Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпро

пр. Дмитра Яворницького, 39-а

Н О В И Н И

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Урядова гаряча лінія

Державне агентство водних ресурсів України

 

стр.1     стр.2     стр.3

 

День охорони праці

 

З нагоди Дня охорони праці, який відзначався в Україні 28 квітня, згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці (МОП), у 2017 році День охорони праці проводився під гаслом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». З цього приводу у Дніпропетровському облводресурсів було проведено низку заходів, а саме:

- розроблено та затверджено додаткові заходи з охорони праці щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та профзахворюванням, підвищення рівня безпеки й умов праці;

- оновлено куточки та стенди з питань охорони праці; наповнено їх матеріалами на тему: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»;

- проведено конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», відібрано кращі роботи та нагороджено переможців;

- за участю працівників Держпраці та Фонду соціального страхування проведено лекції;

- проведено конкурс на найбезпечніше робоче місце;

- прийнято участь у панахиді щодо загиблих на виробництві;

-надано допомогу родичам загиблих на виробництві ;

- надано матеріальну допомогу сім’ям загиблих та інвалідам праці.

 

Детальніше

 


 

Засідання колегії у Держводагентстві

 

27 квітня 2017 року у Держводагентстві України відбулось засідання колегії за підсумками діяльності водогосподарсько-меліортивного комплексу за І квартал 2017 року і заходів забезпечення сталого функціонування галузі у ІІ кварталі 2017 року. Також на засіданні доповідали щодо відновлення працездатності зрошувальних систем на умовах державно-приватного партнерства, про заходи щодо запровадження енергосервісних договорів в Управлінні каналів Інгулецької зрошувальної системи та про досвід впровадження біомеліорації Басейновим управлінням водних ресурсів річки Рось.

Участь у зазначеному засіданні взяли члени колегії Держводагентства, керівники та фахівці центрального апарату, представники басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, управлінь каналів та технічних шкіл. Від Дніпропетровського облводресурсів з доповіддю виступив начальник управління Добринін В.Г.

 


 

Огляд "Вісті Придніпров’я"

 

 


 

Проведення Дня довкілля у міжвідомчіх управліннях

 

Згідно доручення Дніпропетровського облводресурсів від 04.04.2017 р. 598/11-17 «Про проведення заходів з благоустрою» враховуючи проведення інших екологічних акцій, з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах (смугах відведення) та водоохоронних зонах, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах, на навколишніх територіях адміністративних будівель та виробничих баз. Міжрайонні управляння водного господарства 08 квітня 2017 року взяли участь у Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

До заходу долучились 730 працівника, було упорядкованих територій – 20 га, упорядковано газонів – 1756 тис.м2, ліквідовано 15 смітників, вивезених побутових відходів – 40 м3, висаджено дерев -162 шт., кущів – 133 шт.

Детальніше

 


 

29-ий пуск каналу Дніпро-Інгулець

 

4 квітня 2017 року о 13:00 годині була включена в роботу головна насосна станція управління каналу Дніпро-Інгулець – розпочалася подача води до Карачунівського водосховища, що в Кривому Розі, а далі – на зрошення земель південних областей України – Миколаївської та Херсонської.

З нагоди пуску води працівники управління каналу Дніпро-Інгулець на чолі із в.о. начальника Олександром Панченком зустрічали гостей: - Заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Коломійцева А.О., голову Світловодської райдержадміністрації Твердовського С.С., голову Світловодської районної ради Домбровського Р.В., радника міського голови Кривого Рогу Вербицького Г.П., начальника Кіровоградського обласного управління водних ресурсів Житомирського І.А., заступника начальника басейнового управління водних ресурсів Південного Бугу Лоця І.С., помічника-консультанта народного депутата Олеся Довгого Марину Саакян, сільського голову села Велика Скельова Могильного С.О., начальника ПМК-68 Нечипорука Б.Б., учнів місцевої школи, працівників управління каналу, жителів села Велика Скельова та засобів масової інформації. Від Дніпропетровського облводресурсів у заході взяв участь начальник управління Добринін В.Г.

Детальніше

 


 

Засідання в Дніпропетровській облраді

 

4 квітня п.р. у Дніпропетровській облраді відбулось чергове засідання робочої групи з питань підбору ефективних технологій та підготовки техніко-економічного обґрунтування їх впровадження з метою зниження рівня при-

родного і техногенного забруд- нення високомінералізованих шахтних, кар’єрних та дренажних вод перед скиданням їх у водні об’єкти. На засіданні була представлена з означених питань презентація консалтингової компанії DVN Consulting Gmbh (Німеччина) та обговорений план роботи щодо реалізації проекту. Від Дніпро- петровського облводресурсів у засіданні взяла участь заступник начальника управління Чехун О.В.

 


 

Засідання колегії у Держводагентстві

 

30 березня 2017 року під головуванням Голови Держводагентства Овчаренко І.І. відбулося засідання колегії Державного агентства водних ресурсів України, під час якого розглядалися питання про підготовку до роботи державного водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2017 році, зокрема, щодо стану підготовки зрошувальних та осушувальних систем, магістральних каналів; про хід договірної кампанії щодо надання платних послуг з подачі води на полив, заходи щодо енергозбереження та ін.

На заході були присутні керівники структурних підрозділів апарату Держводагентства, басейнових, обласних управлінь водних ресурсів та управлінь каналів. Від Дніпропетровського облводресурсів у засіданні взяв участь начальник управління Добринін В.Г.

 

Детальніше

 


 

Проведення Всесвітнього дня води

 

З приводу відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів, спеціалістами відділу водних ресурсів Царичанського МУВГ було проведено ряд заходів, а саме, прочитано лекцію та представлено відеоролик на тему «Стічні води» працівникам управління. У газеті “Приорільська правда” було надруковано статтю присвячену Всесвітньому дню води.

 


 

Всесвітній день води в Апостолівському МУВГ

 

21 березня 2017 року представники відділу водних ресурсів завітали до Апостолівської загальноосвітньої школи № 3. Для учнів 3 – 4 класів була проведена цікава екологічна бесіда про водні ресурси Апостолівщини та відзначення Всесвітнього дня води 2017. Діти отримали яскраві буклети, в яких досить змістовно викладена інформація про святкування Всесвітнього дня води 2017 та водні об’єкти Апостолівського району. Для більш ефективної роботи по приверненню уваги населення до проблем води Апостолівське МУВГ вже шостий рік співпрацює з UNWATER (підрозділ ООН, що займається різними аспектами водних ресурсів нашої планети). Управлінням в розділі EVENTS MAP на сайті Unwater (www.worldwaterday.org), який присвячений означеному святу, було зареєстровано Апостолівське МУВГ як організацію, що святкує Всесвітній день води.

21 березня 2017 року на офіційній сторінці Unwater в Facebook була розміщена інформація Апостолівського МУВГ щодо святкування про Всесвітній день води 2017. 22 березня 2017 року з працівниками управління було проведено семінар-нараду щодо важливості скороченню обсягів і повторному використанню стічних вод. В освітніх цілях були створені та розповсюджені буклети про Всесвітній день води 2017. Починаючи з 16 лютого 2017 на офіційних сторінках АМУВГ в соціальних мережах (Facebook та ВКонтакті) розміщувались факти до Всесвітнього дня води з хештегом #WorldWaterDay.

 


 

22 березня – Всесвітній день води

 

Всесвітній день водних ресурсів щорічно відзначається з метою заохочення, збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Двадцять другого березня світова спільнота у черговий раз відзначатиме Всесвітній день води.На конференції Організації Об’єднаних Націй з охорони навколишнього природного середовища, що відбулася у 1992 році в Ріо-де-Жанейро, 179-ма країнами була схвалена програма дій щодо вирішення проблем Землі. Цією Програмою визначено, що вода, через її виснаження і погіршення якості внаслідок забруднення, віднесена до критичних природних ресурсів.З метою зосередження уваги світової громадськості на проблеми води, Генеральна Асамблея Організації

Об’єднаних Націй прийняла рішення про відзначення 22 березня Всесвітнього Дня Води. Вперше Всесвітній день Води пройшов 22 березня 1993 року. З тих пір ця подія щорічно відзначається 22 березня. Головною метою започаткування дня води – є активне інформування широких верств населення та привернення уваги громадськості і політиків до проблем води.

Проведення акцій у рамках десятиріччя має на меті консолідувати зусилля міжнародної спільноти для вирішення проблеми збереження водних ресурсів, забезпечення прісною водою населення, яке не має доступу до неї. Всесвітній день води є можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства, підвищити розуміння важливості збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для створення безпечних умов життєдіяльності населення, заохочуючи при цьому споживачів, науковців, фахівців і громадськість як на національному, так і на міжнародному рівнях; займати активну позицію щодо цієї проблематики, розробляючи та реалізуючи ряд заходів для запобігання забрудненню водних ресурсів, їх захисту, збереження, поліпшення водного режиму та якості води водних екосистем. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем, так і шляхів їх подолання у цій сфері. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова на зобов’язання і дії у рамках загальної теми. Щороку Всесвітній день води має свою тематику, підкреслює певний новий аспект проблеми забезпечення прісною водою і присвячений вирішенню проблеми, пов'язаної із забрудненням водних ресурсів на планеті й лунає як заклик до її розв’язання. Але основні цілі проведення свята залишаються незмінними. Глобальні заходи, присвячені цій важливій темі в рамках святкування Всесвітнього дня водних ресурсів, пройдуть по всьому світу.

Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води “Стічні води”, а кампанія, що проходитиме під гаслом “Навіщо витрачати воду?”, присвячена скороченню обсягів і повторному використанню стічних вод. Вода — така звична і така незбагненна субстанція, без перебільшення, надзвичайний Божий дар. Вода — «наріжний камінь» життя. Вона необхідна, щоб угамувати спрагу, допомогти у збереженні здоров’я. Водні ресурси мають величезне значення як економічний, соціальний і людський фактор розвитку суспільства. Враховуючи актуальність проведення заходів із збереження водних ресурсів в умовах зростаючого навантаження на водні об'єкти, а також з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадськості щодо проблем, пов'язаних з водним фактором, облводресурсів разом зі всіма водогосподарниками області здійснюватимуть широкомасштабні просвітницькі заходи, присвячені раціональному використанню, охороні та відтворенню водних ресурсів.

 


 

Проведення заходів Софіївським МУВГ

до Всесвітнього Дня Водних Ресурсів

 

На виконання доручення Дніпропетровського облводресурсів від 14.03.2017 року №429/11-17 "Про проведення Всесвітнього Дня Водних ресурсів" Софіївським МУВГ було проведено ряд заходів присвячених Всесвітньому Дню Водних ресурсів, а саме семінар-нараду з працівниками управління, лекції з питань охорони

водних ресурсів серед місцевого населення, в шкільних та дош- кільних закладах. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходить під гаслом "Стічні води ", а кампанія, що проходитиме під гаслом "Навіщо витрачати воду?", присвячена скороченню обсягів і повторному використанню стічних вод.

 

Фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського міжрайонного управління водного господарства було проведено заходи присвячені "Всесвітньому дню водних ресурсів" в Софіївській початковій ЗШ №2. Діти 1-4 класів активно слухали пізнавальні та цікаві факти про воду, згадували українську народну мудрість, а саме: прислів'я, приказки, загадки, розповідали вірші та ділились враженнями про почуте, висловлювали свої міркування та думки, а також була проведена співбесіда про бережливе ставлення і економію води. Для поліпшення стану довкілля, покращення якості води в джерелах і приведення в належний санітарний стан прибережних захисних смуг та водоохоронних зон на землях водного фонду районів зони діяльності управління, Софіївське МУВГ постійно звертається до голів селищних та сільських рад, орендарів ставків з проханням організувати роботу з приведення до належного санітарного стану прилеглих до водойм і річок територій.

Тому давайте не будемо залишатись байдужими до питань раціонального, бережливого використання та відтворення природних водних джерел, криниць, свердловин, ставків, річок тощо. Збережемо те добро, що складають водні ресурси нашої Неньки – України.

 


 

«Вода для життя»

 

В рамках відзначення Всесвітнього дня води фахівцями відділу водних ресурсів Нікопольського МУВГ 17 березня 2017 року було проведено екологічно-просвітницьку лекцію в КЗ "НСЗШ № 24 на тему: «Вода для життя». Також з метою підвищення екологічної свідомості учнів було підготовлено інформаційно-просвітницький буклет «Як ми можемо зберегти водні ресурси», який було безкоштовно розповсюджено серед учнів та надано до місцевих бібліотек. Буклет містить поради, які допоможуть на практиці зберегти питну воду та кошти, при цьому суттєво не відмовляючись від звичного комфорту.

 


 

Засідання щодо промивання русла р.Інгулець

 

16 березня п.р. у Держводагентстві відбулось засідання Міжвідомчої комісії з питань узгодження регламенту промивання русла р.Інгулець та її екологічне оздоровлення в 2017 році. На засіданні були обговорені питання щодо виконання означених заходів,

виходячи з водогосподарської та гідрометеорологічної обстановки в басейні р.Інгулець. Від Дніпро- петровського облводресурсів у роботі комісії взяли участь начальник управління Добринін В.Г. та заступник начальника - Чехун О.В., яка представила аналіз виконання промивки в минулому 2016 році.

 


 

«Про комплекс заходів щодо благоустрою населених пунктів» в зоні діяльності Дніпровського МУВГ

 

Згідно розпорядження голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 01.03.2017 № Р-120/0/3-17 та доручення Дніпропетровського облводресурсів від 09.03.2017 №402/11-17 «Про комплекс заходів щодо благоустрою населених пунктів» Дніпровське міжрайонне управляння водного господарства з 10.03.2017 березня 2017 року бере участь у проведенні заходів з озеленення та благоустрою, з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах (смугах відведення) та водоохоронних зонах, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах, на навколишніх територіях адміністративних будівель та виробничих баз.

 


 

Всесвітній день води у Апостолівському МУВГ

 

Всесвітній день води щорічно відзначається 22 березня і присвячений

діям, які необхідно вжити для вирішення питань, пов'язаних з водою. У 2017 році тема Всесвітнього дня води - стічні води, а кампанія проходить під гаслом «Навіщо витрачати воду?» та присвячена скороченню обсягів і повторному використанню стічних вод. В рамках відзначення Всесвітнього дня води 2017 Апостолівським міжрайонним управлінням водного господарства серед учнів проведено конкурс на найкращий вірш про воду. Переможцем конкурсу визначено вірш – «Розмова з краплею води», який написала Спічкіна Каріна, учениця 3-А класу Апостолівської ЗШ №3.

 


 

Обстеження водних об'єктів у Нікопольському МУВГ

 

Згідно наказу Дніпропетровського облводресурсів від 04.01.2017 року №1 "Про пропуск льодоходу, повені та паводків у 2017 року" фахівцями відділу водних ресурсів Нікопольського МУВГ спільно з представниками Нікопольської РДА та державної служби з надзвичайних ситуацій 09 березня 2017 р. проведено обстеження стану мережі зливової каналізації та закритого горизонтального дренажу с.Південне та відкритої дренажної канави в с.Приміське. В ході обстеження було встановлено: в с.Приміське відкрита канава знаходиться в незадовільному стані, потребує розчистки та поглиблення, відстійник ПрАТ «Енергоресурси» замулений, потребує розчистки. В с.Південне закритий горизонтальний дренаж працює задовільно, не засмічений. Після проведення обстеження комісією були складені акти.

 


 

Обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд

в зоні діяльності Царичанського МУВГ

 

Згідно наказу Дніпропетровського облводресурсів від 04.01.2017 року №1 "Про пропуск льодоходу, повені та паводків у 2017 року" працівниками відділу водних ресурсів Царичанського МУВГ спільно з представниками рай-

держадміністрацій, державною службою з надзвичайних ситуацій, проведено обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд на території Царичанського, Петри- ківського та Верхньодніпровського районів, щодо готовності до пропуску паводку, повені та льодоходу. Після обстеження комісією було складені акти обстеження.

(Водоутримуюча дамба с.Михалівка)

(Накопичувальний басейн ДНС с.Улянівка)

(Дренажні канали ДРУВР с.Куліші)

 


 

Привітання зі святом

 

08 березня 2017 року в Дніпропетровському обласному управлінні водних ресурсів відбулись урочисті збори присвячені 8 березня. Начальник управління Добринін В.Г. привітав жінок зі святом та побажав сонячного настрою, любові, гармонії, весни у душі та затишку в оселі.

 


 

Допомога м.Авдіївка

 

Водогосподарники Дніпропетровської області взяли участь у допомозі мешканцям м.Авдіївка Донецької області. До пункту збору для Донецької області військово-цивільної адміністрації передані продукти харчування, ковдри, теплі речі для дітей та дорослих.

Крім того, надана адресна матеріальна допомога жительці міста, яка мешкає за адресою –Авдіївка, вул.Гагаріна.

 


 

Вдячність жителів Апостолівщини

 

До Апостолівського міжрайонного управління водного господарства звернулось керівництво виконкому Апостолівської міськради з проханням надати допомогу щодо відкачки паводкових вод затоплення приватних садиб мешканців по вулиці Б.Хмельницького в селі Запорізьке.

Начальник управління Гіберт В.В. оперативно відреагував на звернення, особисто з аварійною бригадою віїхав на місце для усунення шкідливої дії вод та за допомогою мотопомпи провели відкачку вод, поступово рівень води знизився. Місцеві жителі подякували за швидке реагування та усунення проблеми.

 


 

Обстеження Софіївським МУВГ водних об'єктів

та гідротехнічних споруд в зоні діяльності управління

 

На виконання наказу Дніпропетровського облводресурсів від 04.01.2017 року №1 "Про пропуск льодоходу, повені та паводків у 2017 року" фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ спільно з представниками райдержадміністрацій, державною службою з надзвичайних ситуацій та представниками сільських і селищних рад проведено обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд на території Софіївського, Криворізького, П'ятихатського та Криничанського районів, щодо готовності до пропуску паводку, повені та льодоходу.

За підсумками обстеження було складено відповідні комісійні акти обстежень. Проблемні питання будуть винесені на розгляд комісій з техногенно-екологічної безпеки райдержадміністрацій для подальшого їх вирішення.

 


 

Друге засідання у Мінприроди України

 

23 лютого п.р. в Міністерстві екології та природних ресурсів відбулось друге чергове засідання Робочої групи з питань вирішення проблеми, пов’язаної із скиданням надлишків зворотних вод у р.Інгулець.

Членами Робочої групи були обговорені запропоновані заходи по зменшенню антропогенного впливу на басейн р.Інгулець для подальшої їх систематизації та представлення до виконання. Від Дніпропетровського облводресурсів у роботі означеної Робочої групи прийняла участь заступник начальника Чехун О.В.

 


 

Огляд "Сільських новин"

 

 


 

Щодо виконання умов контрактів

керівниками водогосподарських організацій

 

Відповідно до наказу Держводагентства від 25.06.2011 №133-ос "Про Комісію з контролю за виконанням умов контрактів" в Дніпропетровському облводресурсів 14 та 15 лютого 2017року під головуванням начальника управління Добриніна В.Г. проведене засідання комісії з керівниками підвідомчих організацій. Комісія дійшла висновку щодо подовження дії контрактів начальникам управлінь та внесла пропозиції по їх подальшій роботі.

Детальніше

 


 

Засідання Круглого столу

 

Заступник начальника Потапенко І.С. та начальник відділу управління персоналом Топчій Л.І. взяли участь у засіданні Круглого столу на тему "Розвиток кадрового потенціалу Дніпропетровської області та підвищення якості практичної підготовки студентів в ДДАЕУ", яке відбулось 08 лютого 2017 року в приміщенні Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

Метою заходу передбачено практичну допомогу та співпрацю провідних підприємств, організацій та установ області з Дніпропетровським державним аграрно-економічним університетом, залучення студентів ДДАЕУ до проходження стажування, виробничих практик.

 


 

Нарада головних бухгалтерів

 

03 лютого 2017 року в приміщенні залу - колегії Дніпропетровського облводресурсів проведено нараду головних бухгалтерів по питанню перенесення залишків активів та зобов'язань на нові рахунки бухгалтерського обліку, звітності з урахуванням змін внесених в облік бюджетних установах на 2017 рік та застосування бланків, списання основних засобів. На нараді були присутні головні бухгалтери 10-ти підвідомчих організацій. В ході проведення розглянуто адаптацію нових рахунків бухгалтерського обліку до кодів економічної класифікації та прийнято єдині підходи до обліку запасів та сировини.

Нараду провели- головний бухгалтер облводресурсів Андрійченко Л.В. та заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Шаповал Н.Г.

 


 

Навчання працівників апарату

 

В Дніпропетровському облводресурсів розпочато щотижневе навчання працівників апарату. Головний бухгалтер Андрійченко Людмила Валентинівна провела навчання на тему «Списання матеріальних цінностей» .

 


 

Роботи по влаштуванню підпірного шлюзу

 

У 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету по об’єкту «Протиповеневі заходи та поліпшення гідрологічного стану р.Інгулець у Дніпропетровській області» закінчились роботи по влаштуванню підпірного шлюзу в районі вулиці Старовокзальна м. Кривий Ріг. Дана споруда надасть можливість регулювати рівень води у річці Інгулець та захистить від підтоплення прилеглі до річки житлові масиви.

 


 

Засідання у Мінприроди України

 

26 січня п.р. у приміщенні Мінприроди України відбулось перше засідання Робочої групи стосовно стану басейну р.Інгулець.

На засіданні учасниками робочої групи були обговорені питання щодо проблем із скидання надлишків зворотних вод у р.Інгулець з метою визначення першочергових заходів відносно поетапного зменшення негативного впливу на басейн р.Інгулець. Від Дніпропетровського облводресурсів взяла участь у роботі – заступник начальника управління Чехун О.В.

 


 

Нарада IV ступені контролю з охорони праці,

пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху

 

25 січня 2017 року у приміщенні Дніпропетровського облводресурсів під головуванням заступника голови комісії по проведенню оперативного контролю за станом охорони праці, начальника відділу охорони праці та механізації облводресурсів - Юркевича Федіра Васильовича відбулася нарада IV ступені контролю з охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху. На нараді були присутні: головні інженери підвідомчих організацій, головні енергетики, головні механіки, спеціалісти з охорони праці підвідомчих організацій.

На нараді було заслухано фахівців підвідомчих організацій про виконану роботу з охорони праці в управліннях, про вжиті заходи з попередження електротравматизму та попередження дорожньо – транспортних пригод.

 


 

День Соборності України

 

22 січня 2017 року відзначався День Соборності України - 98 –ма річниця Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Дніпропетровське облводресурсів та підвідомчі управління взяли участь в урочистих заходах які проводились органами місцевого самоврядування спільно з громадськістю. На адміністративних будівлях водогосподарських організацій установлено державні прапори.

 


 

Навчання у Нікопольському МУВГ

 

Ефективна експлуатація насосно-силового обладнання – це основа стабільного постачання води водокористувачам Нікопольського регіону.

В Нікопольському міжрайонному управлінні водного господарства з 09.01.2017 р. по 12.01.2017 р. проводилося навчання працівників робочих професій, які задіяні на виконанні робіт з підвищеної небезпеки (машиністів насосних станцій, електромонтерів). Навчання проводилося викладачем Нікопольської технічної школи з використанням слайдів, навчальних фільмів та інших методичних матеріалів. Після навчання будуть прийняті заліки відповідних професій.

 


 

стр.1     стр.2     стр.3     * АРХІВ НОВИН *

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

РЕЗОНАНСНІ ПОДІЇ

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://douvr.gov.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів  -