Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпро

пр-кт Дмитра Яворницького, 39А

А Н О Н С

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

 

Урядова гаряча лінія

Державне агентство водних ресурсів України

 

 

21 вересня п.р. у Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства (м.Київ) відбудеться нарада-семінар з питань зміни законодавства щодо функціонування роздрібного ринку електроенергії. Від Регіонального офісу водних ресурсів у нараді візьме участь начальник відділу енергозбереження та зв’язку О.Мілінчук.

 


 

РОВР у Дніпропетровській області інформує, що з 6 по 8 листопада 2018 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться ключова виставкова подія водогосподарської галузі – XVI Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2018».

Захід щорічно проводиться за розпорядженням Кабінету Міністрів України та має найвище визнання серед міжнародних виставок – сертифікат Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI).

З метою стимулювання розвитку і насичення ринку сучасними та прогресивними технологіями, підприємства – учасники Міжнародної спеціалізованої виставки «AQUA UKRAINE» мають змогу презентувати високотехнологічні системи та обладнання як світового, так і власного виробництва для водопостачання, водопідготовки, водовідведення, очищення господарсько-побутових та промислових стічних вод, створених з урахуванням технічних та екологічних вдосконалень, а також, раціонального використання, відновлення та управління водними ресурсами.

До відвідування виставки та участі у діловій програмі заходу запрошуються представники керівного та інженерного складу водогосподарських організацій, водоканалів, підприємств ЖКГ, проектних, монтажних, будівельних, промислових організацій, відповідальні працівники урядових установ, мери міст та населених пунктів країни, зацікавлені фахівці суміжних галузей (харчової, фармацевтичної, хімічної, нафтохімічної, енергетичної, металургійної, агропромислового сектору, машинобудування тощо), представники державних, комерційних та наукових структур.

Запрошуємо підприємства Дніпропетровської області взяти участь у ХVI Міжнародній спеціалізованій виставці «AQUA UKRAINE-2018» і представити свою продукцію, технології та послуги.

За довідками щодо участі у виставці, просимо звертатися до ТОВ «Міжнародний виставковий центр»: м. Київ, Броварський проспект, 15, тел./факс: (044) 201-11-54, 201-11-62, e-mail: aqua@iec-expo.com.ua, сайт www.iec-expo.com.ua.

 

 


 

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

РЕЗОНАНСНІ ПОДІЇ

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://douvr.gov.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  РОВР у Дніпропетровській області  -