Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпропетровськ

пр. Карла Маркса, 39-а

Н О В И Н И

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Урядова гаряча лінія

Державне агентство водних ресурсів України

 

стр.1     стр.2     стр.3

 

Засідання Міжвідомчої комісії басейну р.Інгулець

 

25 серпня п.р. в облводресурсів відбулось засідання робочої групи Міжвідомчої комісії басейну р.Інгулець, на якій були обговорені питання щодо виконання заходів Регламенту промивки та оздоровлення басейну р.Інгулець у 2016 році.

Після обговорення були прийняті рішення та пропозиції щодо вдосконалення означених заходів та врахування їх в Регламенті наступного 2017 року.

У засіданні взяли участь фахівці: Південно-Бузького управління водних ресурсів, Херсонського, Кіровоградського облводресурсів, управління каналу Дніпро-Інгулець, ДП «Укррудпром» Асоціації «Укррудпром», ДПП «Кривбаспромводопостачання» , та інші.

 


 

Урочисті заходи

до Дня незалежності України

 

23-24 серпня 2016 року на честь Дня Державного Прапора України та незалежності України заступником начальника управління прийнято участь в урочистих заходах.

На березі Дніпра разом з усією Україною більше 3 тисяч жителів області святкували День незалежності. Учасники урочистостей долучилися до всеукраїнського флєш-мобу «Вся Україна співає гімн». Біля пам’ятника Т.Г.Шевченку на Монастирському острові пройшло покладання квітів.

(фото з сайту Дніпропетровської ОДА)

 


 

Урочисті збори з нагоди 25-ї річниці незалежності України

 

З нагоди 25-ї річниця незалежності України у Дніпропетровському облводресурсів під головуванням начальника управління Добриніна В.Г. відбулися урочисті збори. Керівник організації привітав працівників галузі зі святом та побажав щастя, добра, процвітання і миру державі.

 

 


 

Нарада у департаменті екології

 

19 серпня 2016 року під головуванням директора департамента екології та природних ресурсів Стрільця Р.О. було проведено нараду з питань реалізації природоохоронних заходів за кошти обласного бюджету, замовником яких виступає облводресурсів. Нарада відбулась за участі начальника управління Добриніна В.Г., підрядних та проектних організацій .

На нараді обговорені виробничі питання щодо будівництва та реалізації природоохоронних заходів, зокрема по відновленню гідрологічного стану малих річок.

 


 

Засідання у м.Кривий Ріг

 

12 серпня п.р. в ДП «Укррудпром» м. Кривий Ріг вібдулось виїзне засідання робочої групи з питань підбору ефективних технологій та підготовки техніко-економічного обґрунтування їх впровадження з метою зниження рівня природного і техногенного забруднення високомінералізованих шахтних, кар'єрних та дренажних вод перед скиданням їх у водні об'єкти.

Під час роботи учасниками засідання були обговорені питання щодо екологічних проблем Кривбасу. У дискусії прийняли участь: представники промислових підприємств, науковці, представники влади та громадські діячі.

Крім того, робочою групою та консультантами було відвідано: шахтоуправління ПАТ « Арселор Міттал-Кривий Ріг», шахту «Гігант» ( ПрАТ ЦТЗК) та ставка-накопичувача шахтних вод б.Свистуново ( ДП «Крив- басшахтозакриття»).

Після обговорення, учасниками робочої групи було прийнято рішення про наступне засідання, яке заплановано на 29 серпня п.р. Від Дніпропетровського облводресурсів прийняла участь заступник начальника управління Чехун О.В.

Детальніше

 


 

Семінар бухгалтерських та економічних служб

 

10 серпня 2016 року проведено семінар-навчання бухгалтерських та економічних служб, а також секретарів комітету конкурсних торгів підвідомчих організацій на тему «Ефективність управління бюджетним процесом».

 

На семінарі були присутні 40 осіб та було розглянуто наступні питання:

• особливості калькулювання вартості з подачі води на зрошення;

• облік основних засобів в бюджетних установах;

• застосування нового Закону про публічні закупівлі;

• визначення вартості необоротних активів;

• зростання ролі місцевих бюджетів та інвестицій у фінансуванні водогосподарсько-меліоративного комплексу;

• зміни податкового законодавства;

• основні порушення, виявленні фінансовими інспекціями при проведенні ревізій організацій галузі за період 2013-2015 роки.

В кінці семінару надані відповіді на задані питання.

 


 

Нарада у м.Кривий Ріг

 

04 серпня п.р. у м. Кривий Ріг під головуванням міського голови Вілку- ла Ю.Г. та за участі начальника Дніпропетровського облводресурсів Добриніна В.Г. відбулась оперативна нарада по об'єкту «Протиповеневі заходи та поліпшення гідрологічного стану р.Інгулець у Дніпропетровській області», а саме початку будівництва підпірного шлюзу в районі вулиці Урицького. Крім того оговорювались питання щодо підготовки роботи для облаштування вищевказаних гідротехнічних споруд.

 

 

На нараді буди присутні: директор ДРПВІ «Дніпродіпроводгосп» Гринюк В.І., головний інженер проекту Дем'янов В.В., представники підрядної організації та керівники органів місцевого самоврядування.

 

Детальніше

 


 

Засідання колегії Дніпропетровського облводресурсів

 

03 серпня п.р. під головуванням начальника облводресурсів Добриніна В.Г. відбулось засідання колегії «Про підсумки діяльності Дніпропетровського облводресурсів та підвідомчих організацій за I півріччя 2016 ріку та заходи щодо сталого функціонування галузі у III кварталі 2016 року». На колегії звітували начальники підвідомчих організацій.

Детальніше

 


 

Нарада про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу України за І півріччя 2016 року

 

28 липня 2016 року виконувачем обов’язків Голови Держводагентства І.І. Овчаренко проведено нараду з керівниками водогосподарських організацій про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу України за І півріччя 2016 року і заходи щодо сталого функціонування галузі у ІІІ кварталі 2016 року, яка відбулася у залі засідань Держводагентства. У заході взяли участь керівники структурних підрозділів апарату Агентства, басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, управлінь каналів. Від Дніпропетровського облводресурсів у нараді взяв участь начальник управління Добринін В.Г.

 


 

Засідання з питань надання у користування на умовах оренди водних об'єктів в Магдалинівському районі

 

27 липня 2016 року в приміщенні Магдалинівської райдержадміністраціі відбулося засідання районної комісії з питань організації надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на землях державної власності на території Магдалинівського району під головуванням голови райдержадміністрації Мостового Ю.І.

Від Дніпропетровського облводресурсів участь у роботі комісії прийняв начальник відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Приймачук О.І.

На засідання комісії були обговорені питання щодо: необхідності проведення термінової інвентаризації наявних договорів оренди земель водного фонду та водних об’єктів, приведення правововстановлюючих документів до вимог чинного законодавства та стан сплати орендної плати по КЕК 22130000.

 


 

Проведення благоустрою Софіївським МУВГ

 

Софіївським МУВГ було проведено ряд заходів з благоустрою: прибирання власних та прилеглих територій до управління, приведення до належного стану парадного входу управління, упорядкування клумб та квітників біля адмінбудівлі; приведений в належний стан парк та алеї біля житлового масиву Меліоративний. Також, - викошено близько 0,5 га трави та чагарників.

Прибирання та упорядкування прилеглих територій стало вже доброю традицією у Софіївському МУВГ. Працівники управління завжди беруть активну участь у подібних заходах, - приймають участь у озелененні території управління, тим самим даючи приклад іншим.

 


 

«День Дніпра» в Магдалинівському районі

 

За ініціативи Магдалинівського МУВГ та за підтримки Магдалинівського селищного голови Найка В.В., в рамках відзначення Дня Дніпра, 8 липня 2016 року (другий рік поспіль) було проведено водно-спортивне свято на ставку в смт Магдалинівка.

 

В рамках підготовки свята: викошено 2 га прибережної захисної смуги ставка,прибрано та вивезено 0,5т сміття, завезено на берег ставка 30т піску, облаштовано волейбольний майданчик. Крім того, 8 липня для мешканців та гостей смт Магдалинівка на облаштованому березі ставка «Винницький» було проведено свято, для дітей та молоді встановлено атракціони, проведені різноманітні забави та конкурси з врученням морозива та прохолодних напоїв: проведено чоловічий турнір з пляжного волейболу, в якому прийняла участь і команда управління.

 


 

Засідання з питань підбору ефективних технологій

 

11 липня п.р. за Розпорядженням голови Дніпропетровської обласної ради від 07.07.2016 № 139-Р відбулось засідання робочої групи з питань підбору ефективних технологій та підготовки техніко-економічних обґрунтувань, їх впровадження з метою зниження рівня природного і техногенного забруднення високомінералізованих шахтних, кар'єрних та дренажних вод перед скиданням їх в р.Інгулець.

Означене засідання відбулось у рамках співробітництва між Програмою сприяння економіки, що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.

В засіданні прийняла участь заступник начальника управління Чехун О.В. (яка входить до складу робочої групи). Нею була представлена доповідь про стан водних ресурсів в Кривбасі та висвітлені проблемні питання щодо шахтних вод.

 


 

Передача автодороги на дамбі № 8

 

07 липня п.р. заступник начальника Дніпропетровського облводресурсів Потапенко І.С. взяв участь у підписанні акта прийняття-передачі Нікопольської дамби № 8 з Держагентства на баланс Укравтодору. Акт підписали заступник начальника обласної Служби автодоріг Іван Лебединський і начальник Нікопольського регіонального управління водних ресурсів Олександр Скрипець.

У відповідності з документом, Укравтодор бере на себе обов'язки по проведенню капітального ремонту і подальшому утриманню дорожнього полотна дамби.

Акт приймання-передачі

 


 

"День Дніпра" у Нікопольському МУВГ

 

Нікопольским МУВГ традиційно приділяється велика увага новинам та проблемам в області, що стосується навколишнього природного середовища, а також відзначенню основних екологічних дат.

4 липня 2016 р. в управлінні було проведено круглий стіл, присвячений Міжнародному дню Дніпра та підготовлено доповідь про сучасний стан головної водної артерії країни і Каховського водосховища. Метою доповіді було висвітлення основних екологічним проблем Дніпра, їх причин та обговорення шляхів вирішення.

З метою пропаганди екологічних знань та привернення уваги громадськості, фахівцями відділу водних ресурсів підготовлено та видано дайджест на тему: «Екологічна просвіта і відзначення Міжнародного Дня Дніпра». Підбірка статей містить пізнавальну інформацію для всіх, хто цікавиться екологічною ситуацією рідного краю і зокрема р.Дніпро, а також бажає прийняти участь у вирішенні проблем навколишнього середовища. Публікацію безкоштовно надано до місцевих бібліотек.

 


 

Акція «День Дніпра» у Фрунзенському МУВГ

 

Спеціалістами Фрунзенського МУВГ було проведено еколого - просвітницьку акцію, присвячену “Дню Дніпра” за участю працівників експлуатаційних дільниць управління та Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. Під час виступів з цього приводу були озвучені питання щодо поліпшення і збереження природної рівноваги в басейні річки Дніпро, а також охорони та раціонального використання водних ресурсів.

Еколого - просвітницька акція «День Дніпра» продемонструвала за- лежність навколишнього середо- вища від ставлення кожного до порядку і чистоти довкілля. Варто пам’ятати, що чисте Дніпро – це не лише джерело питного водо- постачання, а й запорука соціально - економічного розвитку усього Дніпровського басейну, добробуту мільйонів людей, доля яких пов’язана із цією річкою. Збережімо Дніпро для нинішнього і прийдешніх

поколінь!

 


 

Круглий стіл з нагоди "Міжнародного дня Дніпра"

 

30 червня п.р. у Дніпропетровському інституті проблем природокористування та екології НАН України відбувся круглий стіл, присвячений «Міжнародному дню Дніпра», який буде відзначатися в Україні 2 липня.

Під час проведення засідання фахівцями відповідного напрямку були представлені доповіді та повідомлення відносно стану р.Дніпро та необхідності прийняття дієвих заходів щодо його покращення

В проведенні круглого столу прийняли участь: науковці, фахівці екологічного спрямування, представники влади, громадськості Дніпропетровської, Полтавської області, а також екологи Запорізької області. З докладом про стан водних ресурсів Дніпропетровщини виступила заступник начальника Облводресурсів Чехун О.В.

 


 

Упорядкування Софіївським МУВГ витоку річки Жовтенька

 

Працівниками Софіївського МУВГ були проведені заходи по упорядкуванню та приведенню в належний стан інформаційного знаку біля витоку малої степової річки Жовтенька, яка бере свій початок в селі Петрове Софіївського району Дніпропетровської області і є лівою притокою річки Кам'янка.

Довжина річки Жовтенька - 49,4 км, площа басейну - 293 км2. Басейн річки Жовтенька за регульований 22-ма ставками і водосховищем. Похил річки -1,74 м/км. Живлення переважно- снігове і дощове. Льодостав триває від початку грудня до середини березня. Воду використовують для потреб сільського господарства, розведення риби і рекреації.

 


 

Упорядкування водних джерел Апостолівського МУВГ

 

Апостолівське міжрайонне управління водного господарства постійно проводить заходи по відновленню та впорядкуванню водних джерел Апостолівського та Широківського районів. 22 червня 2016 року спеціалісти відділу водних ресурсів розчистили та упорядкували одне джерело на території Широківського району, яке знаходиться в центрі смт Широке. Також, фахівці прибрали територію від сміття та скосили бур’ян. Апостолівське МУВГ й надалі буде проводити обстеження та пошук нових джерел, щоб привести їх до зразкового стану.

 


 

Семінар у Деснянському БУВР

 

16-17 червня п.р. у Деснянському БУВР, з метою вирішення питань, пов’язаних із забезпеченням ефективного та раціонального використання бюджетних коштів у процесі реалізації водогосподарськими організаціями бюджетних програм, було проведено семінар на тему: «Планування, облік та аналіз використання бюджетних коштів і державного майна галузі в умовах реформування державного сектору економіки».

Організатором заходу - Держводагентством було залучено до участі представників Міністерства фінансів України, керівників та спеціалістів фінансово-економічних служб водогосподарських організацій, фахівців Чернігівської облдержадміністрації, Державної казначейської служби у Чернігівській області, науковців Державного інституту управління та економіки водних ресурсів та Національного університету водного господарства та природокористування. Від Дніпропетровського облводресурсів у семінарі прийняли участь головний бухгалтер Андрійченко Л.В. та начальник відділу економіки Шиянова В.І.

 


Упорядкування Софіївським МУВГ витоку річки Кам'янка

Працівниками Софіївського МУВГ було проведено роботу по упорядкуванню та приведенню в належний стан інформаційного знаку біля витоку малої степової річки Кам'янка, яка бере свій початок західніше села Червоний Орлик Криничанського району Дніпропетровської області й далі несе свої води в річку Базавлук. А даліводи впадають в наш славетний Дніпро.

Річка Кам'янка протікає по території: Криничанського, Софіївського, Криворізького, Апостолівського і Нікопольського районів Дніпропетровської області. Довжина ріки складає 104 км, площа басейну - 1750 кв.км. Ріка Кам’янка має розгалужену гідрографічну мережу. У басейні нараховується 14 річок (разом з р.Кам’янка). Загальна довжина річкової мережі складає 352 км. Найбільша притока Кам’янки є річка Жовтенька.

 


 

Засідання Міжвідомчої комісії басейну р.Інгулець

 

7 червня п.р. у Дніпропетровському облводресурсів було проведено засідання робочої групи Міжвідомчої комісії басейну р.Інгулець. В засіданні прийняли участь: начальник Дніпропетровського ОВР Добринін В.Г. та його заступник Чехун О.В., начальник управління каналу Дніпро-Інгулець Бурлака В.А., в.о. начальника Управління каналів Інгулецької ЗС Козленко Є.В., головний гідротехнік ДП «Укррудпром» Асоціації «Укррудпром» Медведь В.М., заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Мальцева О.В., начальник Управління екології Криворізької міськради Охотнікова С.А., заступник начальника по водним ресурсам Південно-Бузького БУВРу Грищенко А.В. та головний інженер ДПП «Кривбаспроводопостачання» Борщ К.В.

В ході засідання були розглянуті питання щодо виконання заходів Регламенту оздоровлення басейну р.Інгулець , а саме:

- поліпшення якості води в р.Інгулець (яка контролюється по гідропосту в с. Андріївка Широківського району Дніпропетровської області та с. Снігурівка Миколаївської області);

- питання щодо переповнення водосховищ на р.Саксагань та необхідності їх спрацювання.

Учасниками наради , враховуючи письмові рекомендації фахівця ПАТ «Укрводпроект» С.М. Єрлінєкова та пропозиції головного інженера ДПП «Кривбаспроводопостачання», були детально обговорені заходи, які б посприяли вирішенню проблемних питань. Виходячи з цього, прийнято рішення звернутись з означеними пропозиціями (протокольно) до Держводагентства для внесення змін до діючого Регламенту, згідно діючих можливостей та повноважень.

 


 

Прес-конференція в ІА "Мост-Дніпро"

 

6 червня п.р. в прес-центрі ІА «Мост-Дніпро» відбулась прес-конференція (круглий стіл) на тему «Безпечне і ефективне використання водних ресурсів». У засіданні прийняли участь: начальник управління охорони, використання і відродження водних біоресурсів та регулювання рибальства в Дніпропетровській області Держрибагентства О.Жук, в.о. начальника ДУ Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів в області А. Кондрат'єв, Генеральний директор ДП «НВО «ПХЗ» , д.т.н. Л.Шиман, Голова Дніпропетровської природоохоронної інспекції В.Кузора, Член ради «Ліга аудиторів України» М.Крапивка.

Під час проведення засідання були оговорені питання: щодо особливості водовикористання та скиду зворотних вод в області, необхідні рішення щодо обставин по покращенню стану поверхневих вод. Від Дніпропетровського облводресурсів прийняла участь заступник начальника управління Чехун.О.В., яка виступила з доповіддю про водогосподарську ситуацію в області.

 


 

Софіївському МУВГ-40 років!

 

03 червня 2016 року у Софіївському міжрайонному управлінні відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників водного господарства та 40-ї річниці заснування управління. В заході прийняли участь: адміністрація управління, профспілковий комітет, працівники та ветерани галузі.

 

Від Дніпропетровського облводресурсів колектив привітав заступник начальника управління Потапенко І.С. та побажав міцного здоров'я, сімейного добробуту, натхнення і вагомих здобутків у нелегкій, але важливій праці. Кращих працівників галузі нагороджено: грамотами, подяками Держводагентства, облдержадміністрації, облводресурсів, райдерж- адміністрації, районної ради, управління та цінними подарунками.

 


 

Нарада щодо діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу

 

3 червня 2016 року начальник управління Дніпропетровського облводресурсів Добринін В.Г. взяв участь у нараді під головуванням Міністра екології та природних ресурсів О. Семерака, яка відбулася у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації. У заході також взяли участь в.о. Голови Держводагентства Ірина Овчаренко та керівники водогосподарських організації, а саме: Донецького, Запорізького, Кіровоградського, Херсонського обласних управлінь водних ресурсів та Південно-Бузького басейного управління водних ресурсів.

Згідно з порядком денним, під час наради, зокрема, обговорювалися питання щодо діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу.

Виконувачем обов’язків Голови Держводагентства Овчаренко І.І. було закцентовано увагу присутніх на основних питаннях, які пов’язані з меліорацією земель, управлінням, використанням та відтворенням водних ресурсів. Зокрема, наголошено на малозабезпеченості України водними ресурсами; погіршенні гідрологічної ситуації у зв’язку з маловоддям. Також було висвітлено інформацію щодо пріоритетів діяльності водогосподарської галузі, а саме: впровадження інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом; дерегуляція та зменшення кількості точок дотику бізнесу та держави в частині одержання документів дозвільного характеру (щодо спеціального водокористування); запровадження механізму державно-приватного партнерства для стимулювання охорони вод, забезпечення раціонального використання водних ресурсів та меліорованих земель. Крім того, під час наради розглядалися питання щодо стану та перспектив поводження з відходами; стану та перспектив охорони атмосферного повітря; природоохоронного нагляду та інші.

 


 

Урочисті збори з нагоди професійного свята -

Дня працівників водного господарства

 

2 червня 2016 року в Дніпропетровському облводресурсів начальник управління В.Г. Добринін відкрив урочисті збори з нагоди професійного свята Дня працівників водного господарства за участю представників від підвідомчих організацій.

За дорученням виконуючого обов’язки Голови Держводагентства І.І. Овчаренко в заходах прийняв участь начальник Управління експлуатації водогосподарських систем, енергозбереження та механізації Держводагентства України В.А. Розгон. Працівників привітали начальник Управління агропромислового розвитку ОДА В.О. Удовицький, Голова обласної профспілкової організації Агропромислового комплексу Г.М. Смирна, декан еколого-меліоративного факультету Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету А.В. Ткачук, директор інституту «Дніпродіпроводгосп» В.І. Гринюк. Кращих працівників галузі відзначили Грамотами та Подяками.

Детальніше

 


 

Привітання з нагоди Дня працівників водного господарства

 

2 червня 2016 року в Дніпропетровському облводресурсів відбулися урочисті збори з нагоди професійного урочистого свята Дня працівників водного господарства. Начальник облводресурсів Володимир Добринін привітав працівників галузі та побажав добра, злагоди, сімейного затишку, нових творчих ідей та успішного їх втілення у життя, а також і надалі берегти кращі традиції галузі, віддано і сумлінно служити обраній справі.

Детальніше

 


 

Семінар у Слов’янську

 

Фахівці Дніпропетровського облводресурсів взяли участь у семінарі з імплементації Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС, Східний регіон, що відбувся в м. Слов’янськ Донецької області 24-25 травня поточного року.

Основним завданням тренінгу - це розуміння процесу делімітації та типології поверхневих водних тіл з ВРД, а також Попередньої оцінки ризику паводків (PFRA), відповідно до Паводкової Директиви.

В роботі семінару брали участь представники Державного агентства водних ресурсів зі східного регіону, органи управління басейнами рік (БУВР), Український Гідрометцентр, обласні гідрометцентри (ОГЦ).

В програмі семінару:

• Презентація положень водних директив ЄС з Угоди про асоціацію Україна-ЄС

• Прогрес у впровадженні вимог ЄС в секторі управління водними ресурсами

• Пропозиції щодо змін до Водного кодексу України

• Визначення меж районів річкових басейнів та басейнів приток

• Ідентифікація (виділення) та типологія поверхневих водних тіл

• Визначення істотно змінених та штучних водних тіл

• Попередня оцінка ризику паводків

• Попередня оцінка ризику паводків — досвід країн ЄС

 


 

Засідання робочої групи з питань промивки русла р.Інгулець

 

19 травня п.р. на базі управління каналу «Дніпро-Інгулець» відбулось засідання робочої групи з питань перевірки дотримання виконання заходів Регламенту промивки русла та екологічного оздоровлення р.Інгулець, поліпшення якості води у Карачунівському водосховищі і на водозаборі Інгулецької зрошувальної системи у 2016 році (Регламент).

В ході роботи робочої групи, її учасниками було визначено про: виконання заходів Регламенту у повній відповідності та, зокрема, про витіснення солоної призми. За рельзультами обговорення, прийнято рішення щодо продовження заходів екологічного оздоровлення р.Інгулець та поліпшення якості води в рамка Регламенту.

В засіданні прийняли участь фахівці: облводресурсів Дніпропетровської, Херсонської та Кіровоградської областей; Південно-Бузького БУВРу, Управління каналу Дніпро-Інгулець, каналів Інгулецької зрошувальної системи, ДПП «КПВС», ДП «Укрпром». Від Дніпропетровського облводресурсів прийняла участь заступник начальника управління Чехун Ольга Василівна.

 


 

Обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд

в зоні діяльності Софіївського МУВГ

 

В результаті затяжних інтенсивних опадів у вигляді дощу, що перевищили середньомісячну багаторічну норму в травні місяці з 39.4 мм до 64,0 мм, фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ спільно з представниками: райдержадміністрацій, головами сільських і селищних рад та фахівцями державної служби з надзвичайних ситуацій було проведено комісійні обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд для попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з можливим затопленням (підтопленням) територій і населених пунктів в зоні діяльності Софіївського МУВГ та своєчасного інформування органів виконавчої влади.

В ході обстеження було встановлено, що деякі гідротехнічні споруди знаходяться в незадовільному стані та потребують негайних аварійно-відновлюваних робіт. За підсумками перевірки було складено відповідні комісійні акти обстеження для подальшого розгляду проблемних питань комісіями з ТЕБ та НС районних державних адміністрацій.

 


 

Проведення заходів Софіївським МУВГ

присвячених Дню Перемоги

 

Напередодні свята Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, працівники Софіївського міжрайонного управління водного господарства прийняли участь у проведенні заходів щодо поліпшення благоустрою меморіального комплексу "Високе", що знаходиться неподалік с. Петрове Софіївського району. Працівниками управління було прибрано алеї, що ведуть до монументу, здійснено обкіс трави, збір та вивезення сміття, побілку бордюр та дерев на території комплексу.

9 травня начальник управління Семеряга В.Г. разом із делегацією Софіївського МУВГ прийняли участь у проведенні урочистого мітингу біля меморіального комплексу "Високе", приуроченого до Дня Перемоги. Після проведення святкових заходів, виступів та привітань від керівників району та гостей, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни та нагородження героїв, що приймали участь у проведенні антитерористичної операції на сході України, начальником управління було покладено вінки до братської могили загиблих воїнів від водогосподарників Софіївського району.

 


 

стр.1     стр.2     стр.3     * АРХІВ НОВИН *

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

РЕЗОНАНСНІ ПОДІЇ

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://douvr.gov.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів  -