Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпропетровськ

пр. Карла Маркса, 39-а

Н О В И Н И

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Урядова гаряча лінія

Державне агентство водних ресурсів України

 

стр.1     стр.2     стр.3

 

Проведення Дня охорони праці

 

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 21.04.2016 № 13266/1/1-16 щодо проведення Дня охорони праці в Україні, який згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці (МОП) у 2016 році проводився під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик» та листа Держводагентства України № 2097/3/11-16 від 27.04.2016 «Про проведення у 2016 році Дня охорони праці» в Дніпропетровському облводресурсів виконано наказ № 57 від 13.04.2016 року «Про проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2016 році», а саме проведено наступну низку заходів:

- для належного забезпечення проведення заходів з нагоди Дня охорони праці було створено комісії;

- розроблено та затверджено додаткові заходи з охорони праці щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та профзахворюванням, підвищення рівня безпеки й умов праці;

- проведено за участю працівників Держпраці та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві на виробничому рівні лекції, роз’яснювальну роботу з усіма працівниками;

- прийнято участь у Поминальній службі по загиблих на виробництві та померлих від професійних захворювань;

- куточки, стенди наповнено тематичним матеріалом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик»;

- організовано та проведено конкурс на найбезпечніше робоче місце, виробничу дільницю, кращих за показниками безпеки праці працівників;

- відвідано сім'ї потерпілих, вишукано можливості для надання їм допомоги у розв’язанні матеріальних та соціально-побутових проблем;

- звернено особливу увагу на забезпечення безпеки обладнання та виробничих процесів, наявності та застосування засобів індивідуального захисту;

- проведено конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Україні 2016 році.

Детальніше

 


 

Про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

26 квітня п.р. у Дніпропетровському обласному управлінні водних ресурсів відбулися урочисті заходи присвячені 30-роковині Чорнобильської катастрофи. Начальник облводресурсів В. Добринін вшанував пам'ять ліквідаторів та жертв катастрофи. Також висловив вдячність працівникам галузі водного господарства, які брали участь у ліквідації наслідків аварії та вручив почесні грамоти від Держводагентства за професіоналізм, мужність та відданість.

Детальніше

 


 

Про проведення Всеукраїнської акції

«Зробимо Україну чистою разом!»

 

23 квітня 2016 року, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», враховуючи проведення Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!», з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах (смугах відведення), на меліоративних системах та водогосподарських спорудах, на навколишніх територіях адміністративних будівель та виробничих баз, працівники підвідомчих організацій та апарату Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів взяли участь у заходах по благоустрою територій водогосподарських об’єктів, що спрямовані на поліпшення стану довкілля, очищення територій поблизу водних джерел.

Детальніше

 


 

Участь у екологічній акції «Дерева Миру»

 

9 квітня 2016 року відбулася Всесвітня соціально-екологічна ініціатива «Дерева Миру». Жителі більше 100 країн світу цього дня вийшли на вулиці своїх міст, сел та селищ з метою об’єднатися заради миру шляхом висадження дерев. Зелене дерево символізує Мир, міцне здоров’я та процвітання. Дніпропетровське обводресурсів та його підвідомчі організації також приєдналися до цієї ініціативи.

(фото Нікопольського МУВГ)

(фото Царичанського МУВГ)                   (фото Апостолівського МУВГ)

Працівники Нікопольського, Магдалинівського, Царичанського, Павлоградського, Фрунзенського, Синельниківського, Софіївського, Апостолівського міжрайонних управлінь водного господарства прийняли активну участь у прибиранні відведених територій, висадженні дерев, кущів, ялинок, квітів. Своїм яскравим прикладом закликали всіх небайдужих зробити навколишнє середовище гарним та чистішим. Означені заходи виховують у громадян дбайливе ставлення до довкілля. Хай ростуть і квітнуть посаджені дерева та квіти на радість нашим землякам!

Детальніше

 


 

Нарада у Криворізькій міськраді з питань розчистки ставків

 

8 квітня п.р. у Криворізькій міськраді, під головуванням Вілкула Ю.Г. відбулась нарада з питань розчистки ставків Дзержинського району міста.

Під час наради були оговорені питання щодо реалізації заходів місцевої програми щодо: екологічного покращення рік, водоймищ; розчищення та укріплення їх берегів; впорядкування зон відпочинку. В засіданні прийняли участь: начальник управління екології виконкому Криворізької міськради С.Охотнікова, депутат Верховної Ради А.Гальченко, та інші. Від Дніпропетровського облводресурсів прийняв участь начальник управління Добринін В.Г.

(фото з сайту krnews.ua)

 


 

Нарада в Нікопольському МУВГ

 

05 квітня п.р. начальник Дніпропетровського облводресурсів Добринін В.Г. провів нараду в Нікопольському міжрайонному управлінні водного господарства та прийняв участь в оперативній нараді Нікопольської районної адміністрації з питань: відновлення систем зрошення, згідно з заходів , передбачених програмою райадміністрації «Відновлення зрошення в Нікопольському районі» , уточненню місць прокладки трубопроводу.

В нараді прийняли участь: голова Нікопольської райдержадміністрації Кириченко О.В., працівники апарату та голови сільських рад Нікопольського району.

 


 

Семінар-навчання спеціалістів бухгалтерських

та економічних служб

 

29 березня 2016 року в приміщенні Дніпропетровського облводресурсів було проведено семінар-навчання спеціалістів бухгалтерських та економічних служб, а також секретарів комітету з конкурсних торгів підвідомчих організацій за темою «Ефективність управління бюджетним процесом». Семінар відкрив начальник облводресурсів Добринін В.Г. та побажав успішної роботи. Навчання проводили: головний бухгалтер управління Андрійченко Л.В., начальник відділу економіки Шиянова В.І., секретар комітету з конкурсних торгів Халабуда О.Л. та спеціалісти облводресурсів.

Детальніше

 


 

Розпочата робота головної насосної станції

каналу Дніпро-Інгулець

 

28 березня п.р. згідно плану діяльності Держводагентства України, була розпочата робота головної насосної станції каналу Дніпро-Інгулець - новий сезон подачі на промивку русла та екологічного оздоровлення р.Інгулець.

Початок роботи каналу відбувся урочисто за участю: заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Коломійцева А.О., голови міжвідомчої комісії басейну р.Інгулець, начальника Дніпропетровського облводресурсів Добриніна В. Г., начальника Кіровоградського облвод- ресурсів Житомирського І., начальника Миколаївського облводресурсів Письменного С., першого заступника голови Світловодської райдержадмі- ністрації Орленка С., головного гідротехніка ДП «Укррудпром» асоціації «Укррудпром» Медведя В., заступника голови Світловодської районної ради Шаповала О., начальника Олександрійського міжрайонного управління водного господарства Вольфа В., сільського голови с.Велика Скельова Могильного С., а також представників засобів масової інформації, працівників управління каналу, ветеранів праці, представників будівельних організацій та жителів села.

 


 

Пуск води через Головну споруду Північно-Кримського каналу

 

25 березня п.р., згідно з планом діяльності Державного агентства водних ресурсів України було здійснено 58-й пуск води через Головну

споруду Північно-Кримського каналу з метою наповнення дніпровською водою зро- шувальних систем у південних районах Херсонської області, що дасть можливість сільгосп- товаровиробникам Херсонщини своєчасно розпочати весняно-польові роботи на площі понад 50 тисяч гектарів.

У заходах пуску каналу взяли участь фахівці центрального апарату Держводагентства та Управління Північно-Кримського каналу, керівники водогосподарських організацій південних областей України.

 


 

Виробнича нарада за участю фахівців Агентства

та керівників водогосподарських організацій

 

25 березня 2016 року у Держводагентстві, під головуванням В'ячеслава Розгона, відбулась виробнича нарада за участю фахівців Агентства та керівників водогосподарських організацій, яка відбулася на базі Управління Головного Каховського магістрального каналу у м. Каховка.

Під час наради обговорювалися питання: про перспективи та механізм впровадження договорів енергосервісу у водогосподарських організаціях Держводагентства; розглядалися зміни до Правил користування електроенергією в частині здійснення авансових

платежів; визначалися юридичні і технічні аспекти можливості переходу на електропостачання від постачальників за нерегульованим тарифом. У нараді прийняв участь заступник начальника Дніпропетровського облводресурсів Потапенко І.С.

 


 

Засідання колегії Дніпропетровського облводресурсів

 

24 березня п.р. під головуванням начальника облводресурсів Добриніна В.Г. відбулось засідання колегії «Про підсумки діяльності Дніпропетровського облводресурсів та підвідомчих організацій за 2015 рік та заходи щодо сталого функціонування галузі у 1 кварталі 2016 року». На колегії звітували начальники підвідомчих організацій.

Детальніше

 


 

Проведення заходів Софіївським МУВГ,

присвячені Всесвітньому дню водних ресурсів

та керівників водогосподарських організацій

 

На виконання доручення Дніпропетровського облводресурсів від 17.03.2016 року №485/11-16 "Про проведення Всесвітнього Дня Водних ресурсів", Софіївським міжрайонним управлінням водного господарства було проведено ряд заходів, присвячених Всесвітньому Дню Води, а саме: семінар-нараду з працівниками управління, лекції з питань охорони водних ресурсів серед місцевого населення, в шкільних та дошкільних закладах. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходить під гаслом "Вода та робота".

Фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського міжрайонного управління водного господарства було проведено заходи присвячені "Всесвітньому дню води" в Софіївській початковій загально-освітній школі №2. Діти 1-4 класів активно слухали пізнавальні та цікаві факти про воду, згадували українську народну мудрість, а саме: прислів'я, приказки, загадки,

розповідали вірші та ділились враженнями про почуте. З учнями 2 класу було проведено бесіду про бережливе ставлення до води. Для поліпшення стану довкілля, покращення якості води в джерелах і приведення в належний санітарний стан прибережних захисних смуг та водоохоронних зон на землях водного фонду в районі зони діяльності управління, Софіївське МУВГ постійно звертається до голів селищних та сільських рад, орендарів ставків з проханням організувати роботу з приведення до належного санітарного стану прилеглих до водойм і річок територій.

 


 

Проведення Всесвітнього дня води у ДГГМЕ

 

З метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів, приверненням уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами, на виконання доручення обласного управління водних ресурсів № 485/11-16 від 17.03.2016 року «Щодо проведення Всесвітнього дня води», працівники Дніпропетровської гідрогеолого-меліоративної експедиції провели ряд запланованих заходів з нагоди відзначення 22 березня – Всесвітнього дня води.

22 березня працівники експедиції взяли участь в роботі круглого столу, присвяченому Всесвітньому дню води. Відкрив захід начальник ДГГМЕ Самородський О.В., який наголосив про актуальність проблеми охорони вод, раціонального використання водних ресурсів як передумови продуктивної економіки і соціального добробуту людей.

Тому, дуже важливо, особливо для молоді, вивчати як вітчизняний так і міжнародний досвід з управління водними ресурсами, залучатися до справи охорони водних об’єктів.

Начальник відділу водних об’єктів та моніторингу вод і грунтів І.М. Тьомкіна, під час доповіді розповіла про те, що цього року Всесвітній день води відзначається під гаслом «Вода та робота», що фокусується на тому, як достатня кількість і якість води може змінити життя і умови праці, навіть трансформувати суспільство і економіку. Гасло «Вода та робота» Всесвітнього дня води в 2016 році нагадує нам про надзвичайну важливість водних ресурсів та їх збереження для розвитку суспільства, створення безпечних умов життєдіяльності населення. Працівниками експедиції були переглянуті відеоролики щодо проблем забруднення та дефіциту питної води.

Головний гідрогеолог В.М. Плотніков окреслив проблеми та наслідки, які виникають перед землекористувачами при зрошенні земель водою незадовільної якості та підняв питання про використання ґрунтових вод як джерел водопостачання для:с.Чумаки, Степове Дніпропетровського району та с.Ульянівка Петриківського району.

Під час проведення круглого столу фахівцями висвітлювалися проблеми потреби води у різних галузях промисловості, зокрема, були наведені приклади споживання води в сільському господарстві. Розглядалося, також, значення води для живих організмів та методи очистки питної води. Під час підведення підсумків роботи круглого столу було наголошено, що водні ресурси є важливою частиною національного багатства країни. Її дослідження та збереження є головною задачею людства і, насамперед, молодого покоління. Саме в руках молоді майбутнє водних ресурсів. З метою подальшого інформування молоді, було вирішено, що починаючи з 2017 року - проводити курс лекції, конкурси, вікторини на тему збереження та відтворення водних ресурсів в середніх загальноосвітніх школах в зоні діяльності експедиції.

 


 

Круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню води

 

22 березня п.р. на базі Київського національного університету ім.Т.Г. Шевченка відбувся круглий стіл з управління водними ресурсами, присвяченого Всесвітньому дню води.

В засіданні круглого столу прийняли участь фахівці: Держводагентства, Міністерства екології та природних ресурсів, вчені, студенти та громадські діячі. Відкриття заходу було проведено в.о. Міністра екології та природних ресурсів Г. Вронською. З доповіддю щодо збереження водних ресурсів через їх ефективне управління, виступила в.о. голови Держводагентства – Овчаренко І.І. В ході проведення круглого столу виступали науковці, студенти, громадські діячі стосовно значимості водних ресурсів та необхідності їх збереження. В заході прийняла участь заступник начальника Дніпропетровського облводресурсів Чехун О.В.

 


 

Всесвітній день води, що проводився в Апостолівському МУВГ

 

22 березня 2016 року у всьому світі проходили заходи з відзначення Всесвітнього дня води, мета яких привернути увагу громадськості до проблем водних ресурсів та наголосити на їх вразливості.В цьому році заходи проходили під гаслом «Вода та робота». Виконання працівниками своїх службових завдань так чи інакше залежить від води, а її якість впливає на життя і здоров'я працівників. Враховуючи тематику цьогорічного Всесвітнього дня води, фахівці Апостолівського МУВГ вирішили знайомити підростаюче покоління з роботою управління. З цією метою, 18 березня 2016 року спеціалісти відділу водних ресурсів запросили учнів Першотравенської ЗСШ. Школярі прослухали лекцію, присвячену Всесвітньому дню води та познайомилися з технологічним процесом подачі води для зрошення.

По завершені акції, кожний з учасників отримав буклет, в якому досить змістовно викладена інформація про Всесвітній день води та водні об’єкти Апостолівського району. 22 березня в Апостолівському МУВГ відбулися урочисті збори, присвячені відзначенню Всесвітнього дня води. З доповіддю про важливість захисту водних ресурсів виступили начальник управління – Гіберт В.В. та начальник відділу водних ресурсів - Ліпінський Ю.Л.

 


 

Проведення Всесвітнього Дня води у Нікопольському МУВГ

 

На виконання доручення облводресурсів від 17.03.2016 року № 485/11-156 «Про проведення Всесвітнього дня води» Нікопольським міжрайонним управлінням водного господарства було проведено ряд заходів, а саме: круглий стіл з працівниками управління та екологічно-просвітницькі лекції в шкільних закладах.

Напередодні відзначення Все- світнього дня води 21 березня 2016 року в Нікопольському МУВГ проведено круглий стіл, до якого підготовлено виступ, присвячений темі: «Вода та робота». Його метою було висвітлення взаємозв’язку між якістю води та здоров'ям і працездатністю людини.

28- 29 березня 2016 року фахівцями відділу водних ресурсів було проведено екологічні лекції у Нікопольській гімназії № 15 та КЗ "НСЗШ № 6 на тему: «Вода та робота» та цікаву вікторину серед учнів молодших класів. Переможцю було вручено солодкий подарунок, а іншим активним учасникам- дістались призи у вигляді гарних оцінок. Також, з метою пропаганди екологічних знань та підвищення свідомості молоді, підготовлено інформаційно-просвітницький буклет «Невідоме про відоме. Цікаві факти про воду», який було безкоштовно розповсюджено серед учнів цих навчальних закладів та надано до місцевих бібліотек.

 


 

Проведення Всесвітнього Дня води

 

З приводу відзначення Всесвітнього дня води, спеціалістами відділу водних ресурсів управління прочитано лекцію на тему «Вода та робота», також , організовано прибирання території ПЗС р. Оріль в місцях відпочинку населення в смт. Царичанка. У газеті “Приорільська правда” було надруковано статтю, присвячену Всесвітньому дню води.

 


 

22 березня – Всесвітній день води

 

Двадцять другого березня світова спільнота у черговий раз відзначатиме Всесвітній день води. На конференції Організації Об’єднаних Націй з охорони навколишнього природного середовища, що відбулася у 1992 році в Ріо-де-Жанейро, 179-ма країнами була схвалена програма дій щодо вирішення проблем Землі. Цією Програмою визначено, що вода, через її виснаження і погіршення якості внаслідок забруднення, віднесена до критичних природних ресурсів. З метою зосередження уваги світової громадськості на проблеми води, Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла рішення про відзначення 22 березня Всесвітнього Дня Води.

Вперше Всесвітній день Води пройшов 22 березня 1993 року. З тих пір ця подія щорічно відзначається 22 березня. Головною метою започаткування дня води – є активне інформування широких верств населення та привернення уваги громадськості і політиків до проблем води. Проведення акцій у рамках десятиріччя має на меті консолідувати зусилля міжнародної спільноти для вирішення проблеми збереження водних ресурсів, забезпечення прісною водою населення, яке не має доступу до неї.

Всесвітній день води є можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства, підвищити розуміння важливості збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для створення безпечних умов життєдіяльності населення, заохочуючи при цьому споживачів, науковців, фахівців і громадськість як на національному, так і на міжнародному рівнях; займати активну позицію щодо цієї проблематики, розробляючи та реалізуючи ряд заходів для запобігання забрудненню водних ресурсів, їх захисту, збереження, поліпшення водного режиму та якості води водних екосистем.Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем, так і шляхів їх подолання у цій сфері. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова на зобов’язання і дії у рамках загальної теми. Щороку Всесвітній день води має свою тематику, підкреслює певний новий аспект проблеми забезпечення прісною водою і присвячений вирішенню проблеми, пов'язаної із забрудненням водних ресурсів на планеті й лунає як заклик до її розв’язання. Але основні цілі проведення свята залишаються незмінними.Глобальні заходи, присвячені цій важливій темі в рамках святкування Всесвітнього дня водних ресурсів, пройдуть по всьому світу

Метою відзначення Всесвітнього дня води 2016 року є актуалізування і привернення уваги спільноти до проблем раціонального використання та охорони водних ресурсів, меліорації земель, як передумови продуктивної економіки і соціального добробуту людей і проходитиме під гаслом «Вода та робота». Вода — така звична і така незбагненна субстанція, без перебільшення, надзвичайний Божий дар. Вода — «наріжний камінь» життя. Вона необхідна, щоб угамувати спрагу, допомогти у збереженні здоров’я. Водні ресурси, також, мають величезне значення в області працевлаштування та роботі, що, в свою чергу, підтримує економічний, соціальний і людський фактор розвитку суспільства.Тематика відзначення Всесвітнього дня води 2016 року звертає увагу на ту роль, яку відіграють водні ресурси у створенні і функціонуванні робочих місць.Сьогодні половина працюючого населення планети, а це – 1,5 мільярда осіб, працевлаштовані в сферах, пов’язаних з водними ресурсами. Крім того, майже всі робочі місця так чи інакше залежать від наявності води. Отже, саме взаємозв’язок водних ресурсів и робочих міць визначають добробут мільйонів людей.

Враховуючи актуальність проведення заходів із збереження водних ресурсів в умовах зростаючого навантаження на водні об'єкти, а також з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадськості щодо проблем, пов'язаних з водним фактором, облводресурсів разом зі всіма водогосподарниками області здійснюватимуть широкомасштабні просвітницькі заходи, присвячені раціональному використанню, охороні та відтворенню водних ресурсів. 22 березня поточного року заступник начальника облводресурсів Чехун О.В. прийме участь у заходах, присвячених відзначенню Всесвітнього Дня Води, в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де буде проведено засідання Круглого столу.

 


 

Перевірка знань з питань охорони праці

 

Згідно з вимогами Закону України «Про охорону праці» та Положення про проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, в період з 14.03 по 18.03 п.р., на базі Фрунзенського МУВГ було проведено навчання керівників і спеціалістів водогосподарських організацій, функціональні обов׳язки яких пов'язані з забезпеченням охорони праці.

Навчання проведено фахівцями кафедри водогосподарських систем і охорони праці Державного інституту управління та економіки водних ресурсів із залученням державного інспектора Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки у Дніпропетровській області. Після закінчення навчання 73 фахівця успішно склали іспит.

Детальніше

 


 

Засідання щодо узгодження регламенту промивки р.Інгулець

 

16 березня п.р. у Держводагентстві України відбулося засідання міжвідомчої комісії з питань узгодження регламенту промивання русла р.Інгулець у 2016 році та екологічного оздоровлення зазначеної річки. Від Дніпропетровського облводресурсів у комісії прийняли участь начальник управління Добринін В.Г. та заступник начальника управління Чехун О.В.

(фото з офіційного сайту Держводагентства)

 


 

Суботник 12.03.2016 р.

 

Згідно розпорядження голови селищної ради, працівники Софіївського МУВГ провели ряд заходів з благоустрою території населених пунктів та закріплених територій. В ході проведених заходів було упорядковано та прибрано територію бази управління та паркову зону на житловому масиві "Меліоративний". У проведенні робіт приймали участь усі працівники управління.

Таким чином, працівники управління показали приклад для всіх небайдужих «софіян» зробити район більш чистішим та охайнішим.

 


 

Засідання районної комісії

з питань надання у користування на умовах оренди

водних об’єктів на території Солонянського району

 

02 березня 2016 року в залі засідань райдержадміністрації було проведено чергове засідання районної комісії з питань організації надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на землях державної власності. На засідання комісії запрошувались орендарі водойм Солонянського району.

Було розглянуто ряд питань. З основного питання доповідав заступник начальника Солонянського МУВГ Болдирев Антон Сергійович. Також були надані роз’яснення щодо необхідності забезпечення комплектації пакету

документів, які необхідно для перегляду всіх діючих договорів оренди водних об’єктів або земель водного фонду укладених до 01.07.2013 року, згідно з вимогами чинного законодавства та переукладання договорів оренди, відповідно до Типового договору. Для перегляду договорів районна комісія встановила трьохмісячний термін з дня розгляду матеріалів.

 


 

Щодо виконання умов контрактів

з керівниками водогосподарських організацій

 

Відповідно до наказу Держводагентства від 25.06.2011 №133-ос "Про Комісію з контролю за виконанням умов контрактів" з керівниками водогосподарських організацій в Дніпропетровському облводресурсів 23 та 26 лютого 2016 року під головуванням начальника управління Добриніна В.Г. проведене засідання комісії про виконання керівниками підвідомчих організацій умов контрактів та надані пропозиції щодо їх подальшої роботи.

Детальніше

 


 

Нарада щодо підсумків діяльності за 2015 рік

 

25 лютого п.р. у Державному агентстві водних ресурсів України відбулась нарада. Під час наради були розглянуті питання стосовно підсумків діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за 2015 рік та заходів щодо забезпечення сталого функціонування галузі у 1 кварталі 2016 року. Начальник облводресурсів Добринін В.Г. особисто прийняв участь у зазначеному заході.

(фото з офіційного сайту Держводагентства)

 


 

Робоча нарада щодо проведення обласної конференції

 

18 лютого п.р. під головуванням директора департаменту АПК Удовицького В.О. відбулась робоча нарада по підготовці до проведення обласної конференції щодо початку весняно-польових робіт.

Від Дніпропетровського облводресурсів у нараді прийняв участь заступник начальника управління Потапенко І.С.

 


 

Участь у засіданні обласної ради

 

18 лютого 2016 року заступник начальника управління Потапенко І.С. прийняв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології та енергозбереження стосовно розгляду переліку заходів, що фінансуватимуться у 2016 році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

 


 

Нарада щодо підготовки до поливного сезону

в Апостолівському МУВГ

 

16 лютого 2016 року в Апостолівському міжрайонному управлінні водного господарства під головуванням начальника управління Гіберта В.В. проведена нарада щодо підготовки до поливного сезону 2016 року. У нараді взяли участь водокористувачі Апостолівського та Широківського районів та фахівці управління.

В ході наради були обговорені актуальні проблеми щодо подачі води та питання щодо формування договірної ціни на 2016 рік. Спеціалісти управління відповіли на всі питання водокористувачів та надали відповідні консультації.

 


 

Обстеження Софіївським МУВГ дренажно-паводкової системи в с.Ордо-Василівка та с.Сергіївка Софіївського району

 

На виконання наказу Облводресурсів №2 від 12.01.2016 та наказу Софіївського МУВГ №17 від 12.01.2016 "Про пропуск льодоходу, повені та паводків у 2016 році", фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ спільно з представниками райадміністрації, державної служби з надзвичайних ситуацій та головою Ордо-Василівської сільської ради, провели обстеження водозбірно-скидної системи до готовності пропуску повені, паводків та льодоходу в селі Ордо-Василівка та Сергіївка Софіївського району. В ході обстеження було встановлено, що дані гідротехнічні споруди знаходяться в задовільному стані. Водозабірні скидні канали частково замулені та заросли чагарником.

На підставі аналізу інформації отриманої під час обстеження гідроспоруд, комісією було рекомендовано Ордо-Василівській сільській раді провести роботу по очистці водозбірно-скидного каналу від мулу, чагарником та побутового сміття.

За підсумками перевірки, комісією було складено відповідні акти обстеження, згідно чинного законодавства.

 


 

Семінар щодо зміни клімату

 

11 лютого п.р. в Дніпродзержинській міськраді було проведено семінар на тему «Оцінка вразливості м. Дніпродзержинськ до глобальної зміни клімату». В семінарі прийняли участь фахівці: Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС та НАН України, Національного екологічного центру України, КНУ ім.Тараса Шевченка, фахівці – екологи області.

Від Дніпропетровського облводресурсів прийняла участь заступник начальника управління Чехун О.В. В ході проведення семінару були обговорені питання щодо зміни клімату та його наслідки на життєдіяльність та стану навколишнього природного середовища.

 


 

Засідання з питань використання природних ресурсів

 

03 лютого п.р. у Дніпропетровській обласній раді відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань використання природних ресурсів під головуванням Скворцова В.О.

Від Дніпропетровського облводресурсів у засіданні прийняв участь начальник управління Добринін В.Г. На засіданні були розглянуті питання щодо діяльності обласних органів виконавчої влади і контролюючих органів у сфері використання природних ресурсів.

 


 

Обговорення питань відновлення зрошуваного землеробства

 

03 лютого п.р. заступник начальника управління Потапенко І.С. прийняв участь у нараді під головуванням першого заступника Дніпропетровської ОДА Кужмана О.М. За участі голів райдержадміністрацій були оговорені питання відновлення зрошуваного землеробства за рахунок коштів, які надходять за відшкодування витрат сільськогосподарського виробництва у Дніпропетровській області.

 


 

Проведення заходів по розчистці снігових заметів в зоні діяльності Софіївського МУВГ

 

В зв'язку з інтенсивними опадами у вигляді снігу, які перевищили місячну норму опадів в 2 рази і склали близько 69,6 мм та несприятливими погодними умовами, Софіївським міжрайонним управлінням водного господарства були вжиті заходи щодо розчищення снігу та льоду на прилеглих та закріплених за управлінням ділянках.

Під час проведення робіт з розчищення снігу на підконтрольних Софіївському МУВГ територіях, було задіяно 36 працівників управління. Управління завжди з відповідальністю ставиться до питань допомоги людям та громадам.

Для розчистки снігу на водогосподарських об’єктах, в зоні діяльності управління та інших об’єктах було задіяно техніку в тому числі і важку, а саме Бульдозер СМ-80 та Екскаватор ЕО-2628 (Борекс).

Загалом, в зоні діяльності управління очищено 25 кілометрів дорожніх смуг від снігу. Це вже багаторічна традиція нашого управління. Населення та підприємства району з вдячністю відносяться до допомоги Софіївського МУВГ щодо розчищення доріг.

 


 

Зустріч з фахівцями Світового банку

 

18 січня 2016 року начальник управління Володимир Добринін прийняв участь у зустрічі, за ініціативи виконуючої обов'язки Голови Держводагентства Ірини Іванівни Овчаренко, з фахівцями Світового банку стосовно підтримки Стратегії відновлення та розвитку систем зрошення в Україні зони зрошення та зони осушення.

Під час зазначеної зустрічі розглядалися питання комплексності функціонування державного водогосподарського-меліоративного комплексу України.

Зокрема щодо подачі води в маловодні регіони, захисту територій від підтоплення та затоплення, подачі води на питні потреби, протипаводкового захисту населених пунктів та роботи міжвідомчих комісій по узгодженню режимів роботи водосховищ на річках України.

 


 

стр.1     стр.2     стр.3     * АРХІВ НОВИН *

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

РЕЗОНАНСНІ ПОДІЇ

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://douvr.gov.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів  -