Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпро

пр. Дмитра Яворницького, 39-а

Н О В И Н И

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Урядова гаряча лінія

Державне агентство водних ресурсів України

 

стр.1     стр.2     стр.3

 

Німецько-Українська конференція

 

19 вересня п.р. відбулась конференція «Розвиток німецько-української економічної співпраці у Східній Україні» Німецько-Української промислово-торгівельної палати за участю Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини.На конференції були розглянуті питання щодо німецько-українських відносин в сфері економічного розвитку.У проведенні конференції

взяли участь представники: Німецько-Української промислово-торгівельної палати; Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини; КЗ «Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентства», ТОВ «ДЕІнтернаціо- наль», Дніпропетровської обл- держадміністрації; Дніпропет- ровської торгово-промислової па- лати та ін.

Від Дніпропетровського облводресурсів взяла участь в роботі конференції заступник начальника Чехун О.В.

 


 

Розчистка русла р.Піщанка

 

Дніпропетровське облводресурсів, як замовник робіт за кошти обласного бюджету, приводить до ладу екосистему Дніпропетровщини – розчищує річки, ліквідує підтоплення. Загалом втілює в життя близько двадцяти масштабних екопроектів, мета яких- створення комфортних умов для всіх мешканців області. Ще минулого року руслом річки Піщанка, що у с.Орлівщина Новомосковського району, можна було пройти не замочивши ніг. Очерет закривав всі береги, потоку як такого не було. Натомість навесні тала вода заливала городи та домівки місцевих.

Тепер ситуація змінилася. У 2016 році розчищено близько двох кілометрів річки в селі Орлівщина. З води витягли більше ста тисяч кубометрів мулу. Цьогоріч – під насипом залізниці зробили проточний канал. Завдяки цьому вода не буде застоюватися. Головним завданням цього проекту була ліквідація підтоплень – його виконали.

 

(фото з офіційного сайту Дніпропетровської ОДА)

 


 

 

Засідання науково технічної ради

 

7 вересня п.р. у Департаменті екології та природних ресурсів Облдержадміністрації відбулось засідання науково технічної екологічної ради. На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Розгляд проблематики та визначення шляхів із виявленням, локалізацією та ліквідацією амброзії полинолистої у населених пунктах Дніпропетровської області.

2. Про результати виконання науково-дослідної роботи «Районування території ландшафтного заказника місцевого значення «Візирка» по функціональному призначенню окремих зон та їх облаштування в Інгулецькому районі м.Кривий Ріг.

3. Пошук шляхів вирішення питання щодо обґрунтування екологічного та економічного розміщення ілових відкладень під час проведення робіт із розчистки річок.

У роботі наради від Дніпропетровського облводресурсів участь взяла заступник начальника управління Чехун О.В. - член науково-технічної ради.

 


 

 

Участь у КШН

 

5-7 вересня 2017 року фахівці облводресурсів взяли участь у спільних Українсько-Американських командно-штабних навчаннях з реагування на надзвичайну ситуацію державного рівня, пов’язану з радіаційною аварією на ВП «Запорізьку АЕС».

В рамках проведення Українсько-Американських командно-штабних навчань з реагування на надзвичайну ситуацію державного рівня, пов’язану з радіаційною аварією на АЕС були відпрацьовані заходи, які реалізуються Територіальною підсистемою єдиної державної системи цивільного захисту Дніпропетровської області.

 


 

 

Розчистка річки Інгулець

 

Облводресурсів, як замовник робіт, розчистить майже шість кілометрів річки Інгулець від мулу – це відновить її гідрологічний режим та врятує від обміління. Роботи проводяться поблизу сіл Широківського району – Інгулець, Новолатівка, Латівка, Новоселівка та Зелене. /font>

Потреба у розчистці річки Інгулець виникла через її надмірну замуленість

– туди скидали шахтні води. Водойма сильно зміліла й місцями по руслу утворилися перемички – це посилило підтоплення прилеглих територій. Розчистка русла площею майже 23 тисячі квадратних метрів нормалізує гідрологічний режим водойми. На сьогодні розчищено майже три кілометри річки – третину шляху з одного боку водойми вже пройдено.

(фото з офіційного сайту Дніпропетровської ОДА)

 


 

Дніпропетровське облводресурсів виступає замовником по об'єкту "Захист від підтоплення с.Кам'янка Дніпровського району Дніпропетровської області".

(фото з офіційного сайту Дніпропетровської ОДА)

 


 

Засідання комісії басейну р.Інгулець

 

31 серпня п.р. в управлінні відбулось засідання робочої групи Постійно діючої комісії басейну р.Інгулець. Засідання проводилось під головуванням начальника Дніпропетровського облводресурсів Володимира Добриніна.

У процесі роботи були розглянуті питання стосовно виконання заходів Регламенту промивки русла та екологічного оздоровлення річки Інгулець, поліпшення якості води Карачунівському водосховищі та на водозаборі Інгулецької зрошу- вальної системи у 2017 р.

У роботі взяли участь: начальник Південно-Бузького БУВР С.Письменний, начальник Кіровоградського облводресурсів І.Житомирський, начальник каналу Дніпро-Інгулець О.Панченко, головний гідротехнік ДП «Укррудпром» В.Медведь, головний інженер ДПП «Кривбас- промводопостачання» К.Борщ, радник голови Дніпропетровської ОДА І.Ломако, та інші.

В результаті обговорення, члени робочої групи дійшли висновку щодо виконання Регламенту в повному обсязі та визначили пропозиції стосовно промивки та оздоровлення басейну р.Інгулець у наступному 2018 році.

 


 

Засідання круглого столу

 

30 серпня п.р. відбулось засідання круглого столу на тему «Екологічні проблеми Дніпропетровської області та шляхи їх розв'язання на засадах збалансованого (сталого розвитку), під головуванням Всеукраїнської екологічної ліги за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Під час засідання були розглянуті та обговорені учасниками круглого столу наступні питання:

1. Екологічна ситуація в Дніпропетровській області: проблеми та перспективи поліпшення.

2. Стан водних ресурсів області.

3. Можливості розширення природно-заповідних територій.

4. Перспективи використання біоенергетичних технологій у тепло-та гарячому водопостачання області.

5. Вплив неприродних пестицидів і отрутохімікатів на стан довкілля, якість ґрунтів на здоров’я людини.

На засіданні виступили: Кужман О.М. - перший заступник голови Дніпропетровської ОДА; Ісаєв О.Р. - заступник голови Дніпропетровської Облради; Недава О.А. - народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи; Тимочко Т.В. - голова Всеукраїнської екологічної ліги; Стрілець Р.О.- директор Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА, та інші. У засіданні круглого столу від Дніпропетровського облводресурсів взяла участь заступник начальника управління, член Всеукраїнської екологічної ліги Чехун О.В.

За підсумками проведення заходу було ухвалено рішення стосовно обговорених питань.

 


 

Урочисті збори з нагоди Дня незалежності України

 

23 серпня п.р. у Дніпропетровському облводресурсів були проведені урочисті збори з приводу відзначення 26-ї річниці Дня незалежності України. Начальник управління Добринін В.Г. привітав працівників зі святом та побажав миру та злагоди, міцного здоров’я, достатку та успіхів у справах заради процвітання незалежної України та її народу.

 


 

 

Засідання колегії Дніпропетровського облводресурсів

 

22 серпня п.р. під головуванням начальника Дніпропетровського облводресурсів Добриніна В.Г. відбулось засідання колегії за підсумками діяльності водогосподарських організацій за l півріччя 2017 року та забезпечення виконання завдань на lll квартал 2017 року. На колегії були висвітлені показники фінансово-господарської діяльності за l півріччя п.р. та оговорені питання щодо видачі дозволів на спецводокористування. Разом з тим, детально інформували про свою діяльність начальники підвідомчих організацій.

 


 

 

Звіт по поливу Магдалинівського МУВГ

 

Галузь зрошуваного землеробства є важливою складовою продовольчої безпеки та стабільності сільськогосподарського виробництва. За умови забезпечення економічно доцільного та екологічно безпечного зрошення земель, дотримання інших технологій вирощування сільськогосподарських культур є можливість реалізувати потужній агропотенціал, що визначається високою родючість ґрунтів, сприятливими агрокліматичними умовами. Багатовіковий досвід землеробства в різних країнах засвідчує, що зрошення є вирішальною умовою стабільного та гарантованого виробництв сільгосппродукції.

Магдалинівський район розташований в центральній частині степової зони України, яка характеризується посушливими кліматичними умовами. За останні роки спостерігаються сухі спекотні літні періоди, велика кількість тепла та світла, але недостатня природна вологозабезпеченість. Тому, з кожним роком все гостріше постає питання зрошення; кожен сільгоспвиробник прагне пом’якшити спустошливий вплив посух, зберегти врожаї від загибелі, сприяти отриманню достатньої кількості зерна та іншої продукції рослинництва у критичні кліматичні періоди.

Станом на 15.08.2017 року Магдалинівським МУВГ подано 6024 тис. м³ води на полив сільськогосподарських культур господарствам Магдалинівського району. Це найбільша подача поливної води за всю діяльність управління. Згідно плану поливу, до кінця поливного періоду ще планується подати води господарствам в обсязі 1000-1500 тис. м ³.

 


 

Обстеження Софіївським МУВГ річки Саксагань в зоні діяльності управління

 

Згідно звернень на гарячу лінію Дніпропетровської облдержадміністрації громадян щодо загибелі риби на річці Саксагань, що протікає в зоні діяльності Софіївського МУВГ, фахівцями відділу водних ресурсів управління спільно з представниками Софіївського районного сектору ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, фахівцями сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи Софіївської райдержадміністрації та головами сільських рад було здійснено виїзд для обстеження ділянки русла річки Саксагань.

В ході обстеження було встановлено, що вздовж по течії русла річки Саксагань місцями дійсно відбувається загибель риби. За попередніми даними причиною загибелі риби є замуленість русла річки, що призводить до підняття температури води в річці, а також цвітіння різноманітних водоростей та мікроорганізмів, що виділяють азот та вуглекислий газ,- тим самим позбавляючи рибу доступу кисню. Станом на сьогодні загибель риби поступово зменшується, але на певних ділянках річки все одно ще спостерігається.

Фахівцями відділу водних ресурсів було складено відповідні комісійні акти обстеження, а також запропоновано головам сільських рад взяти проби води для проведення її хімічного аналізу. Всі матеріали за результатами обстеження (інформація, акти та пропозиції) було направлено до Софіївської райдержадміністрації.

 


 

Засідання колегії у Держводагентстві

 

11 серпня п.р. під головуванням Ірини Овчаренко, Голови Агентства, у рамках засідання колегії Держводагентства, були підведені підсумки діяльності водогосподарської галузі за І півріччя 2017 року та визначені основні напрямки діяльності у найближчій перспективі. Участь у засіданні взяли керівники та фахівці апарату Агентства, представники басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, управлінь каналів та інші. На засіданні були оговорені питання щодо створення нормативної та методологічної бази для впровадження інтегрованого управління водними ресурсами, щодо розробки геопорталу «Водні ресурси України» та видачі дозволів на спецводокористування. Ірина Овчаренко націлила водогосподарників на необхідність подальшого впровадження реформ у галузі для досягнення європейських стандартів у питаннях водних ресурсів.

Від Дніпропетровського облводресурсів у засіданні взяв участь начальник управління Добринін В.Г.

 


 

 

На захисті високих врожаїв

 

Ефективне ведення сільгоспвиробництва неможливе без застосування зрошування в нашому регіоні - з посушливим кліматом та недостатньою кількістю опадів. Апостолівський район відносять до зони "ризикованого" землеробства, що вимагає зрошування земель.

Тому, вологозабезпеченість є одним з головних факторів, що визначає стан посівів та урожайність сільськогосподарських культур в умовах степового регіону. Саме вирішенням цього питання займаються працівники Апостолівського міжрайонного управління водного господарства. Наразі в Україні спостерігається аномально спекотна погода, що була викликана малорухливим антициклоном, який встановився над центром Європи. Температурні показники на 5-10 °C перевищують кліматичну норму. В таких умовах робота управління направлена на миттєве та безперебійне задоволення потреб сільгоспвиробників у водних ресурсах.

9 серпня 2017 року начальник Апостолівського МУВГ Гіберт В.В. разом з фахівцями управляння перевірив роботу меліоративних систем та водогосподарських об’єктів, що подають воду ПП «Агро-Доля» - найбільшому водокористувачу в Апостолівському районі. На даний час в роботі задіяно дев’ять насосних станцій на подачу поливної води, які максимально задовольняють запити споживачів.

 


 

Упорядкування водних джерел працівниками Царичанського МУВГ

 

Царичанське міжрайонне управління водного господарства щорічно проводить заходи по відновленню та впорядкуванню природних водних джерел. В 2017 році працівниками Царичанського МУВГ було розчищено при-

родне джерело, яке знаходиться поблизу с. Залелія Царичанського району. Для зручності доступу до джерела проведено: вирубку чагарників, обкошування засобами малої механізації прилеглої території, очищено від сміття та мулу каптаж, відновлено таблицю з назвою джерела, пофарбований стіл та лавочки.

4 серпня спеціалісти відділу водних ресурсів ЦМУВГ разом з головою Боровківської сільської ради провели роботи по упорядкуванню та приведенню в належний стан природного джерела на території Верхньодніпровського р-ну, в с. Боровківка.

17 липня працівниками Царичанського МУВГ були проведені заходи щодо упорядкування природного джерела , яке знаходиться на горі Калитва в с. Китайгород Царичанського р-ну. Територію навколо джерела прибрано від сміття та скошено бур'ян.

 


 

Нарада з охорони праці

 

21.07.2017 р. під головуванням заступника начальника облводресурсів Потапенка І.С. проведено виїзну нараду IV ступеню контролю з охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху за 1 півріччя 2017 року.

Нарада проведена на базі інформаційно-дорадчого центру облводресурсів, в якій взяли участь головні енергетики, механіки та спеціалісти з охорони праці підвідомчих організацій. За результатами наради намічені плани робіт на наступний квартал та графік взаємоперевірок між підвідомчими управліннями.

Детальніше


 

Оптимізація системи скидання

та утилізації надлишку зворотних вод

 

13 липня поточного року в приміщенні ПАТ «Кривбасзалізорудпром» м. Кривий Ріг було проведено нараду з представниками підприємств водокористувачів - забруднювачів з питання техніко – економічного порівняння попередньо відібраних варіантів оптимізації системи скидання та утилізації надлишку зворотних вод.

На засіданні відбулась презентація 5 – ти варіантів оптимізації. Водокористувачам Кривбасу було запропоновано детально ознайомитись з кожним варіантом та на черговому засіданні визначитись відносно реалізації одного – найбільш реально оптимізованого варіанту.

В роботі наради була прийнята участь заступника начальника управління Чехун О.В.

 

(відео з офіційної сторінки телерадіокомпанії "Рудана")

 


 

Ліквідація багаторічних підтоплень у місті Марганець

 

Облводресурсів, як замовник робіт по природоохоронних заходах, завдяки безпосередньої підтримки команди губернатора завершують природоохоронні проекти в м. Марганець. Це декілька з багатьох екологічних проектів, які ми втілюємо в поточному році в межах області.

Восени підрядники мають завершити екологічні проекти в Марганці. Наразі там розчищають і заглиблюють річку Томаківка. По вулицях, які найбільше потерпали від повеней, уже змонтували дренажну систему. Від шкідливої дії води убезпечать домівки 8 тисяч жителів.

Відповідно інформаційному ресурсу ОДА: «Підтоплення дошкуляли мешканцям Марганця не одне десятиліття. У березні ми взялися за вирішення проблеми. Наразі там розчищають замулене русло ріки Томаківка, – зазначив Валентин Резніченко. – До кінця року на Дніпропетровщині плануємо реалізувати зо два десятки екопроектів». Через замуленість та рясний очерет у річці Томаківка постійно підвищувався рівень води. «Від підтоплень люди потерпали десятки років. Вода була у льохах, у дворах, на присадибних ділянках. Проблему вирішуємо спільно з командою ДніпроОДА», – акцентувала мер Марганця Олена Жадько. Крім того, ріку заглиблять на два метри.«Півстоліття тому річка сягала вглиб до семи метрів, сьогодні – лише до півметра.

 

(інформація та відео з офіційної сторінки Марганецької міської ради)

 

Після розчистки нормальний гідрологічний режим буде відновлений», – пообіцяв заступник директора підрядної організації Сергій Задніпряний. У Марії Пушиліної в погребі ще стоїть вода. Однак її вже значно менше, ніж було весною, каже жінка. «Було води по цеглину – тепер рівень знизився, – показала Марія Пушиліна – Може, й зовсім зникне, коли хлопці почистять річку». Річку не просто розчистять – створять ще й зону відпочинку. Прокладуть місток, на правому березі встановлять альтанки, облаштують зелений куточок і автостоянку, на лівому – насиплють пляж.

Другий екопроект передбачає відведення дощових і талих вод. Для цього на вулиці Молодіжна підрядники проклали більше кілометра закритої дренажної системи, зробили уклін для водовідведення, змонтували уловлювачі дощової води, наразі завершують асфальтування дороги.«Добре, що дорогу полагодили. А то бувало, поки дійдеш до роботи – ноги в грязюці по коліна. Зараз ходити одне задоволення, діти на самокатах і скейтах катаються», – розказала місцева мешканка Галина Галич.

(інформація та відео зі сторінки соціальної мережі Фейсбук Ю.Голика)

 


 

Упорядкування Софіївським МУВГ

гідропосту в селі Андріївка Широківського району

 

На балансі Софіївського МУВГ знаходиться пальовий водомірний пост, який розміщений в центрі села Андріївка Широківського району на 300 м. вище автодорожнього мосту через річку Інгулець. Гідропост призначений для здійснення вимірювань та спостереження за рівнем та якістю води її відбором та подальшим хімічним аналізом.

Фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ, а також студентами практикантами, що проходили виробничу практику в управлінні, а саме у відділі водних ресурсів було проведено упорядкування водомірного посту в с. Андріївка Широківського району. Фахівцями було викошено карантинні бур'яни, прибрано від гілля та побутового сміття територію навколо гідропосту та вздовж берега р. Інгулець.

Для студентів практикантів технік-лаборант відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ провів лекцію щодо відбору води з річки Інгулець для аналізу на жорсткість та вмісту хлоридів в річці.

Фахівці відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ постійно проводять роботи по підтримці своїх об’єктів в належному санітарно-естетичному стані тим самим даючи приклад всім небайдужим приєднуватися до подібних заходів заради нашого спільного майбутнього.

 


 

Засідання робочої групи

 

11 липня поточного року в приміщенні Дніпропетровської облради відбулось чергове засідання робочої групи з питань підбору ефективних технологій та підготовки техніко – економічного обгрунтування, їх впровадження з метою зниження рівня природного і техногенного забруднення високомінералізованих, шахтних та дренажних вод перед скиданням їх у водні об’єкти.

На засіданні було обговорено звіт техніко – економічного порівняння попередньо відібраних варіантів оптимізації скидання та утилізації надлишку шахтних вод наданий німецькою компанією DMT Consulting GmbН.

Від Дніпропетровського облводресурсів в засіданні прийняла участь заступник начальника управління Чехун О.В. – член постійної діючої робочої групи.

 


 

Упорядкуванняприбережної захисної смуги

біля Софіївського водосховища

 

Працівниками Софіївського МУВГ було проведено заходи, щодо упорядкування прибережної смуги Софіївського водосховища. Працівники зібрали сміття, залишене в прибережній смузі водосховища недбалими відпочивальниками та місцевими жителями, а саме- поліетиленові пакети, пластикові пляшки, тощо. Зібране сміття було вивезено на сміттєзвалище.

Фахівці відділу водних ресурсів провели співбесіду з жителями, які мешкають біля водосховища, щодо необхідності дотримання чистоти та порядку навпроти своїх житлових будинків, а саме- обкосу своїх територій від карантинного бур'яну, та недопущення забруднення власних територій побутовими та іншими відходами. Своїм прикладом працівники Софіївського МУВГ вкотре показують всім, як потрібно ставитися до оточуючого природного середовища та до водних об'єктів, адже слід завжди пам'ятати- що навколишнє середовище – це «Наш дім», а вода – «Це життя».

 


 

День Конституції в управліннях

 

На виконання Доручення Держводагентства від 23.06.2017р. № 3433/11-17 та з нагоди відзначення 21-річниці Конституції України в управлінні та підвідомчих організаціях були проведені урочисті заходи, а саме:

- на адміністративні будівлі та водогосподарські об’єкти вивішені Державні Прапори України;

- у залі засідань проведені урочисті збори та заслухані доповіді щодо основних принципів правового документу держави;

- керівники та працівники управлінь взяли участь у заходах організованих органами місцевого самоврядування (виставки, фестивалі, ярмарки, церемонії нагородження, мега-марш вишиванок).

Детальніше

 


 

«День Дніпра» в смт Магдалинівка

 

За ініціативи Магдалинівського МУВГ та за організаційної підтримки Магдалинівського селищного голови Найка В.В. (Почесний працівник Держводгоспу України), в рамках відзначення Дня Дніпра, 6 липня 2017 року втретє поспіль було проведено водно-спортивне свято. Крім того, з метою поліпшення екологічного стану водоохоронних зон, було: викошено 3 га прибережної захисної смуги ставка,прибрано та вивезено 0,4т сміття, завезено на берег ставка 20т піску, облаштовано волейбольний майданчик та зони відпочинку для населення. Для мешканців та гостей смт Магдалинівка на облаштованому березі ставка «Винницький» було проведено свято. Для дітей та молоді було встановлено атракціони, різноманітні забави та конкурси., проведено турнір з пляжного волейболу, змагання з настільного тенісу, перетягування линви та дартсу.

 


 

День Дніпра

 

Щорічно в першу суботу липня відзначається День Дніпра — найбільшої річки в Україні та третьої за величиною у Європі. Свято започатковано у 2003 році, щоб привернути увагу громадськості до проблем, пов'язаних з раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів Дніпра, які вирішити без активної участі населення неможливо, а також, щоб віддати належне місце його ролі в житті нашої країни.

Нікопольське МУВГ традиційно приділяє увагу відзначенню цього свята. Цьогоріч фахівці відділу водних ресурсів надали Нікопольській міській бібліотеці спецвипуск екологічно-просвітницього буклету «Водозбір». Публікація розповідає дорослим та маленьким читачам цікаві факти про річку Дніпро. Буклет стане справжнім помічником у написанні реферату або доповіді.

Що означає назва «Дніпро»? Яке місто на річці вважається найбільшим? Хто і чому шукає на глибині Дніпра скарби отамана Івана Підкови? Про це, та про багато іншого - у буклеті Нікопольського МУВГ «Водозбір».

 


 

1 липня – Міжнародний День Дніпра

 

Кожного року, у першу суботу липня, відзначається Міжнародний День Дніпра, який був започаткований більше 10 років тому. Цього року святкування

Міжнародного Дня Дніпра припало на 1 липня. Це свято покликане привернути увагу громадськості до проблем, пов’язаних з раціо- нальним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів річки Дніпро, які вирішити без активної участі населення неможливо, а також віддати належну шану її ролі у житті нашої країни.

Як стало вже традицією, 4 липня поточного року в Інституті проблем природокористування та екології НАН України м. Дніпра відбудеться засідання круглого столу, присвяченого Міжнародному Дню Дніпра. Метою проведення круглого столу є обговорення сучасних проблем р. Дніпро та підготування пропозицій щодо їх вирішення. У засіданні круглого столу від Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів візьме участь заступник начальника управління Чехун Ольга Василівна.

 


 

День Конституції України

 

27 червня п.р. у Дніпропетровському облводресурсів були проведені урочисті збори з приводу відзначення Дня Конституції України. Начальник управління Добринін В.Г. привітав працівників зі святом та побажав міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту та нових досягнень для процвітання нашої держави. Також з доповіддю щодо основних принципів конституції України, яка є головним установчим документом та фундаментом правової системи, виступила голова первинної профспілкової організації облводресурсів Топчій Л.І.

Детальніше


 

Обстеження Софіївським МУВГ

водних об'єктів та гідротехнічних споруд

 

Фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ спільно з представниками Софіївської райдержадміністрації, головами сільських рад та державною службою з надзвичайних ситуацій проведено обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд, розташованих на території Софіївського району.

За підсумками обстеження було складено відповідні комісійні акти, а проблемні питання винесені на розгляд комісії з техногенно-екологічної безпеки Софіївської райдержадміністрації.

 


 

"Мы продолжаем реализовывать экологические проекты на территории Днепропетровской области и расчищать реки, которые давно никто в порядок не приводил. Дождались окончания нереста и начали расчистку реки Мокрая Сура. Всего в этом году мы расчистим порядка 8 км в районе сел Братское, Сурско-Литовское, Николаевка, Каменка. Все работы окончим до 30 августа. Ну а пока, запомните эту речку такой - узкую и в камышах. 30 августа вы ее не узнаете."- команда В.Резніченка.

(інформація та відео зі сторінки соціальної мережі Фейсбук Ю.Голика)

 


 

Нарада у Держводагентстві

 

9 червня п.р. у Держводагентстві відбулась нарада з питань видачі до-

кументів дозвільного характеру. На нараді були розглянуті: законодавчі вимоги та механізми забезпечення своєчасної та ефективної роботи щодо формування органами Держводагентства дозволів на спецводокористування.

У роботі наради взяла участь заступник начальника управління Чехун Ольга Василівна.

 


 

 

На Дніпропетровщині відновили річку Бакаї – В. Резніченко

 

На Дніпропетровщині дали друге життя замуленій річці Бакаї. Її розчистили, тепер запустять риб, яких у водоймі не було близько сорока років.

«Втілюємо ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо підвищення екобезпеки. Зо три десятки природоохоронних проектів протягом 2016-2017-х – такий наш план. Минулоріч ми реалізували дев’ять масштабних заходів. У 2017-му втілимо в життя ще майже двадцять. Заходи з ліквідації підтоплень полегшать життя близько 117 тисячам людей», – зазначив Валентин Резніченко.

«Річку вже розчистили від мулу, встановили гідроспоруди, які не дають водоймі розливатися. До 15 червня річку вже зариблять, до водойми випустять близько шести тисяч мальків»- розповів підрядник Євген Бєлік.

Загалом цьогоріч природоохоронні ініціативи реалізують в Дніпровському, Криворізькому, Новомосковському, Магдалинівському, Криничанському, Васильківському, Софіївському, Верхньодніпровському районах.

 

(фото та інформація з офіційного сайту Дніпропетровської ОДА)

 


 

Проведення заходів присвячених Міжнародному дню Дніпра

 

В першу суботу липня відзначається Міжнародний день Дніпра – однієї з найспокійніших і величавих рівнинних річок, яка займає третє місце в Європі за довжиною і площею басейну (після Волги і Дунаю).

Працівниками Софіївського МУВГ було проведено роботу по упорядкуванню та приведенню в належний стан інформаційного знаку біля витоку малої степової річки Жовтенька, яка бере свій початок в селі Петрове Софіївського району Дніпропетровської області і є лівою притокою річки Кам'янка. Всі водойми регіону відносяться до басейну річки Дніпро. Довжина річки Жовтенька - 49,4 км, площа басейну - 293 км2. Басейн річки Жовтенька за регульований 22-ма ставками і водосховищем. Похил річки -1,74 м/км. Живлення, переважно, снігове і дощове. Льодостав триває від початку грудня до середини березня. Воду використовують для потреб сільського господарства, розведення риби і рекреації.

 


 

Урочисті збори з нагоди професійного свята

 

2 червня 2017 року в Дніпропетровському облводресурсів начальник управління Добринін В.Г. відкрив урочисті збори з нагоди професійного свята Дня працівників водного господарства.

На зборах були присутні працівники облводресурсів, начальники підвідомчих організацій та запрошені представники управлінь які були представлені до нагороди. Урочистий захід особисто відвідали та привітали усіх присутніх директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Стрілець Р.О., заступник начальника управління агропромислового розвитку ОДА Гордієнко І.О.та декан еколого-меліоративного факультету ДДАЕУ Ткачук А.В.

 

Детальніше

 


 

Урочисті збори у Держводагентстві

 

1 червня 2017 року в приміщенні Бортницького міжрайонного управління водного господарства ім.Гаркуші М.А. відбулись урочисті збори, присвячені відзначенню Дня працівників водного господарства України. Начальник управління Добринін В.Г. особисто взяв участь у зазначеному заході.

 

 


 

Засідання робочої групи

 

31 травня п.р. в Управлінні каналу «Дніпро-Інгулець» відбулось засідання робочої групи щодо виконання заходів з промивки та оздоровлення басейну р.Інгулець. На засіданні були розглянуті питання щодо додержання вимог Регламенту промивки та оздоровлення р.Інгулець в 2017р. та витіснення солоної призми, що утворилась внаслідок скиду високомінералізованих шахтних вод Кривбасу.

У засіданні взяли участь фахівці: Дніпропетровського та Кіровоградського ОВР, Управління каналу Дніпро-Інгулець, каналів Інгулецької зрошувальної системи, ДП «Укррудпром» Асоціації «Укррудпром» та інституту ПАТ «Укрводпроект». Від Дніпропетровського облводресурсів була прийнята участь заступника начальника управління - секретаря Постійної діючої комісії по басейну р.Інгулець Чехун О.В.

 


 

Екскурсія до водойми

 

30 травня 2017 року фахівці Апостолівського МУВГ, в рамках святкування Дня Дніпра, провели для учнів 3-4 класів Апостолівської ЗШ № 3 пізнавальну екскурсію до водойм.

Під час екскурсії діти були ознайомлені з водними об’єктами міста Апостолове та з їх гідротехнічними спорудами. Було наголошено, що всі водойми регіону відносяться до басейну річки Дніпро. Учні отримали нові знання, вони дізнались про такі поняття, як водне дзеркало, прибережна захисна смуга, гребля та інше.

 


 

Семінар-навчання у Дніпропетровському облводресурсів

 

17 травня 2017 року в приміщенні залу - колегії Дніпропетровського облводресурсів проведено семінар-навчання спеціалістів підвідомчих організацій на тему «Ефективність управління бюджетним процесом» . На заході були присутні головні бухгалтери та економісти підвідомчих організацій.

На семінарі-навчанні були розглянуті питання щодо підсумків діяльності за 4 місяці п.р., щодо порядку визначення вартості та надання платних послуг , фінансової та бюджетної звітністі, порядок заповнення форм звітності, щодо бухгалтерського обліку основних засобів за новим планом рахунків, диференціації заробітної плати працівників, які отримують її на рівні мінімальної.Семінар провели та надали відповіді на запитання присутніх - головний бухгалтер облводресурсів Андрійченко Л.В. та начальник відділу економіки Шиянова В.І.

Детальніше


 

День Європи

 

11 травня 2017 року о 12.00 з нагоди відзначення Дня Європи біля будів-

лі облдержадміністрації відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. На церемонію зібралися представники обласної та міської влади, духовенства, громадськості, дип- ломати, депутати, ветерани АТО, волонтери.

Підняття прапора відбулось під головуванням першого заступника голови Дніпропетровської ОДА- Олега Кужмана. Начальник облводресурсів Добринін В.Г. особисто взяв участь у зазначеному заході.

За чисте довкілляЗа чисте довкілля

 


 

За чисте довкілля

 

На виконання доручення Дніпропетровського облводресурсів від 04.04.2017 року № 598/11-17, працівники Софіївського МУВГ взяли участь у проведенні щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». За багаторічними традиціями працівниками управління було проведено ряд заходів із: упорядкування, озеленення, благоустрою закріплених територій.

Так, на прилеглій території бази управління було: прибрано та вивезено сміття, побілено дерева, упорядковано паркову зону біля управління. За ініціативи активу управління у парковій зоні було висаджено понад 50 дерев. Загалом з початку року було висаджено близько 70 дерев.

Працівники управління взяли участь у прибиранні меморіального комплексу "Високе"- проведено обкіс та прибирання алей біля комплексу, вивезено сміття, побілено дерева. Також, прибрано прилеглу територію до пам'ятника герою Зайцю Денису Архиповичу, а саме -упорядковано алею, клумбу, викошено траву, висаджено квіти та побілено бордюри.

 


 

Ми - за чисті береги!

 

На виконання доручення Дніпропетровського облводресурсів від 04.04.2017 року № 598/11-17 в період квітня-травня 2017 року працівники Апостолівського МУВГ взяли участь у проведенні щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». У рамках акції були здійснені заходи щодо впорядкування територій поблизу водних об’єктів, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах.

13 травня 2017 року працівники управління очистили та прибрали від сміття 250 метрів прибережної захисної смуги Каховського водосховища біля села Мар`янське Апостолівського району. До учасників заходів завітав староста села Мар'янське - Устименко В.Д., який висловив свою подяку та підтримку. Учасники заходу мають надію, що берег Каховського водосховища буде завжди чистим, а заходи щодо очищення від сміття берегів водних об’єктів регіону будуть продовжуватись.

 


 

Засідання колегії Дніпропетровського облводресурсів

 

5 травня п.р. під головуванням начальника облводресурсів Добриніна В.Г. відбулось засідання колегії «Про підсумки діяльності Дніпропетровського облводресурсів та підвідомчих організацій за I квартал 2017 року». На колегії звітували начальники відділів облводресурсів та підвідомчих організацій.

Детальніше

 


 

Роботи по впорядкуванню джерел в Апостолівському МУВГ

 

Апостолівське міжрайонне управління водного господарства постійно проводить роботи по відновленню та впорядкуванню водних джерел регіону. 3 травня 2017 року начальник Апостолівського МУВГ Гіберт В.В., начальник відділу водних ресурсів Ліпінський Ю.Л. та сільський староста Рилушко В.І. обстежили нове джерело поблизу села Михайло – Заводське.

Під час обстеження було обговорено порядок робіт з відновлення джерела та його святкове відкриття і освячення. Також з джерела взято пробу води, яку передано на аналіз до лабораторії Дніпровської гідрогеолого-меліоративної експедиції.

 


 

День охорони праці

 

З нагоди Дня охорони праці, який відзначався в Україні 28 квітня, згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці (МОП), у 2017 році День охорони праці проводився під гаслом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». З цього приводу у Дніпропетровському облводресурсів було проведено низку заходів, а саме:

- розроблено та затверджено додаткові заходи з охорони праці щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та профзахворюванням, підвищення рівня безпеки й умов праці;

- оновлено куточки та стенди з питань охорони праці; наповнено їх матеріалами на тему: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»;

- проведено конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», відібрано кращі роботи та нагороджено переможців;

- за участю працівників Держпраці та Фонду соціального страхування проведено лекції;

- проведено конкурс на найбезпечніше робоче місце;

- прийнято участь у панахиді щодо загиблих на виробництві;

-надано допомогу родичам загиблих на виробництві ;

- надано матеріальну допомогу сім’ям загиблих та інвалідам праці.

 

Детальніше

 


 

Засідання колегії у Держводагентстві

 

27 квітня 2017 року у Держводагентстві України відбулось засідання колегії за підсумками діяльності водогосподарсько-меліортивного комплексу за І квартал 2017 року і заходів забезпечення сталого функціонування галузі у ІІ кварталі 2017 року. Також на засіданні доповідали щодо відновлення працездатності зрошувальних систем на умовах державно-приватного партнерства, про заходи щодо запровадження енергосервісних договорів в Управлінні каналів Інгулецької зрошувальної системи та про досвід впровадження біомеліорації Басейновим управлінням водних ресурсів річки Рось.

Участь у зазначеному засіданні взяли члени колегії Держводагентства, керівники та фахівці центрального апарату, представники басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, управлінь каналів та технічних шкіл. Від Дніпропетровського облводресурсів з доповіддю виступив начальник управління Добринін В.Г.

 


 

Огляд "Вісті Придніпров’я"

 

 


 

Проведення Дня довкілля у міжвідомчіх управліннях

 

Згідно доручення Дніпропетровського облводресурсів від 04.04.2017 р. 598/11-17 «Про проведення заходів з благоустрою» враховуючи проведення інших екологічних акцій, з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах (смугах відведення) та водоохоронних зонах, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах, на навколишніх територіях адміністративних будівель та виробничих баз. Міжрайонні управляння водного господарства 08 квітня 2017 року взяли участь у Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

До заходу долучились 730 працівника, було упорядкованих територій – 20 га, упорядковано газонів – 1756 тис.м2, ліквідовано 15 смітників, вивезених побутових відходів – 40 м3, висаджено дерев -162 шт., кущів – 133 шт.

Детальніше

 


 

29-ий пуск каналу Дніпро-Інгулець

 

4 квітня 2017 року о 13:00 годині була включена в роботу головна насосна станція управління каналу Дніпро-Інгулець – розпочалася подача води до Карачунівського водосховища, що в Кривому Розі, а далі – на зрошення земель південних областей України – Миколаївської та Херсонської.

З нагоди пуску води працівники управління каналу Дніпро-Інгулець на чолі із в.о. начальника Олександром Панченком зустрічали гостей: - Заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Коломійцева А.О., голову Світловодської райдержадміністрації Твердовського С.С., голову Світловодської районної ради Домбровського Р.В., радника міського голови Кривого Рогу Вербицького Г.П., начальника Кіровоградського обласного управління водних ресурсів Житомирського І.А., заступника начальника басейнового управління водних ресурсів Південного Бугу Лоця І.С., помічника-консультанта народного депутата Олеся Довгого Марину Саакян, сільського голову села Велика Скельова Могильного С.О., начальника ПМК-68 Нечипорука Б.Б., учнів місцевої школи, працівників управління каналу, жителів села Велика Скельова та засобів масової інформації. Від Дніпропетровського облводресурсів у заході взяв участь начальник управління Добринін В.Г.

Детальніше

 


 

Засідання в Дніпропетровській облраді

 

4 квітня п.р. у Дніпропетровській облраді відбулось чергове засідання робочої групи з питань підбору ефективних технологій та підготовки техніко-економічного обґрунтування їх впровадження з метою зниження рівня при-

родного і техногенного забруд- нення високомінералізованих шахтних, кар’єрних та дренажних вод перед скиданням їх у водні об’єкти. На засіданні була представлена з означених питань презентація консалтингової компанії DVN Consulting Gmbh (Німеччина) та обговорений план роботи щодо реалізації проекту. Від Дніпро- петровського облводресурсів у засіданні взяла участь заступник начальника управління Чехун О.В.

 


 

Засідання колегії у Держводагентстві

 

30 березня 2017 року під головуванням Голови Держводагентства Овчаренко І.І. відбулося засідання колегії Державного агентства водних ресурсів України, під час якого розглядалися питання про підготовку до роботи державного водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2017 році, зокрема, щодо стану підготовки зрошувальних та осушувальних систем, магістральних каналів; про хід договірної кампанії щодо надання платних послуг з подачі води на полив, заходи щодо енергозбереження та ін.

На заході були присутні керівники структурних підрозділів апарату Держводагентства, басейнових, обласних управлінь водних ресурсів та управлінь каналів. Від Дніпропетровського облводресурсів у засіданні взяв участь начальник управління Добринін В.Г.

 

Детальніше

 


 

Проведення Всесвітнього дня води

 

З приводу відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів, спеціалістами відділу водних ресурсів Царичанського МУВГ було проведено ряд заходів, а саме, прочитано лекцію та представлено відеоролик на тему «Стічні води» працівникам управління. У газеті “Приорільська правда” було надруковано статтю присвячену Всесвітньому дню води.

 


 

Всесвітній день води в Апостолівському МУВГ

 

21 березня 2017 року представники відділу водних ресурсів завітали до Апостолівської загальноосвітньої школи № 3. Для учнів 3 – 4 класів була проведена цікава екологічна бесіда про водні ресурси Апостолівщини та відзначення Всесвітнього дня води 2017. Діти отримали яскраві буклети, в яких досить змістовно викладена інформація про святкування Всесвітнього дня води 2017 та водні об’єкти Апостолівського району. Для більш ефективної роботи по приверненню уваги населення до проблем води Апостолівське МУВГ вже шостий рік співпрацює з UNWATER (підрозділ ООН, що займається різними аспектами водних ресурсів нашої планети). Управлінням в розділі EVENTS MAP на сайті Unwater (www.worldwaterday.org), який присвячений означеному святу, було зареєстровано Апостолівське МУВГ як організацію, що святкує Всесвітній день води.

21 березня 2017 року на офіційній сторінці Unwater в Facebook була розміщена інформація Апостолівського МУВГ щодо святкування про Всесвітній день води 2017. 22 березня 2017 року з працівниками управління було проведено семінар-нараду щодо важливості скороченню обсягів і повторному використанню стічних вод. В освітніх цілях були створені та розповсюджені буклети про Всесвітній день води 2017. Починаючи з 16 лютого 2017 на офіційних сторінках АМУВГ в соціальних мережах (Facebook та ВКонтакті) розміщувались факти до Всесвітнього дня води з хештегом #WorldWaterDay.

 


 

22 березня – Всесвітній день води

 

Всесвітній день водних ресурсів щорічно відзначається з метою заохочення, збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Двадцять другого березня світова спільнота у черговий раз відзначатиме Всесвітній день води.На конференції Організації Об’єднаних Націй з охорони навколишнього природного середовища, що відбулася у 1992 році в Ріо-де-Жанейро, 179-ма країнами була схвалена програма дій щодо вирішення проблем Землі. Цією Програмою визначено, що вода, через її виснаження і погіршення якості внаслідок забруднення, віднесена до критичних природних ресурсів.З метою зосередження уваги світової громадськості на проблеми води, Генеральна Асамблея Організації

Об’єднаних Націй прийняла рішення про відзначення 22 березня Всесвітнього Дня Води. Вперше Всесвітній день Води пройшов 22 березня 1993 року. З тих пір ця подія щорічно відзначається 22 березня. Головною метою започаткування дня води – є активне інформування широких верств населення та привернення уваги громадськості і політиків до проблем води.

Проведення акцій у рамках десятиріччя має на меті консолідувати зусилля міжнародної спільноти для вирішення проблеми збереження водних ресурсів, забезпечення прісною водою населення, яке не має доступу до неї. Всесвітній день води є можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства, підвищити розуміння важливості збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для створення безпечних умов життєдіяльності населення, заохочуючи при цьому споживачів, науковців, фахівців і громадськість як на національному, так і на міжнародному рівнях; займати активну позицію щодо цієї проблематики, розробляючи та реалізуючи ряд заходів для запобігання забрудненню водних ресурсів, їх захисту, збереження, поліпшення водного режиму та якості води водних екосистем. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем, так і шляхів їх подолання у цій сфері. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова на зобов’язання і дії у рамках загальної теми. Щороку Всесвітній день води має свою тематику, підкреслює певний новий аспект проблеми забезпечення прісною водою і присвячений вирішенню проблеми, пов'язаної із забрудненням водних ресурсів на планеті й лунає як заклик до її розв’язання. Але основні цілі проведення свята залишаються незмінними. Глобальні заходи, присвячені цій важливій темі в рамках святкування Всесвітнього дня водних ресурсів, пройдуть по всьому світу.

Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води “Стічні води”, а кампанія, що проходитиме під гаслом “Навіщо витрачати воду?”, присвячена скороченню обсягів і повторному використанню стічних вод. Вода — така звична і така незбагненна субстанція, без перебільшення, надзвичайний Божий дар. Вода — «наріжний камінь» життя. Вона необхідна, щоб угамувати спрагу, допомогти у збереженні здоров’я. Водні ресурси мають величезне значення як економічний, соціальний і людський фактор розвитку суспільства. Враховуючи актуальність проведення заходів із збереження водних ресурсів в умовах зростаючого навантаження на водні об'єкти, а також з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадськості щодо проблем, пов'язаних з водним фактором, облводресурсів разом зі всіма водогосподарниками області здійснюватимуть широкомасштабні просвітницькі заходи, присвячені раціональному використанню, охороні та відтворенню водних ресурсів.

 


 

Проведення заходів Софіївським МУВГ

до Всесвітнього Дня Водних Ресурсів

 

На виконання доручення Дніпропетровського облводресурсів від 14.03.2017 року №429/11-17 "Про проведення Всесвітнього Дня Водних ресурсів" Софіївським МУВГ було проведено ряд заходів присвячених Всесвітньому Дню Водних ресурсів, а саме семінар-нараду з працівниками управління, лекції з питань охорони

водних ресурсів серед місцевого населення, в шкільних та дош- кільних закладах. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходить під гаслом "Стічні води ", а кампанія, що проходитиме під гаслом "Навіщо витрачати воду?", присвячена скороченню обсягів і повторному використанню стічних вод.

 

Фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського міжрайонного управління водного господарства було проведено заходи присвячені "Всесвітньому дню водних ресурсів" в Софіївській початковій ЗШ №2. Діти 1-4 класів активно слухали пізнавальні та цікаві факти про воду, згадували українську народну мудрість, а саме: прислів'я, приказки, загадки, розповідали вірші та ділились враженнями про почуте, висловлювали свої міркування та думки, а також була проведена співбесіда про бережливе ставлення і економію води. Для поліпшення стану довкілля, покращення якості води в джерелах і приведення в належний санітарний стан прибережних захисних смуг та водоохоронних зон на землях водного фонду районів зони діяльності управління, Софіївське МУВГ постійно звертається до голів селищних та сільських рад, орендарів ставків з проханням організувати роботу з приведення до належного санітарного стану прилеглих до водойм і річок територій.

Тому давайте не будемо залишатись байдужими до питань раціонального, бережливого використання та відтворення природних водних джерел, криниць, свердловин, ставків, річок тощо. Збережемо те добро, що складають водні ресурси нашої Неньки – України.

 


«Вода для життя»

 

В рамках відзначення Всесвітнього дня води фахівцями відділу водних ресурсів Нікопольського МУВГ 17 березня 2017 року було проведено екологічно-просвітницьку лекцію в КЗ "НСЗШ № 24 на тему: «Вода для життя». Також з метою підвищення екологічної свідомості учнів було підготовлено інформаційно-просвітницький буклет «Як ми можемо зберегти водні ресурси», який було безкоштовно розповсюджено серед учнів та надано до місцевих бібліотек. Буклет містить поради, які допоможуть на практиці зберегти питну воду та кошти, при цьому суттєво не відмовляючись від звичного комфорту.

 


 

Засідання щодо промивання русла р.Інгулець

 

16 березня п.р. у Держводагентстві відбулось засідання Міжвідомчої комісії з питань узгодження регламенту промивання русла р.Інгулець та її екологічне оздоровлення в 2017 році. На засіданні були обговорені питання щодо виконання означених заходів,

виходячи з водогосподарської та гідрометеорологічної обстановки в басейні р.Інгулець. Від Дніпро- петровського облводресурсів у роботі комісії взяли участь начальник управління Добринін В.Г. та заступник начальника - Чехун О.В., яка представила аналіз виконання промивки в минулому 2016 році.

 


 

«Про комплекс заходів щодо благоустрою населених пунктів» в зоні діяльності Дніпровського МУВГ

 

Згідно розпорядження голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 01.03.2017 № Р-120/0/3-17 та доручення Дніпропетровського облводресурсів від 09.03.2017 №402/11-17 «Про комплекс заходів щодо благоустрою населених пунктів» Дніпровське міжрайонне управляння водного господарства з 10.03.2017 березня 2017 року бере участь у проведенні заходів з озеленення та благоустрою, з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах (смугах відведення) та водоохоронних зонах, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах, на навколишніх територіях адміністративних будівель та виробничих баз.

 


 

Всесвітній день води у Апостолівському МУВГ

 

Всесвітній день води щорічно відзначається 22 березня і присвячений

діям, які необхідно вжити для вирішення питань, пов'язаних з водою. У 2017 році тема Всесвітнього дня води - стічні води, а кампанія проходить під гаслом «Навіщо витрачати воду?» та присвячена скороченню обсягів і повторному використанню стічних вод. В рамках відзначення Всесвітнього дня води 2017 Апостолівським міжрайонним управлінням водного господарства серед учнів проведено конкурс на найкращий вірш про воду. Переможцем конкурсу визначено вірш – «Розмова з краплею води», який написала Спічкіна Каріна, учениця 3-А класу Апостолівської ЗШ №3.

 


 

Обстеження водних об'єктів у Нікопольському МУВГ

 

Згідно наказу Дніпропетровського облводресурсів від 04.01.2017 року №1 "Про пропуск льодоходу, повені та паводків у 2017 року" фахівцями відділу водних ресурсів Нікопольського МУВГ спільно з представниками Нікопольської РДА та державної служби з надзвичайних ситуацій 09 березня 2017 р. проведено обстеження стану мережі зливової каналізації та закритого горизонтального дренажу с.Південне та відкритої дренажної канави в с.Приміське. В ході обстеження було встановлено: в с.Приміське відкрита канава знаходиться в незадовільному стані, потребує розчистки та поглиблення, відстійник ПрАТ «Енергоресурси» замулений, потребує розчистки. В с.Південне закритий горизонтальний дренаж працює задовільно, не засмічений. Після проведення обстеження комісією були складені акти.

 


 

Обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд в зоні діяльності Царичанського МУВГ

 

Згідно наказу Дніпропетровського облводресурсів від 04.01.2017 року №1 "Про пропуск льодоходу, повені та паводків у 2017 року" працівниками відділу водних ресурсів Царичанського МУВГ спільно з представниками рай-

держадміністрацій, державною службою з надзвичайних ситуацій, проведено обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд на території Царичанського, Петри- ківського та Верхньодніпровського районів, щодо готовності до пропуску паводку, повені та льодоходу. Після обстеження комісією було складені акти обстеження.

(Водоутримуюча дамба с.Михалівка)

(Накопичувальний басейн ДНС с.Улянівка)

(Дренажні канали ДРУВР с.Куліші)

 


 

Привітання зі святом

 

08 березня 2017 року в Дніпропетровському обласному управлінні водних ресурсів відбулись урочисті збори присвячені 8 березня. Начальник управління Добринін В.Г. привітав жінок зі святом та побажав сонячного настрою, любові, гармонії, весни у душі та затишку в оселі.

 


 

Допомога м.Авдіївка

 

Водогосподарники Дніпропетровської області взяли участь у допомозі мешканцям м.Авдіївка Донецької області. До пункту збору для Донецької області військово-цивільної адміністрації передані продукти харчування, ковдри, теплі речі для дітей та дорослих.

Крім того, надана адресна матеріальна допомога жительці міста, яка мешкає за адресою –Авдіївка, вул.Гагаріна.

 


 

Вдячність жителів Апостолівщини

 

До Апостолівського міжрайонного управління водного господарства звернулось керівництво виконкому Апостолівської міськради з проханням надати допомогу щодо відкачки паводкових вод затоплення приватних садиб мешканців по вулиці Б.Хмельницького в селі Запорізьке.

Начальник управління Гіберт В.В. оперативно відреагував на звернення, особисто з аварійною бригадою віїхав на місце для усунення шкідливої дії вод та за допомогою мотопомпи провели відкачку вод, поступово рівень води знизився. Місцеві жителі подякували за швидке реагування та усунення проблеми.

 


 

Обстеження Софіївським МУВГ водних об'єктів та гідротехнічних споруд в зоні діяльності управління

 

На виконання наказу Дніпропетровського облводресурсів від 04.01.2017 року №1 "Про пропуск льодоходу, повені та паводків у 2017 року" фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ спільно з представниками райдержадміністрацій, державною службою з надзвичайних ситуацій та представниками сільських і селищних рад проведено обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд на території Софіївського, Криворізького, П'ятихатського та Криничанського районів, щодо готовності до пропуску паводку, повені та льодоходу.

За підсумками обстеження було складено відповідні комісійні акти обстежень. Проблемні питання будуть винесені на розгляд комісій з техногенно-екологічної безпеки райдержадміністрацій для подальшого їх вирішення.

 


 

Друге засідання у Мінприроди України

 

23 лютого п.р. в Міністерстві екології та природних ресурсів відбулось друге чергове засідання Робочої групи з питань вирішення проблеми, пов’язаної із скиданням надлишків зворотних вод у р.Інгулець.

Членами Робочої групи були обговорені запропоновані заходи по зменшенню антропогенного впливу на басейн р.Інгулець для подальшої їх систематизації та представлення до виконання. Від Дніпропетровського облводресурсів у роботі означеної Робочої групи прийняла участь заступник начальника Чехун О.В.

 


 

Огляд "Сільських новин"

 

 


 

Щодо виконання умов контрактів керівниками водогосподарських організацій

 

Відповідно до наказу Держводагентства від 25.06.2011 №133-ос "Про Комісію з контролю за виконанням умов контрактів" в Дніпропетровському облводресурсів 14 та 15 лютого 2017року під головуванням начальника управління Добриніна В.Г. проведене засідання комісії з керівниками підвідомчих організацій. Комісія дійшла висновку щодо подовження дії контрактів начальникам управлінь та внесла пропозиції по їх подальшій роботі.

Детальніше

 


 

Засідання Круглого столу

 

Заступник начальника Потапенко І.С. та начальник відділу управління персоналом Топчій Л.І. взяли участь у засіданні Круглого столу на тему "Розвиток кадрового потенціалу Дніпропетровської області та підвищення якості практичної підготовки студентів в ДДАЕУ", яке відбулось 08 лютого 2017 року в приміщенні Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

Метою заходу передбачено практичну допомогу та співпрацю провідних підприємств, організацій та установ області з Дніпропетровським державним аграрно-економічним університетом, залучення студентів ДДАЕУ до проходження стажування, виробничих практик.

 


 

Нарада головних бухгалтерів

 

03 лютого 2017 року в приміщенні залу - колегії Дніпропетровського облводресурсів проведено нараду головних бухгалтерів по питанню перенесення залишків активів та зобов'язань на нові рахунки бухгалтерського обліку, звітності з урахуванням змін внесених в облік бюджетних установах на 2017 рік та застосування бланків, списання основних засобів. На нараді були присутні головні бухгалтери 10-ти підвідомчих організацій. В ході проведення розглянуто адаптацію нових рахунків бухгалтерського обліку до кодів економічної класифікації та прийнято єдині підходи до обліку запасів та сировини.

Нараду провели- головний бухгалтер облводресурсів Андрійченко Л.В. та заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Шаповал Н.Г.

 


 

Навчання працівників апарату

 

В Дніпропетровському облводресурсів розпочато щотижневе навчання працівників апарату. Головний бухгалтер Андрійченко Людмила Валентинівна провела навчання на тему «Списання матеріальних цінностей» .

 


 

Роботи по влаштуванню підпірного шлюзу

 

У 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету по об’єкту «Протиповеневі заходи та поліпшення гідрологічного стану р.Інгулець у Дніпропетровській області» закінчились роботи по влаштуванню підпірного шлюзу в районі вулиці Старовокзальна м. Кривий Ріг. Дана споруда надасть можливість регулювати рівень води у річці Інгулець та захистить від підтоплення прилеглі до річки житлові масиви.

 


 

Засідання у Мінприроди України

 

26 січня п.р. у приміщенні Мінприроди України відбулось перше засідання Робочої групи стосовно стану басейну р.Інгулець.

На засіданні учасниками робочої групи були обговорені питання щодо проблем із скидання надлишків зворотних вод у р.Інгулець з метою визначення першочергових заходів відносно поетапного зменшення негативного впливу на басейн р.Інгулець. Від Дніпропетровського облводресурсів взяла участь у роботі – заступник начальника управління Чехун О.В.

 


 

Нарада IV ступені контролю з охорони праці,

пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху

 

25 січня 2017 року у приміщенні Дніпропетровського облводресурсів під головуванням заступника голови комісії по проведенню оперативного контролю за станом охорони праці, начальника відділу охорони праці та механізації облводресурсів - Юркевича Федіра Васильовича відбулася нарада IV ступені контролю з охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху. На нараді були присутні: головні інженери підвідомчих організацій, головні енергетики, головні механіки, спеціалісти з охорони праці підвідомчих організацій.

На нараді було заслухано фахівців підвідомчих організацій про виконану роботу з охорони праці в управліннях, про вжиті заходи з попередження електротравматизму та попередження дорожньо – транспортних пригод.

 


 

День Соборності України

 

22 січня 2017 року відзначався День Соборності України - 98 –ма річниця Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Дніпропетровське облводресурсів та підвідомчі управління взяли участь в урочистих заходах які проводились органами місцевого самоврядування спільно з громадськістю. На адміністративних будівлях водогосподарських організацій установлено державні прапори.

 


 

Навчання

у Нікопольському МУВГ

 

Ефективна експлуатація насосно-силового обладнання – це основа стабільного постачання води водокористувачам Нікопольського регіону.

В Нікопольському міжрайонному управлінні водного господарства з 09.01.2017 р. по 12.01.2017 р. проводилося навчання працівників робочих професій, які задіяні на виконанні робіт з підвищеної небезпеки (машиністів насосних станцій, електромонтерів). Навчання проводилося викладачем Нікопольської технічної школи з використанням слайдів, навчальних фільмів та інших методичних матеріалів. Після навчання будуть прийняті заліки відповідних професій.

 


 

Вітання з Новим 2017 Роком

 

30 грудня 2016 року начальник Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів Володимир Добринін привітав колектив апарату управління з Новим 2017 Роком, побажав успіхів у роботі, затишку та злагоди в сім'ї.

 

 


 

Засідання колегії Дніпропетровського облводресурсів

 

27 грудня поточного року під головування начальника управління Володимира Добриніна відбулось засідання колегії Дніпропетровського облводресурсів, в якому взяли участь начальники підвідомчих організацій та керівники служб апарату управління. На колегії були розглянуті питання щодо підсумків діяльності водогосподарських організацій за 2016 рік.

 


 

Нарада з питань удосконалення галузі

 

23 грудня п.р. у залі засідань Бортницького міжрайонного управління водного господарства ім.Гаркуші М.А. відбулась нарада з питань удосконалення діяльності водогосподарської галузі з метою впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами. Голова Держводагентства Ірина Овчаренко детально зупинилася на основних проблемних питаннях реформування та першочергових завданнях, які стоять перед водогосподарською галуззю. На нараді були присутні керівники басейнових та обласних управлінь, управлінь каналів та дирекцій водогосподарського будівництва. Начальник облводресурсів Добринін В.Г. особисто взяв участь у зазначеному заході.

(фото з офіційного сайту Держводагентства)

 


 

Встановлення Софіївським МУВГ інформаційного знаку

витоку середньої річки Базавлук

 

Працівниками управління було проведено роботу по встановленню інформаційного знаку витоку середньої річки Базавлук.

Річка Базавлук бере початок на південний схід від села Козодуб Криничанського району. Протікає переважно з півночі на південь (частково на південний захід) і впадає в річку Дніпро (Каховське водосховище) за 199 км від гирла, на схід від села Грушівка. Має шість основних приток, з них найбільші: річка Кам'янка (права, 88 км) і річка Солона (ліва, 56 км), річка Базавлучок (права, 24 км).

 


 

Семінар на тему

«Ведення державного обліку водокористування»

 

На виконання наказу Держводагентства України «Про проведення семінару з питань ведення державного обліку водокористування» 30 листопада поточного року на базі Державного інституту управління та економіки водних ресурсів проведено семінар із фахівцями басейнових управлінь та обласних управлінь водних ресурсів, які безпосередньо здійснюють ведення державного обліку водокористування та підтримку його програмного (комп’ютерного) забезпечення.

Від Дніпропетровського облводресурсів у проведенні семінару взяла участь начальник відділу використання водних ресурсів Нарижна І.Л.

 


 

Засідання комісії з питань охорони праці

 

24 листопада 2016 року у приміщенні Дніпропетровського облводресурсів під головуванням заступника начальника управління Ігоря Потапенка відбулось засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці працівників підвідомчих організацій управління. На засіданні були присутні: головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, енергетиці за об'єктами котлонагляду Мунтян В.А., державний інспектор Держенергонагляду по Дніпропетровській області Анісімов В.С., начальник відділу охорони праці та механізації облводресурсів Юркевич Ф.В., начальник відділу енергозбереження та зв’язку облводресурсів Мілінчук О.С., начальник відділу управління персоналом, голова первинної профспілкової організації облводресурсів Топчій Л.І.

На вищезазначеному заході перевірялися знання нормативно-правових актів: Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів, Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів, Правила пожежної безпеки в Україні, законодавство з охорони праці, головних інженерів, головних енергетиків, головних механиків підвідомчих організацій.

 


 

Участь у семінарі «Актуальні питання поводження з відходами»

 

22 листопада 2016 року в Нікопольській міській раді відбувся семінар на тему «Актуальні питання поводження з відходами».

Організатори: Виконком Нікопольської міської ради спільно з Дніпропетровською торгово-промисловою палатою спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації в рамках проекту «ЗЕЛЕНА ПАЛАТА - ІНІЦІАТИВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ» за підтримки проекту Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, що реалізується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Основна мета заходу: надання можливості фахівцям екологічних служб підприємств та організацій ознайомитися зі змінами у природоохоронному законодавстві, впровадженням електронної послуги «Декларація про відходи», отримати відповіді на актуальні питання щодо побудови якісного практичного управляння в контексті екологічного законодавства на українських підприємствах.

Семінар проводили фахівці Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації та експерти-екологи з багаторічним досвідом роботи для коммунального та регіонального сектору економіки на території області та України. У семінарі прийняла участь начальник відділу водних ресурсів Андрос І.В.

На заході були розглянуті наступні питання:

1. Законодавче регулювання у сфері поводження з відходами.

2. Електронна послуга в екологічній сфері “Декларація про відходи”.

3. Організаційно-правова схема управління відходами на підприємстві.

4. Чинне законодавство у сфері поводження з твердими побутовими відходами. Практичні аспекти.

 


 

Семінар бухгалтерських та економічних служб

 

22 листопада 2016 року в приміщенні Дніпропетровського облводресурсів проведено семінар-навчання спеціалістів бухгалтерських та економічних служб, а також секретарів тендерних комітетів та уповноважених осіб підвідомчих організацій за темою «Ефективність управління бюджетним процесом». Семінар відкрив начальник облводресурсів Добринін В.Г. та побажав успішної роботи. Навчання проводили: головний бухгалтер управління Андрійченко Л.В., заступник начальника відділу економіки Островська М.С., провідний інженер з меліорації Халабуда О.Л. та спеціалісти облводресурсів.

 

На семінарі розглядались питання по впровадженню (з січня 2017р.) нового плану розрахунків бухгалтерського обліку, національних положень, стандартів з бухгалтерського обліку в державному секторі та завершенню бюджетного року. Особливу увагу спеціалісти приділили питанню щодо планування та проведення процедур закупівель підвідомчими організаціями у 2017 році.

 


 

Нарада по об'єкту с.Карнаухівка

 

16.11.2016 року начальником Дніпропетровського облводресурсів Добриніним В.Г. проведено виїзну нараду з приводу закінчення робіт по об'єкту будівництва «Ліквідація підтоплення села Карнаухівка (м. Дніпродзержинськ)». Комісія під головуванням начальника департаменту облдержадміністрації Стрільця Р.О. з залученням активістів громади села Карнаухівка оглянули виконані роботи з інженерного захисту від підтоплення селища.

Збудований об’єкт, замовником будівництва якого виступає облводресурсів, відповідає проектному рішенню і підлягає введенню в експлуатацію. Виконані роботи дозволять централізовано відводити надлишкові поверхневі і ґрунтові води на загальній площі водозбору більше 60 га.

 


 

Змагання з футболу

 

12 листопада п.р. у с. Чкалове Нікопольського району до Дня працівників сільського господарства України відбулись традиційні районні змагання з футболу серед ветеранів. У змаганнях взяв участь начальник Апостолівського МУВГ Гіберт Володимир Володимирович.

 

 


 

Участь у водному форумі «AQUA UKRAINE-2016»

 

8-9 листопада п.р. в м. Київ відбувся XIV Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2016», під час якого було висвітлено діяльність водогосподарсько-меліоративного комплексу України. Від Дніпро- петровського облводресурсів в проведенні заходу взяли участь начальник управління Добринін В.Г., заступник начальника Чехун О.В., а також фахівці підвідомчих управлінь облводресурсів.

 


 

Щодо участі у нараді

 

3 листопада п.р. в Бортницькому МУВГ ім. Гаркуші М.А. було проведено нараду щодо впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами за басейновим принципом та удосконалення діючої структури управління водними ресурсами.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів апарату Агентства, басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, управлінь каналів. Від Дніпро- петровського облводресурсів у нараді взяв участь начальник управління Добринін В.Г.

 

 


 

Благоустрій ставків

 

 


 

Засідання колегії Дніпропетровського облводресурсів

 

28 жовтня п.р. під головуванням начальника облводресурсів Добриніна В.Г. відбулось засідання колегії «Про підсумки діяльності Дніпропетровського облводресурсів та підвідомчих організацій за III квартал 2016 року та забезпечення виконання завдань 2016 року». На колегії звітували начальники підвідомчих організацій.

Детальніше

 


 

Поліпшення екологічного стану р. Піщанка

 

23 жовтня п.р. на 34 телеканалі місцевого телебачення було висвітлено подію щодо проведення робіт з оздоровлення та поліпшення екологічного стану р. Піщанка на території Орлівщинської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області.

Наразі завершуються роботи по розчистці русла р. Піщанка та розпочато будівництво по влаштуванню водопропускних споруд під автодорогою та залізничною колією.

 

 


 

Упорядкування Софіївським МУВГ

власних та прилеглих територій

 

Працівники Софіївського МУВГ провели ряд заходів з благоустрою територій населених пунктів, власних та закріплених територій. В ході проведених заходів було упорядковано та прибрано від сміття та сухого опалого листя території загальною площею 1,5 га. В проведені робіт приймали участь 25 працівників управління. Всі зусилля було направлено в першу чергу на прилеглу територію бази управління та парк відпочинку на житловому масиві "Меліоративний".

Своїм прикладом працівники управління постійно закликають всіх небайдужих зробити навколишній світ чистішим, утримувати власні та прилеглі території в належному естетичному та санітарному стані.

 

 

 


 

З Днем захисника України!

 

13 жовтня поточного року в Дніпропетровському обласному управлінні водних ресурсів відбулися урочисті заходи присвячені Дню захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Начальник облводресурсів Добринін В. та Голова профспілкової організації Топчій Л. привітали працівників водного господарства зі святом та побажали щастя, радості, добра, наснаги на нові звершення, здоров’я, невичерпної енегрії та миру.

 


 

Щодо заходів по відновленню

гідрологічного режиму р.Інгулець

 

06 жовтня п.р. у м. Кривий Ріг відбулась виїзна нарада з питань виконання робіт по влаштуванню підпірного шлюзу в руслі р.Інгулець в районі вулиці Старовокзальна по об’єкту «Протиповеневі заходи та поліпшення гідрологічного стану р.Інгулець у Дніпропетровській області». Наразі закінчилися роботи по влаштуванню тимчасової дамби та розпочаті бетонні роботи по зведенню шлюзу.

На заході були присутні представники Криворізької міської ради, підрядні організацій та замовники будівництва. Від Дніпропетровського облводресурсів у нараді взяв участь начальник управління Добринін В.Г.

 


 

Обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд Софіївським МУВГ на території Криничанського району

 

Фахівцями відділу водних ресурсів спільно з представниками Криничанської райдержадміністрації та Криничанської державної служби з надзвичайних ситуацій проведено обстеження водних об'єктів та гідротехнічних споруд на території

Криничанського району щодо готовності їх до пропуску паводку, повені та льодоходу. За підсумками обстеження було складено відповідні комісійні акти. Проблемні питання винесені на розгляд комісії з техногенно-екологічної безпеки Криничанської райдержадмініст- рації.

 


 

Засідання в облраді

 

22 вересня п.р. в облраді, під головуванням Голови правління Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини відбулось чергове засідання робочої групи з питань підбору ефективних технологій та підготовки ТЕО їх впровадження з метою зниження рівня природного і техногенного забруднення високомінералізованих, шахтних, кар’єрних та дренажних вод перед скиданням їх у водні об’єкти Кривбаса.

У засіданні взяла участь заступник начальника Дніпропетровського облводресурсів, член робочої групи Чехун О.В.

 


 

Щодо запланованих робіт

 

До кінця поточного року, за кошти місцевого бюджету, за ініціативи Дніпропетровського облводресурсів та при підтримці облдержадміністрації, будуть проведені роботи по відновленню зрошувальних систем на загальну суму майже 3 млн. грн.

Зокрема, на землях Чумаківської сільської ради Дніпропетровського району буде проведено реконструкцію внутрішньогосподарської зрошувальної мережі та реконструйовано міжгосподарську насосну станцію. На території Хутірської сільради Петриківського району буде проведено реконструкцію внутрішньогосподарської мережі та у Магдалинівському районі в господарстві «ВПК-Агро» відбудуться роботи по влаштуванню зрошувальної мережі. Замовником проектних та будівельних робіт виступає Дніпропетровське облводресурсів.

 


 

Нарада – семінар на тему «Актуальні питання підвищення

технічного рівня експлуатації водогосподарських систем,

впровадження енергозберігаючих технологій

та удосконалення водообліку»

 

На виконання наказу Держводагентства України «Про проведення наради-семінару з енергозбереження та водообліку» 15-16 вересня поточного року на базі водогосподарських організацій Запорізької області проведена нарада-семінар із заступниками начальників з експлуатації та головними енергетиками облводресурсів, управлінь каналів та БУВРами з питань підвищення технічного рівня експлуатації водогосподарських систем, впровадження енергозберігаючих технологій та удосконалення водообліку.

Від Дніпропетровського облводресурсів у нараді – семінарі взяли участь начальник відділу експлуатації водогосподарських систем Кухарук П.В. та начальник відділу енергозбереження та зв’язку Мілінчук О.С.

 


 

Нарада щодо впровадження басейнового принципу

 

На виконання наказу Держводагентства України «Про підсумки діяльності водогосподарського-меліоративного комплексу за I півріччя 2016 року та заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у III кварталі 2016 року» 7-8 вересня п.р. на базі Одеського облводресурсів відбулась нарада за участі керівників 11-ти обласних управлінь Держводагентства.

Під час роботи учасниками наради були обговорені питання щодо розроблення моделі організаційної структури водогосподарської галузі, необхідної для впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами та басейновим принципом.

Від Дніпропетровського облводресурсів у нараді взяв участь начальник управління Добринін В.Г.

 


 

Щодо заходів по відновленню гідрологічного режиму р.Інгулець

 

Дніпропетровським облводресурсів продовжуються роботи природоохоронного направлення. Наразі проводяться роботи по об’єкту «Протиповеневі заходи та поліпшення гідрологічного стану р.Інгулець у Дніпропетровській області».

(роботи в котловані для влаштування водопропускної споруди)

 

Метою проекту є поліпшення гідрологічного режиму замулених ділянок р.Інгулець і балки Кобильна та берегоукріплення найбільш абразійно-небезпечної ділянки лівого берега Карачунівського водосховища. До кінця поточного року за кошти місцевого бюджету планується влаштувати водопропускну споруду в руслі р. Інгулець.

 


 

Щодо робіт по відновленню гідрологічного режиму р.Піщанка

 

Дніпропетровським облводресурсів за кошти місцевого бюджету розпочаті роботи по відновленню гідрологічного режиму р. Піщанка на території Орлівщинської сільської ради Новомосковського району.

У поточному році планується завершити повний комплекс робіт по розчистці малої річки в межах сільської ради.

 


 

стр.1     стр.2     стр.3     * АРХІВ НОВИН *

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

РЕЗОНАНСНІ ПОДІЇ

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://douvr.gov.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів  -