249 одиниць. 

В 1973 році, вперше на Україні, в управлінні створено механізований загін, який взяв на себе технічне обслуговування внутрішньогосподарських мереж, і до цього часу разом з ремонтно-будівельним відділом виконує планові ремонтні роботи. 

В 1997 році в управлінні заснований відділ водних ресурсів. Головна його мета - це проведення комплексу робіт щодо використання малих рік та водойм, впровадження планового водокористування і раціонального використання водних ресурсів, забезпечення розвитку водного господарства, здійснення, спільно з природоохоронними органами, контролю за охороною та обліком водних ресурсів в зоні діяльності управління, державними, кооперативними, громадськими підприємствами, організаціями і установами. 

6 липня 2018 року Гіберт Володимир Володимирович призначений начальником Нікопольського МУВГ на виконання наказу Держводагентства від 06.07.2018 № 159-ос.

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://douvr.gov.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів  -