Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпро

пр. Дмитра Яворницького, 39-а

Н О В И Н И

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Урядова гаряча лінія

Державне агентство водних ресурсів України

 

стр.1     стр.2     стр.3

 

Засідання комісії басейну р.Інгулець

 

31 серпня п.р. в управлінні відбулось засідання робочої групи Постійно діючої комісії басейну р.Інгулець. Засідання проводилось під головуванням начальника Дніпропетровського облводресурсів Володимира Добриніна.

У процесі роботи були розглянуті питання стосовно виконання заходів Регламенту промивки русла та екологічного оздоровлення річки Інгулець, поліпшення якості води Карачунівському водосховищі та на водозаборі Інгулецької зрошу- вальної системи у 2017 р.

У роботі взяли участь: начальник Південно-Бузького БУВР С.Письменний, начальник Кіровоградського облводресурсів І.Житомирський, начальник каналу Дніпро-Інгулець О.Панченко, головний гідротехнік ДП «Укррудпром» В.Медведь, головний інженер ДПП «Кривбас- промводопостачання» К.Борщ, радник голови Дніпропетровської ОДА І.Ломако, та інші.

В результаті обговорення, члени робочої групи дійшли висновку щодо виконання Регламенту в повному обсязі та визначили пропозиції стосовно промивки та оздоровлення басейну р.Інгулець у наступному 2018 році.

 


 

Засідання круглого столу

 

30 серпня п.р. відбулось засідання круглого столу на тему «Екологічні проблеми Дніпропетровської області та шляхи їх розв'язання на засадах збалансованого (сталого розвитку), під головуванням Всеукраїнської екологічної ліги за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Під час засідання були розглянуті та обговорені учасниками круглого столу наступні питання:

1. Екологічна ситуація в Дніпропетровській області: проблеми та перспективи поліпшення.

2. Стан водних ресурсів області.

3. Можливості розширення природно-заповідних територій.

4. Перспективи використання біоенергетичних технологій у тепло-та гарячому водопостачання області.

5. Вплив неприродних пестицидів і отрутохімікатів на стан довкілля, якість ґрунтів на здоров’я людини.

На засіданні виступили: Кужман О.М. - перший заступник голови Дніпропетровської ОДА; Ісаєв О.Р. - заступник голови Дніпропетровської Облради; Недава О.А. - народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи; Тимочко Т.В. - голова Всеукраїнської екологічної ліги; Стрілець Р.О.- директор Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА, та інші. У засіданні круглого столу від Дніпропетровського облводресурсів взяла участь заступник начальника управління, член Всеукраїнської екологічної ліги Чехун О.В.

За підсумками проведення заходу було ухвалено рішення стосовно обговорених питань.

 


 

Урочисті збори з нагоди Дня незалежності України

 

23 серпня п.р. у Дніпропетровському облводресурсів були проведені урочисті збори з приводу відзначення 26-ї річниці Дня незалежності України. Начальник управління Добринін В.Г. привітав працівників зі святом та побажав миру та злагоди, міцного здоров’я, достатку та успіхів у справах заради процвітання незалежної України та її народу.

 


 

Засідання колегії Дніпропетровського облводресурсів

 

22 серпня п.р. під головуванням начальника Дніпропетровського облводресурсів Добриніна В.Г. відбулось засідання колегії за підсумками діяльності водогосподарських організацій за l півріччя 2017 року та забезпечення виконання завдань на lll квартал 2017 року. На колегії були висвітлені показники фінансово-господарської діяльності за l півріччя п.р. та оговорені питання щодо видачі дозволів на спецводокористування. Разом з тим, детально інформували про свою діяльність начальники підвідомчих організацій.

 


 

Звіт по поливу Магдалинівського МУВГ

 

Галузь зрошуваного землеробства є важливою складовою продовольчої безпеки та стабільності сільськогосподарського виробництва. За умови забезпечення економічно доцільного та екологічно безпечного зрошення земель, дотримання інших технологій вирощування сільськогосподарських культур є можливість реалізувати потужній агропотенціал, що визначається високою родючість ґрунтів, сприятливими агрокліматичними умовами. Багатовіковий досвід землеробства в різних країнах засвідчує, що зрошення є вирішальною умовою стабільного та гарантованого виробництв сільгосппродукції.

Магдалинівський район розташований в центральній частині степової зони України, яка характеризується посушливими кліматичними умовами. За останні роки спостерігаються сухі спекотні літні періоди, велика кількість тепла та світла, але недостатня природна вологозабезпеченість. Тому, з кожним роком все гостріше постає питання зрошення; кожен сільгоспвиробник прагне пом’якшити спустошливий вплив посух, зберегти врожаї від загибелі, сприяти отриманню достатньої кількості зерна та іншої продукції рослинництва у критичні кліматичні періоди.

Станом на 15.08.2017 року Магдалинівським МУВГ подано 6024 тис. м³ води на полив сільськогосподарських культур господарствам Магдалинівського району. Це найбільша подача поливної води за всю діяльність управління. Згідно плану поливу, до кінця поливного періоду ще планується подати води господарствам в обсязі 1000-1500 тис. м ³.

 


 

Обстеження Софіївським МУВГ річки Саксагань

в зоні діяльності управління

 

Згідно звернень на гарячу лінію Дніпропетровської облдержадміністрації громадян щодо загибелі риби на річці Саксагань, що протікає в зоні діяльності Софіївського МУВГ, фахівцями відділу водних ресурсів управління спільно з представниками Софіївського районного сектору ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, фахівцями сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи Софіївської райдержадміністрації та головами сільських рад було здійснено виїзд для обстеження ділянки русла річки Саксагань.

В ході обстеження було встановлено, що вздовж по течії русла річки Саксагань місцями дійсно відбувається загибель риби. За попередніми даними причиною загибелі риби є замуленість русла річки, що призводить до підняття температури води в річці, а також цвітіння різноманітних водоростей та мікроорганізмів, що виділяють азот та вуглекислий газ,- тим самим позбавляючи рибу доступу кисню. Станом на сьогодні загибель риби поступово зменшується, але на певних ділянках річки все одно ще спостерігається.

Фахівцями відділу водних ресурсів було складено відповідні комісійні акти обстеження, а також запропоновано головам сільських рад взяти проби води для проведення її хімічного аналізу. Всі матеріали за результатами обстеження (інформація, акти та пропозиції) було направлено до Софіївської райдержадміністрації.

 


 

Засідання колегії у Держводагентстві

 

11 серпня п.р. під головуванням Ірини Овчаренко, Голови Агентства, у рамках засідання колегії Держводагентства, були підведені підсумки діяльності водогосподарської галузі за І півріччя 2017 року та визначені основні напрямки діяльності у найближчій перспективі. Участь у засіданні взяли керівники та фахівці апарату Агентства, представники басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, управлінь каналів та інші. На засіданні були оговорені питання щодо створення нормативної та методологічної бази для впровадження інтегрованого управління водними ресурсами, щодо розробки геопорталу «Водні ресурси України» та видачі дозволів на спецводокористування. Ірина Овчаренко націлила водогосподарників на необхідність подальшого впровадження реформ у галузі для досягненняєвропейських стандартів у питаннях водних ресурсів.

Від Дніпропетровського облводресурсів у засіданні взяв участь начальник управління Добринін В.Г.

 


 

На захисті високих врожаїв

 

Ефективне ведення сільгоспвиробництва неможливе без застосування зрошування в нашому регіоні - з посушливим кліматом та недостатньою кількістю опадів. Апостолівський район відносять до зони "ризикованого" землеробства, що вимагає зрошування земель.

Тому, вологозабезпеченість є одним з головних факторів, що визначає стан посівів та урожайність сільськогосподарських культур в умовах степового регіону. Саме вирішенням цього питання займаються працівники Апостолівського міжрайонного управління водного господарства. Наразі в Україні спостерігається аномально спекотна погода, що була викликана малорухливим антициклоном, який встановився над центром Європи. Температурні показники на 5-10 °C перевищують кліматичну норму. В таких умовах робота управління направлена на миттєве та безперебійне задоволення потреб сільгоспвиробників у водних ресурсах.

9 серпня 2017 року начальник Апостолівського МУВГ Гіберт В.В. разом з фахівцями управляння перевірив роботу меліоративних систем та водогосподарських об’єктів, що подають воду ПП «Агро-Доля» - найбільшому водокористувачу в Апостолівському районі. На даний час в роботі задіяно дев’ять насосних станцій на подачу поливної води, які максимально задовольняють запити споживачів.

 


 

Упорядкування водних джерел

працівниками Царичанського МУВГ

 

Царичанське міжрайонне управління водного господарства щорічно проводить заходи по відновленню та впорядкуванню природних водних джерел. В 2017 році працівниками Царичанського МУВГ було розчищено при-

родне джерело, яке знаходиться поблизу с. Залелія Царичанського району. Для зручності доступу до джерела проведено: вирубку чагарників, обкошування засобами малої механізації прилеглої території, очищено від сміття та мулу каптаж, відновлено таблицю з назвою джерела, пофарбований стіл та лавочки.

4 серпня спеціалісти відділу водних ресурсів ЦМУВГ разом з головою Боровківської сільської ради провели роботи по упорядкуванню та приведенню в належний стан природного джерела на території Верхньодніпровського р-ну, в с. Боровківка.

17 липня працівниками Царичанського МУВГ були проведені заходи щодо упорядкування природного джерела , яке знаходиться на горі Калитва в с. Китайгород Царичанського р-ну. Територію навколо джерела прибрано від сміття та скошено бур'ян.

 


 

Нарада з охорони праці

 

21.07.2017 р. під головуванням заступника начальника облводресурсів Потапенка І.С. проведено виїзну нараду IV ступеню контролю з охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху за 1 півріччя 2017 року.

Нарада проведена на базі інформаційно-дорадчого центру облводресурсів, в якій взяли участь головні енергетики, механіки та спеціалісти з охорони праці підвідомчих організацій. За результатами наради намічені плани робіт на наступний квартал та графік взаємоперевірок між підвідомчими управліннями.

Детальніше


 

Оптимізація системи скидання

та утилізації надлишку зворотних вод

 

13 липня поточного року в приміщенні ПАТ «Кривбасзалізорудпром» м. Кривий Ріг було проведено нараду з представниками підприємств водокористувачів - забруднювачів з питання техніко – економічного порівняння попередньо відібраних варіантів оптимізації системи скидання та утилізації надлишку зворотних вод.

На засіданні відбулась презентація 5 – ти варіантів оптимізації. Водокористувачам Кривбасу було запропоновано детально ознайомитись з кожним варіантом та на черговому засіданні визначитись відносно реалізації одного – найбільш реально оптимізованого варіанту.

В роботі наради була прийнята участь заступника начальника управління Чехун О.В.

 

(відео з офіційної сторінки телерадіокомпанії "Рудана")

 


 

Ліквідація багаторічних підтоплень у місті Марганець

 

Облводресурсів, як замовник робіт по природоохоронних заходах, завдяки безпосередньої підтримки команди губернатора завершують природоохоронні проекти в м. Марганець. Це декілька з багатьох екологічних проектів, які ми втілюємо в поточному році в межах області.

Восени підрядники мають завершити екологічні проекти в Марганці. Наразі там розчищають і заглиблюють річку Томаківка. По вулицях, які найбільше потерпали від повеней, уже змонтували дренажну систему. Від шкідливої дії води убезпечать домівки 8 тисяч жителів.

Відповідно інформаційному ресурсу ОДА: «Підтоплення дошкуляли мешканцям Марганця не одне десятиліття. У березні ми взялися за вирішення проблеми. Наразі там розчищають замулене русло ріки Томаківка, – зазначив Валентин Резніченко. – До кінця року на Дніпропетровщині плануємо реалізувати зо два десятки екопроектів». Через замуленість та рясний очерет у річці Томаківка постійно підвищувався рівень води. «Від підтоплень люди потерпали десятки років. Вода була у льохах, у дворах, на присадибних ділянках. Проблему вирішуємо спільно з командою ДніпроОДА», – акцентувала мер Марганця Олена Жадько. Крім того, ріку заглиблять на два метри.«Півстоліття тому річка сягала вглиб до семи метрів, сьогодні – лише до півметра.

 

(інформація та відео з офіційної сторінки Марганецької міської ради)

 

Після розчистки нормальний гідрологічний режим буде відновлений», – пообіцяв заступник директора підрядної організації Сергій Задніпряний. У Марії Пушиліної в погребі ще стоїть вода. Однак її вже значно менше, ніж було весною, каже жінка. «Було води по цеглину – тепер рівень знизився, – показала Марія Пушиліна – Може, й зовсім зникне, коли хлопці почистять річку». Річку не просто розчистять – створять ще й зону відпочинку. Прокладуть місток, на правому березі встановлять альтанки, облаштують зелений куточок і автостоянку, на лівому – насиплють пляж.

Другий екопроект передбачає відведення дощових і талих вод. Для цього на вулиці Молодіжна підрядники проклали більше кілометра закритої дренажної системи, зробили уклін для водовідведення, змонтували уловлювачі дощової води, наразі завершують асфальтування дороги.«Добре, що дорогу полагодили. А то бувало, поки дійдеш до роботи – ноги в грязюці по коліна. Зараз ходити одне задоволення, діти на самокатах і скейтах катаються», – розказала місцева мешканка Галина Галич.

(інформація та відео зі сторінки соціальної мережі Фейсбук Ю.Голика)

 


 

Упорядкування Софіївським МУВГ

гідропосту в селі Андріївка Широківського району

 

На балансі Софіївського МУВГ знаходиться пальовий водомірний пост, який розміщений в центрі села Андріївка Широківського району на 300 м. вище автодорожнього мосту через річку Інгулець. Гідропост призначений для здійснення вимірювань та спостереження за рівнем та якістю води її відбором та подальшим хімічним аналізом.

Фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ, а також студентами практикантами, що проходили виробничу практику в управлінні, а саме у відділі водних ресурсів було проведено упорядкування водомірного посту в с. Андріївка Широківського району. Фахівцями було викошено карантинні бур'яни, прибрано від гілля та побутового сміття територію навколо гідропосту та вздовж берега р. Інгулець.

Для студентів практикантів технік-лаборант відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ провів лекцію щодо відбору води з річки Інгулець для аналізу на жорсткість та вмісту хлоридів в річці.

Фахівці відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ постійно проводять роботи по підтримці своїх об’єктів в належному санітарно-естетичному стані тим самим даючи приклад всім небайдужим приєднуватися до подібних заходів заради нашого спільного майбутнього.

 


 

Засідання робочої групи

 

11 липня поточного року в приміщенні Дніпропетровської облради відбулось чергове засідання робочої групи з питань підбору ефективних технологій та підготовки техніко – економічного обгрунтування, їх впровадження з метою зниження рівня природного і техногенного забруднення високомінералізованих, шахтних та дренажних вод перед скиданням їх у водні об’єкти.

На засіданні було обговорено звіт техніко – економічного порівняння попередньо відібраних варіантів оптимізації скидання та утилізації надлишку шахтних вод наданий німецькою компанією DMT Consulting GmbН.

Від Дніпропетровського облводресурсів в засіданні прийняла участь заступник начальника управління Чехун О.В. – член постійної діючої робочої групи.

 


 

Упорядкуванняприбережної захисної смуги

біля Софіївського водосховища

 

Працівниками Софіївського МУВГ було проведено заходи, щодо упорядкування прибережної смуги Софіївського водосховища. Працівники зібрали сміття, залишене в прибережній смузі водосховища недбалими відпочивальниками та місцевими жителями, а саме- поліетиленові пакети, пластикові пляшки, тощо. Зібране сміття було вивезено на сміттєзвалище.

Фахівці відділу водних ресурсів провели співбесіду з жителями, які мешкають біля водосховища, щодо необхідності дотримання чистоти та порядку навпроти своїх житлових будинків, а саме- обкосу своїх територій від карантинного бур'яну, та недопущення забруднення власних територій побутовими та іншими відходами. Своїм прикладом працівники Софіївського МУВГ вкотре показують всім, як потрібно ставитися до оточуючого природного середовища та до водних об'єктів, адже слід завжди пам'ятати- що навколишнє середовище – це «Наш дім», а вода – «Це життя».

 


 

День Конституції в управліннях

 

На виконання Доручення Держводагентства від 23.06.2017р. № 3433/11-17 та з нагоди відзначення 21-річниці Конституції України в управлінні та підвідомчих організаціях були проведені урочисті заходи, а саме:

- на адміністративні будівлі та водогосподарські об’єкти вивішені Державні Прапори України;

- у залі засідань проведені урочисті збори та заслухані доповіді щодо основних принципів правового документу держави;

- керівники та працівники управлінь взяли участь у заходах організованих органами місцевого самоврядування (виставки, фестивалі, ярмарки, церемонії нагородження, мега-марш вишиванок).

Детальніше

 


 

«День Дніпра» в смт Магдалинівка

 

За ініціативи Магдалинівського МУВГ та за організаційної підтримки Магдалинівського селищного голови Найка В.В. (Почесний працівник Держводгоспу України), в рамках відзначення Дня Дніпра, 6 липня 2017 року втретє поспіль було проведено водно-спортивне свято. Крім того, з метою поліпшення екологічного стану водоохоронних зон, було: викошено 3 га прибережної захисної смуги ставка,прибрано та вивезено 0,4т сміття, завезено на берег ставка 20т піску, облаштовано волейбольний майданчик та зони відпочинку для населення. Для мешканців та гостей смт Магдалинівка на облаштованому березі ставка «Винницький» було проведено свято. Для дітей та молоді було встановлено атракціони, різноманітні забави та конкурси., проведено турнір з пляжного волейболу, змагання з настільного тенісу, перетягування линви та дартсу.

 


 

День Дніпра

 

Щорічно в першу суботу липня відзначається День Дніпра — найбільшої річки в Україні та третьої за величиною у Європі. Свято започатковано у 2003 році, щоб привернути увагу громадськості до проблем, пов'язаних з раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів Дніпра, які вирішити без активної участі населення неможливо, а також, щоб віддати належне місце його ролі в житті нашої країни.

Нікопольське МУВГ традиційно приділяє увагу відзначенню цього свята. Цьогоріч фахівці відділу водних ресурсів надали Нікопольській міській бібліотеці спецвипуск екологічно-просвітницього буклету «Водозбір». Публікація розповідає дорослим та маленьким читачам цікаві факти про річку Дніпро. Буклет стане справжнім помічником у написанні реферату або доповіді.

Що означає назва «Дніпро»? Яке місто на річці вважається найбільшим? Хто і чому шукає на глибині Дніпра скарби отамана Івана Підкови? Про це, та про багато іншого - у буклеті Нікопольського МУВГ «Водозбір».

 


 

1 липня – Міжнародний День Дніпра

 

Кожного року, у першу суботу липня, відзначається Міжнародний День Дніпра, який був започаткований більше 10 років тому. Цього року святкування

Міжнародного Дня Дніпра припало на 1 липня. Це свято покликане привернути увагу громадськості до проблем, пов’язаних з раціо- нальним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів річки Дніпро, які вирішити без активної участі населення неможливо, а також віддати належну шану її ролі у житті нашої країни.

Як стало вже традицією, 4 липня поточного року в Інституті проблем природокористування та екології НАН України м. Дніпра відбудеться засідання круглого столу, присвяченого Міжнародному Дню Дніпра. Метою проведення круглого столу є обговорення сучасних проблем р. Дніпро та підготування пропозицій щодо їх вирішення. У засіданні круглого столу від Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів візьме участь заступник начальника управління Чехун Ольга Василівна.

 


 

День Конституції України

 

27 червня п.р. у Дніпропетровському облводресурсів були проведені урочисті збори з приводу відзначення Дня Конституції України. Начальник управління Добринін В.Г. привітав працівників зі святом та побажав міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту та нових досягнень для процвітання нашої держави. Також з доповіддю щодо основних принципів конституції України, яка є головним установчим документом та фундаментом правової системи, виступила голова первинної профспілкової організації облводресурсів Топчій Л.І.

Детальніше


 

Обстеження Софіївським МУВГ

водних об'єктів та гідротехнічних споруд

 

Фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ спільно з представниками Софіївської райдержадміністрації, головами сільських рад та державною службою з надзвичайних ситуацій проведено обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд, розташованих на території Софіївського району.

За підсумками обстеження було складено відповідні комісійні акти, а проблемні питання винесені на розгляд комісії з техногенно-екологічної безпеки Софіївської райдержадміністрації.

 


 

"Мы продолжаем реализовывать экологические проекты на территории Днепропетровской области и расчищать реки, которые давно никто в порядок не приводил. Дождались окончания нереста и начали расчистку реки Мокрая Сура. Всего в этом году мы расчистим порядка 8 км в районе сел Братское, Сурско-Литовское, Николаевка, Каменка. Все работы окончим до 30 августа. Ну а пока, запомните эту речку такой - узкую и в камышах. 30 августа вы ее не узнаете."- команда В.Резніченка.

(інформація та відео зі сторінки соціальної мережі Фейсбук Ю.Голика)

 


 

Нарада у Держводагентстві

 

9 червня п.р. у Держводагентстві відбулась нарада з питань видачі до-

кументів дозвільного характеру. На нараді були розглянуті: законодавчі вимоги та механізми забезпечення своєчасної та ефективної роботи щодо формування органами Держводагентства дозволів на спецводокористування.

У роботі наради взяла участь заступник начальника управління Чехун Ольга Василівна.

 


 

На Дніпропетровщині відновили річку Бакаї – В. Резніченко

 

На Дніпропетровщині дали друге життя замуленій річці Бакаї. Її розчистили, тепер запустять риб, яких у водоймі не було близько сорока років.

«Втілюємо ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо підвищення екобезпеки. Зо три десятки природоохоронних проектів протягом 2016-2017-х – такий наш план. Минулоріч ми реалізували дев’ять масштабних заходів. У 2017-му втілимо в життя ще майже двадцять. Заходи з ліквідації підтоплень полегшать життя близько 117 тисячам людей», – зазначив Валентин Резніченко.

«Річку вже розчистили від мулу, встановили гідроспоруди, які не дають водоймі розливатися. До 15 червня річку вже зариблять, до водойми випустять близько шести тисяч мальків»- розповів підрядник Євген Бєлік.

Загалом цьогоріч природоохоронні ініціативи реалізують в Дніпровському, Криворізькому, Новомосковському, Магдалинівському, Криничанському, Васильківському, Софіївському, Верхньодніпровському районах.

 

(фото та інформація з офіційного сайту Дніпропетровської ОДА)

 


 

Проведення заходів присвячених Міжнародному дню Дніпра

 

В першу суботу липня відзначається Міжнародний день Дніпра – однієї з найспокійніших і величавих рівнинних річок, яка займає третє місце в Європі за довжиною і площею басейну (після Волги і Дунаю).

Працівниками Софіївського МУВГ було проведено роботу по упорядкуванню та приведенню в належний стан інформаційного знаку біля витоку малої степової річки Жовтенька, яка бере свій початок в селі Петрове Софіївського району Дніпропетровської області і є лівою притокою річки Кам'янка. Всі водойми регіону відносяться до басейну річки Дніпро. Довжина річки Жовтенька - 49,4 км, площа басейну - 293 км2. Басейн річки Жовтенька за регульований 22-ма ставками і водосховищем. Похил річки -1,74 м/км. Живлення, переважно, снігове і дощове. Льодостав триває від початку грудня до середини березня. Воду використовують для потреб сільського господарства, розведення риби і рекреації.

 


 

Урочисті збори з нагоди професійного свята

 

2 червня 2017 року в Дніпропетровському облводресурсів начальник управління Добринін В.Г. відкрив урочисті збори з нагоди професійного свята Дня працівників водного господарства.

На зборах були присутні працівники облводресурсів, начальники підвідомчих організацій та запрошені представники управлінь які були представлені до нагороди. Урочистий захід особисто відвідали та привітали усіх присутніх директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Стрілець Р.О., заступник начальника управління агропромислового розвитку ОДА Гордієнко І.О.та декан еколого-меліоративного факультету ДДАЕУ Ткачук А.В.

 

Детальніше

 


 

Урочисті збори у Держводагентстві

 

1 червня 2017 року в приміщенні Бортницького міжрайонного управління водного господарства ім.Гаркуші М.А. відбулись урочисті збори, присвячені відзначенню Дня працівників водного господарства України. Начальник управління Добринін В.Г. особисто взяв участь у зазначеному заході.

 

 


 

Засідання робочої групи

 

31 травня п.р. в Управлінні каналу «Дніпро-Інгулець» відбулось засідання робочої групи щодо виконання заходів з промивки та оздоровлення басейну р.Інгулець. На засіданні були розглянуті питання щодо додержання вимог Регламенту промивки та оздоровлення р.Інгулець в 2017р. та витіснення солоної призми, що утворилась внаслідок скиду високомінералізованих шахтних вод Кривбасу.

У засіданні взяли участь фахівці: Дніпропетровського та Кіровоградського ОВР, Управління каналу Дніпро-Інгулець, каналів Інгулецької зрошувальної системи, ДП «Укррудпром» Асоціації «Укррудпром» та інституту ПАТ «Укрводпроект». Від Дніпропетровського облводресурсів була прийнята участь заступника начальника управління - секретаря Постійної діючої комісії по басейну р.Інгулець Чехун О.В.

 


 

Екскурсія до водойми

 

30 травня 2017 року фахівці Апостолівського МУВГ, в рамках святкування Дня Дніпра, провели для учнів 3-4 класів Апостолівської ЗШ № 3 пізнавальну екскурсію до водойм.

Під час екскурсії діти були ознайомлені з водними об’єктами міста Апостолове та з їх гідротехнічними спорудами. Було наголошено, що всі водойми регіону відносяться до басейну річки Дніпро. Учні отримали нові знання, вони дізнались про такі поняття, як водне дзеркало, прибережна захисна смуга, гребля та інше.

 


 

Семінар-навчання у Дніпропетровському облводресурсів

 

17 травня 2017 року в приміщенні залу - колегії Дніпропетровського облводресурсів проведено семінар-навчання спеціалістів підвідомчих організацій на тему «Ефективність управління бюджетним процесом» . На заході були присутні головні бухгалтери та економісти підвідомчих організацій.

На семінарі-навчанні були розглянуті питання щодо підсумків діяльності за 4 місяці п.р., щодо порядку визначення вартості та надання платних послуг , фінансової та бюджетної звітністі, порядок заповнення форм звітності, щодо бухгалтерського обліку основних засобів за новим планом рахунків, диференціації заробітної плати працівників, які отримують її на рівні мінімальної.Семінар провели та надали відповіді на запитання присутніх - головний бухгалтер облводресурсів Андрійченко Л.В. та начальник відділу економіки Шиянова В.І.

Детальніше


 

День Європи

 

11 травня 2017 року о 12.00 з нагоди відзначення Дня Європи біля будів-

лі облдержадміністрації відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. На церемонію зібралися представники обласної та міської влади, духовенства, громадськості, дип- ломати, депутати, ветерани АТО, волонтери.

Підняття прапора відбулось під головуванням першого заступника голови Дніпропетровської ОДА- Олега Кужмана. Начальник облводресурсів Добринін В.Г. особисто взяв участь у зазначеному заході.

За чисте довкілля

 


 

За чисте довкілля

 

На виконання доручення Дніпропетровського облводресурсів від 04.04.2017 року № 598/11-17, працівники Софіївського МУВГ взяли участь у проведенні щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». За багаторічними традиціями працівниками управління було проведено ряд заходів із: упорядкування, озеленення, благоустрою закріплених територій.

Так, на прилеглій території бази управління було: прибрано та вивезено сміття, побілено дерева, упорядковано паркову зону біля управління. За ініціативи активу управління у парковій зоні було висаджено понад 50 дерев. Загалом з початку року було висаджено близько 70 дерев.

Працівники управління взяли участь у прибиранні меморіального комплексу "Високе"- проведено обкіс та прибирання алей біля комплексу, вивезено сміття, побілено дерева. Також, прибрано прилеглу територію до пам'ятника герою Зайцю Денису Архиповичу, а саме -упорядковано алею, клумбу, викошено траву, висаджено квіти та побілено бордюри.

 


 

Ми - за чисті береги!

 

На виконання доручення Дніпропетровського облводресурсів від 04.04.2017 року № 598/11-17 в період квітня-травня 2017 року працівники Апостолівського МУВГ взяли участь у проведенні щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». У рамках акції були здійснені заходи щодо впорядкування територій поблизу водних об’єктів, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах.

13 травня 2017 року працівники управління очистили та прибрали від сміття 250 метрів прибережної захисної смуги Каховського водосховища біля села Мар`янське Апостолівського району. До учасників заходів завітав староста села Мар'янське - Устименко В.Д., який висловив свою подяку та підтримку. Учасники заходу мають надію, що берег Каховського водосховища буде завжди чистим, а заходи щодо очищення від сміття берегів водних об’єктів регіону будуть продовжуватись.

 


 

Засідання колегії Дніпропетровського облводресурсів

 

5 травня п.р. під головуванням начальника облводресурсів Добриніна В.Г. відбулось засідання колегії «Про підсумки діяльності Дніпропетровського облводресурсів та підвідомчих організацій за I квартал 2017 року». На колегії звітували начальники відділів облводресурсів та підвідомчих організацій.

Детальніше

 


 

Роботи по впорядкуванню джерел в Апостолівському МУВГ

 

Апостолівське міжрайонне управління водного господарства постійно проводить роботи по відновленню та впорядкуванню водних джерел регіону. 3 травня 2017 року начальник Апостолівського МУВГ Гіберт В.В., начальник відділу водних ресурсів Ліпінський Ю.Л. та сільський староста Рилушко В.І. обстежили нове джерело поблизу села Михайло – Заводське.

Під час обстеження було обговорено порядок робіт з відновлення джерела та його святкове відкриття і освячення. Також з джерела взято пробу води, яку передано на аналіз до лабораторії Дніпровської гідрогеолого-меліоративної експедиції.

 


 

стр.1     стр.2     стр.3     * АРХІВ НОВИН *

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

РЕЗОНАНСНІ ПОДІЇ

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://douvr.gov.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів  -