Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпро

пр. Дмитра Яворницького, 39-а

А Р Х І В    Н О В И Н    (2015 р.)

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Урядова гаряча лінія

Державне агентство водних ресурсів України

 

стр.1     стр.2     стр.3

 

Поздоровлення з Новим 2016 Роком

 

31 грудня 2015 року начальник Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів Володимир Добринін поздоровив колектив апарату управління з Новим 2016 Роком, побажав успіхів у роботі, затишку та злагоди в сім'ї.

 


 

Нарада Дніпропетровського облводресурсів

 

24 грудня 2015 року в Дніпропетровському облводресурсів начальник управління Володимир Добринін провів нараду з питань щодо попередніх підсумків виробничої діяльності водогосподарських організацій за 2015 рік та визначили заходи щодо забезпечення сталого функціонування водогосподарського комплексу в першому кварталі 2016 року. В нараді прийняли участь керівники підвідомчих організацій та керівники служб апарату облводресурсів.

 


 

Про виконання та зміни «Програми відновлення зрошення

в Нікопольському районі на 2013-2020 роки»

 

21-22 грудня 2015 року відбулися засідання постійних комісій депутатів Нікопольської районної ради, де розглядалося питання щодо виконання та внесення змін до «Програми відновлення зрошення в Нікопольському районі на 2013-2020 роки». На засіданнях комісій були присутні голова Нікопольської районної ради Кириченко О.В.,

голова Нікопольської районної ради Матюк М.С. З аналізом виконання та пропозиціями щодо змін до «Програми відновлення зрошення в Нікопольському районі на 2013-2020 роки» доповідав начальник Нікопольського МУВГ Кухарук Ю.Г. До Програми були внесені пропозиції щодо використання в Нікопольському районі коштів,

які надходять у порядку відшкодування витрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва в сумі 16 млн.грн.

За рахунок цих коштів програмою передбачено будів- ництво зрошувальних систем на площі 586 га, відновлення інженерної інфраструктури діючих зрошувальних систем на площі 575 га та капітальний ремонт магістрального трубопроводу НТ-1 Нікопольського зрошувального масиву.

23 грудня 2015 року, рішенням сесії Нікопольської районної ради було затверджено звіт про виконання Програми та зміни до «Програми відновлення зрошення в Нікопольському районі на 2013-2020 роки».

 


 

Відновлення гідрологічного режиму системи озер

 

16 грудня 2015 року під головуванням начальника Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів В. Добриніна відбулась робоча нарада за участю заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації В.Пруцакова щодо проведення будівельних робіт на об׳єкті «Відновлення гідрологічного режиму системи озер Порубіжне-Козачий Лиман та річки Заплавка в Дніпропетровській області», замовником будівництва якого виступає Дніпропетровське облводресурсів.

Реалізація зазначеного проекту надасть можливість відновити гідрологічний режим повністю пересохлих озер Козачий Лиман, Порубіжне та Кошарувате в Магдалинівському районі.

Закінчення робіт заплановане на перший квартал 2016 року, завдяки чому буде вирішена екологічна проблема на площі більше 200 гектарів.

 

інформація 34 телеканалу від 17.12.15 р.

 


 

Про участь у ХХIII звітно-виборній конференції

Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок

 

Голова первинної профспілкової організації облводресурсів Топчій Любов Іванівна 15 грудня 2015 року прийняла участь у ХХIII звітно - виборній конференції Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, в якій приймали участь перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації О. Кужман, голова обласної Федерації організацій роботодавців В.Сергєєв та заступник голови ФПУ, перший заступник голови СПО профспілок на національному рівні С. Кондрюк, який розповів на конференції про діяльність Федерації профспілок.

В своїх виступах делегати звертали увагу на необхідність відновлення соціального діалогу на національному рівні, прийняття нової Генеральної Угоди та повернення фінансування Фондом соціального страхування оздоровлення трудящих та членів їх сімей. Напрямки роботи профспілок з цих та інших нагальних питань знайшли відображення у прийнятих делегатами постанові

(фото з офіційного сайту

Федерації Профспілок України)

конференції та Програмі діяльності облпрофцентру на 2016-2020 рр.

Головою облпрофоб’єднання знов обрано Віталія Дубіля.

Від первинних профспілкових водогосподарських організацій до Складу Міжгалузевої ради Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок обрано Голову первинної профспілкової організації облводресурсів Топчій Любов Іванівну.

 


 

Засідання з питань техногенно-екологічної безпеки

 

15 грудня 2015 року голова Апостолівської райдержадміністрації Харченко О.В. провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

Участь у засіданні прийняв головний інженер Апостолівського МУВГ Русінчук С.М. У своїй доповіді він наголосив про необхідність вжиття заходів щодо забезпечення надійної роботи захисних споруд та дренажних насосних станцій в Апостолівському районі, які повинні захищати населені пункти і сільгоспугіддя від шкідливої дії вод.

 


 

Обстеження та приведення в належний стан Софіївським МУВГ гідропосту в селі Андріївка Широківського району

 

На балансі Софіївського МУВГ знаходиться пальовий водомірний пост, який розташований в центрі села Андріївка Широківського району біля автодорожнього мосту через річку Інгулець. Гідропост призначений для здійснення вимірювань та спостереження за рівнем та якістю води шляхом відбору.

Фахівцями відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ було проведено обстеження технічного та санітарного стану водомірного посту. Також, прилягаюча територія до гідропоста була прибрана та приведена в належний стан. Фахівці відділу водних ресурсів Софіївського МУВГ постійно проводять роботи по підтримці своїх об’єктів в належному санітарно-естетичному стані.

 


 

Лекція щодо звітності по охороні навколишнього середовища

 

10 грудня п.р., на запрошення Дніпропетровської торгово-промислової палати, заступником начальника управління Чехун О.В. було проведено лекцію для представників промислових підприємств області на тему: «Практичні питання звітності по охороні навколишнього середовища». Під час спілкування були оговорені нагальні питання щодо вимог водоохоронного законодавстваа та Порядку ведення державного обліку водокористування, згідно наказу Міністерства екології та природних ресурсів від 16.03.2015 р.№ 78.

 


 

Нарада-семінар

з питань удосконалення управління водними ресурсами

 

2 грудня 2015 року в приміщенні Дніпропетровського облводресурсів відбулася нарада - семінар з питань удосконалення управління водними ресурсами в частині спеціального водокористування та порядку ведення державного обліку водокористування.

На нараді були присутні: заступник начальника управління О. В. Чехун, начальник відділу використання водних ресурсів управління І.Л. Нарижна, начальник лабораторії моніторингу вод управління О.В. Шиянова, фахівці відділів водних ресурсів та відділів водовикористання міжрайонних управлінь водного господарства Дніпропетровського облводресурсів.

На нараді було розглянуто особливості організації ведення державного обліку водокористування та приймання звітів про використання води від сільгоспвиробників з 2015 року. Проведено практичні заняття.

 


 

Семінар з питань удосконалення організації ведення

державного обліку водокористування

 

27 листопада 2015 року у приміщенні Дніпропетровського облводресурсів під головуванням заступника начальника управління О.В. Чехун відбулася нарада – семінар з питань удосконалення організації ведення державного обліку водокористування.

На нараді були присутні: начальник відділу використання водних ресурсів управління І.Л. Нарижна, начальник лабораторії моніторингу вод управління О.В. Шиянова, представники 47 великих підприємств – водокористувачів та підприємств – забруднювачів області.

На нараді було детально розглянуто «Порядок ведення державного обліку водокористування», затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України № 78 від 16.03.2015р. та надано практичні рекомендації щодо складання звітності за формою № 2ТП-водгосп (річна) за 2015 рік.

 


 

Конференція Товариства меліораторів та водогосподарників

Дніпропетровської області

 

26 листопада 2015 року в приміщені Дніпропетровського облводресурсів за адресою м. Дніпропетровськ проспект Карла Маркса 39-а відбулася чергова звітно - виборча Конференція Товариства меліораторів та водогосподарників Дніпропетровської області.

В конференції прийняли участь делегати від 10 осередків області. Згідно порядку денному заслухали звіт Голови товариства Добриніна Володимира Григоровича за 2013-2015 роки та звіт Ревізійної комісії.

По третьому питанню зборів, щодо вибору голови Товариства голова Нікопольського районного осередку Товариства меліораторів та водогосподарників Дніпропетровської області Кухарук Юрій Григорович за дорученням членів осередку та колег районних осередків запропонував обрати головою Товариства меліораторів та водогосподарників Дніпропетровської області ДОБРИНІНА Володимира Григоровича. Присутні делегати одноголосно підтримали кандидатуру.

Також на Конференції було обране Правління Товариства, Ревізійна комісія, заступник голови, головний бухгалтер та секретар Товариства.

Детальніше

 


 

Засідання комісії з питань охорони праці

 

24 листопада 2015 року у приміщенні Дніпропетровського облводресурсів під головуванням заступника начальника управління Ігоря Потапенка відбулось засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці працівників підвідомчих організацій управління. На засіданні були присутні: головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, енергетиці за об'єктами котлонагляду Мунтян В.А., державний інспектор Держенергонагляду по Дніпропетровській області Анісімов В.С., начальник відділу охорони праці та механізації облводресурсів Юркевич Ф.В., начальник відділу енергозбереження та зв’язку облводресурсів Мілінчук О.С., начальник відділу управління персоналом, голова первинної профспілкової організації облводресурсів Топчій Л.І., провідний інженер з пожежної безпеки відділу охорони праці та механізації облводресурсів Чигрин Т.В.

На вищезазначеному заході перевірялися знання нормативно-правових актів: Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів, Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів, Правила пожежної безпеки в Україні, законодавство з охорони праці, головних інженерів, головних енергетиків, головних механиків підвідомчих організацій.

 


 

Засідання колегії про підсумки діяльності

Дніпропетровського облводресурсів за 9 місяців 2015 року

 

18 листопада поточного року в Дніпропетровському облводресурсів під головуванням начальника управління В.Добриніна відбулося засідання колегії щодо підсумків діяльності управління та підвідомчих організацій за 9 місяців 2015 року і заходів щодо забезпечення сталого функціонування галузі у ІV кварталі п.р.

Участь у зазначеному засіданні взяли начальники відділів апарату облводресурсів, керівники підвідомчих організацій.

Детальніше

 


 

XIII Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2015»

 

З 10 по 13 листопада поточного року на території Міжнародного виставкового центру (м.Київ) відбувся черговий XIII Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2015».

Участь у форумі взяли Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубко, голова Держенергоефективності України С.Савчук, представники Мінприроди України і Литви, Держводагентства України, НАК «Нафтогаз України», АТ «Ощадбанк», іноземні гості. Від Дніпропетровського облводресурсів участь прийняв начальник управління В. Добринін.

Експозиція Держводагентства була представлена макетами та експонатами, що відображають сучасний стан водного господарства в усіх регіонах України, зокрема, щодо управління водними ресурсами, водогосподарсько-меліоративним комплексом та системою протипаводкового захисту.

 


 

Семінар щодо ведення державного обліку водокористування

 

10 листопада поточного року у приміщенні Запорізького регіонального управління водних ресурсів відбувся семінар на тему: «Ведення державного обліку водокористування», у якому прийняли участь представники Дніпропетровського, Запорізького, Одеського, Херсонського облводресурсів, БУВР Південного Бугу.

На семінарі були розглянуті питання щодо удосконалення управління водними ресурсами в частині спеціального водоко- ристування, порядку та особли- востей організації ведення державного обліку водокорис- тування. Також, була представлена нова програма ведення державного обліку водокористування «WINGOSWOD-2». Учасникам семінару були надані рекомендації щодо встановлення і поточної роботи з програмою.

При обговоренні питань щодо оновленого програмного забезпечення, представники управлінь мали можливість прийняти участь в практичних заняттях з питань застосування програмного забезпечення ведення державного обліку водокористування.

Від Дніпропетровського облводресурсів у семінарі прийняли участь заступник начальника управління О.В. Чехун, начальник відділу використання водних ресурсів І.Л. Нарижна, начальник лабораторії моніторингу вод О.В. Шиянова та провідний інженер із застосування комп’ютерів О.В. Сорока.

 


 

Нарада Дніпропетровського облводресурсів

щодо підведення підсумків по завершенню поливного сезону

 

29 жовтня поточного року у приміщенні Дніпропетровського облводресурсів відбулась виробнича нарада, в якій прийняли участь начальники підвідомчих організацій, головні бухгалтери, керівники відділів економіки та фахівці апарату облводресурсів.

На нараді були розглянуті питання щодо підсумків по завершенню поливного сезону 2015 року та питання функціонування водогосподарського комплексу в осінньо-зимовий період.

 


 

З Днем захисника України !

 

13 жовтня поточного року в Дніпропетровському обласному управлінні водних ресурсів відбулися урочистості присвячені Дню захисника України та Покрова Пресвятої Богородиці. Начальник облводресурсів В. Добринін та Голова профспілкової організації Л. Топчій привітали працівників водного господарства зі святом та побажали щастя, натхнення та добробуту в кожній родині.

 


 

Міжнародний день громадян похилого віку

 

З нагоди свята Міжнародного дня громадян похилого віку з 1 жовтня поточного року в Дніпропетровському облводресурсів та підвідомчих організаціях пройшли заходи до Дня вшанування людей похилого віку.

Привітання начальника Добриніна В.Г. та Топчій Л.І. - Голови профспілкової організації Дніпро- петровського облводресурсів Костогриза Віктора Дмитровича.

 

Привітання Софіївського МУВГ Бородачика Анатолія Семеновича.

 


 

"В Кривом Роге возрождают реку Ингулец"

 

 

інформація 34 телеканалу від 02.10.15 р.

 


 

Висвітлення події щодо очищення річки Інгулець у ЗМІ

 

У місті Кривий Ріг майже завершений один з етапів очищення річки Інгулець. Замовником цього масштабного проекту виступило обласне управління водних ресурсів. Подібні роботи не проводили там ще з радянських часів.

Олександр Мельник живе на вулиці Рилєєва не один десяток років. Чоловік згадує, як його разом з сусідами рятували на човнах. Тоді усю вулицю затопило, річка Інгулець вийшла з берегів. Води було по самі вікна його будинку. Розв'язати проблему Олександра Мельника і його сусідів взялися в області.

Розробили проект протипаводкових заходів і поліпшення гідрологічного стану річки Інгулець. Роботи почалися ще в 2014 році. Після очищення глибина річки досягне трьох метрів, а ширина збільшиться з десяти метрів до ста. І доки інженери рахують об'єми, місцеві жителі не нарадуються новому вигляду своєї річки. Ще кілька місяців тому, говорять, тут все було в очереті.

Проектом також передбачено облаштування підпірного шлюзу і берегоукріпления Карачунівського водосховища. Щонайменше, ці роботи триватимуть ще рік.

інформація 34 телеканалу від 30.09.15 р.

 


 

Упорядкування Софіївським МУВГ

власних та прилеглих територій

 

Згідно розпорядження голови Софіївської райдержадміністрації та голови Софіївської селищної ради до "Дня Софіївського району" працівники Софіївського МУВГ провели заходи з благоустрою територій населених пунктів, власних та закріплених територій.

В ході проведених заходів було упорядковано та прибрано від сміття та сухого опалого листя території загальною площею 1,5 га. В проведені робіт приймали участь 25 працівників управління. Всі зусилля було направлено, в першу чергу, на прилеглу територію до бази управління та парк відпочинку що на житловому масиві "Меліоративний".

Своїм прикладом працівники управління постійно закликають всіх небайдужих зробити навколишній світ чистішим, утримувати власні та прилеглі території в належному естетичному та санітарному стані.

 


 

Засідання з питань гідрологічної ситуації

 

17 вересня п.р. у приміщенні Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області вібдулось засідання підвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Від Дніпропетровського облводресурсів у засіданні прийняв участь начальник управління Добринін В.Г. Під час засідання були розглянуті питання щодо гідрологічної ситуації на водних об’єктах та подовження маловоддя-гідрологічної засухи, а також водогосподарської обстановки на річках і функціонування водо- господарського комплексу.

 


 

Засідання з питань

організації надання у користуваня водних об'єктів

 

15 вересня 2015 року відбулося чергове засідання обласної комісії з питань організації надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на землях державної власності на території Дніпропетровщини під головуванням заступника голови облдержадміністрації Кужмана О.І.

Від Дніпропетровського облводресурсів участь у роботі комісії прийняли заступник начальника управління Чехун О.В. та начальник відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Приймачук О.І.

На засідання комісії були обговорені питання, щодо затвердження переліку земельних ділянок державної власності, які плануються представити на земельні торги для формування лотів по Дніпропетровській області з врахуванням пропозицій та висновків районних комісій.

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

РЕЗОНАНСНІ ПОДІЇ

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://douvr.gov.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів  -